Program for LH-Games 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag EM
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
LH-Games 2017 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:02 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 juli 2017 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (21) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Rebecka Hohensee |
2006 |
BE3406 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
351 |
2 |
Irma Stefansson |
2006 |
BA4206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
324 |
3 |
Agnes Frostberg |
2006 |
BE6406 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
459 |
4 |
Hanna Karlsson |
2005 |
AP2605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:06.69 |
603 |
5 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:08.72 |
333 |
6 |
Ella Johannesson |
2006 |
AS8806 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
19 |
7 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
|
151 |
8 |
Wilma Hultberg |
2007 |
AQ9407 |
HS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
456 |
1 |
Ellen Karlsson |
2005 |
AP3605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:54.79 |
3 |
2 |
Frederikke Syberg Glud |
2006 |
0614AL |
HELSINGØR |
|
25m |
1:52.30 |
343 |
3 |
Ida Magnusson |
2005 |
BF4205 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:49.23 |
457 |
4 |
Frida Karlsson |
2005 |
AP1605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:48.18 |
625 |
5 |
Emilia Sandström |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:48.97 |
345 |
6 |
Hanna Månendahl |
2003 |
BW6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:51.09 |
307 |
7 |
Linn Andersson |
2005 |
AX7405 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:53.11 |
8 |
8 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:57.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Silvia Martinsen |
2007 |
0792AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:46.36 |
15 |
2 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:44.05 |
350 |
3 |
Linnéa Samuelsson |
2006 |
AM6206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:42.29 |
175 |
4 |
Patrisia Lindén |
2005 |
AO3605 |
HS |
|
25m |
1:41.07 |
412 |
5 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:41.27 |
328 |
6 |
Sigrid Hildebrand |
2006 |
AP3606 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:43.92 |
321 |
7 |
Linnéa Fabian |
2005 |
BL5405 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:45.19 |
346 |
8 |
Jonna Norlin |
2006 |
AM2206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:46.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
551 |
1 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.04 |
87 |
2 |
Linnéa Magnusson |
2005 |
AH1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.08 |
618 |
3 |
Jennifer Norlén |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:35.91 |
314 |
4 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:35.50 |
90 |
5 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.82 |
599 |
6 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:37.16 |
388 |
7 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:38.94 |
312 |
8 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:40.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Alice Roos |
2007 |
AA7407 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.38 |
427 |
2 |
Elsa Thell |
2004 |
AY5804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:33.94 |
83 |
3 |
Ronja Larsen |
2006 |
BB2406 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.73 |
447 |
4 |
Elly Andersson |
2005 |
AA2605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:32.27 |
16 |
5 |
Mathilde Ramsgaard |
2005 |
0578AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.38 |
357 |
6 |
Amanda Voss |
2004 |
BM6404 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:33.84 |
251 |
7 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:34.05 |
9 |
8 |
Katrine G. Kristensen |
2005 |
0576AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Filippa Bremer |
2005 |
BD4205 |
HS |
|
25m |
1:31.87 |
657 |
2 |
Siri Wibert |
2004 |
AY8204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:31.14 |
344 |
3 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:30.53 |
448 |
4 |
Linnea Bergman |
2003 |
BB5403 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:30.15 |
550 |
5 |
Mira Sandberg |
2004 |
BS8204 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.43 |
643 |
6 |
Kore Danaë Plunkett |
2003 |
AX1803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.76 |
322 |
7 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:31.30 |
403 |
8 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:32.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:29.19 |
75 |
2 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.79 |
138 |
3 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
25m |
1:28.71 |
247 |
4 |
Arianna Bardelli |
2002 |
BQ8602 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:28.06 |
275 |
5 |
Viktoria Loo |
2004 |
AH3604 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:28.63 |
171 |
6 |
Isabella Larsson |
2005 |
BD6405 |
HS |
|
25m |
1:28.78 |
581 |
7 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
25m |
1:29.12 |
536 |
8 |
Alice Klasholm |
2004 |
BS5204 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
386 |
1 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.96 |
272 |
2 |
Elin Jämtin |
2003 |
BL6803 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:25.79 |
653 |
3 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:25.73 |
421 |
4 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:25.24 |
31 |
5 |
Kirsti Paulsen |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:25.35 |
423 |
6 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:25.74 |
316 |
7 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.54 |
311 |
8 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:27.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
415 |
1 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.22 |
654 |
2 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:23.90 |
528 |
3 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.73 |
501 |
4 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
50m |
1:23.61 |
532 |
5 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
50m |
1:23.69 |
194 |
6 |
Klara Pantev |
2005 |
AO6805 |
HS |
|
25m |
1:23.73 |
522 |
7 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
1:24.19 |
160 |
8 |
Amanda Jälminger |
2005 |
AO9605 |
HS |
|
25m |
1:25.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
FARUM |
|
50m |
1:23.06 |
117 |
2 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
1:22.97 |
32 |
3 |
Aase Bjørnsdatter Paulsen |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:22.71 |
534 |
4 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.67 |
418 |
5 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.71 |
656 |
6 |
Louise Strand |
2005 |
AL3805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:22.95 |
67 |
7 |
Malou Nielsen |
2005 |
0524AF |
FARUM |
|
50m |
1:22.99 |
394 |
8 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:23.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Natasha Olsson |
2005 |
AO2805 |
HS |
|
25m |
1:22.53 |
269 |
2 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:22.17 |
465 |
3 |
Sahlina Lundgren |
2004 |
AI6604 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:21.90 |
100 |
4 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:20.97 |
33 |
5 |
Nina Skarø |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:21.75 |
47 |
6 |
Silje Marie Rui |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:22.16 |
111 |
7 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:22.33 |
30 |
8 |
Inga Steinsdotter Nestgaa |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:22.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.85 |
44 |
2 |
Pia Haavik |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:20.23 |
647 |
3 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.02 |
548 |
4 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.74 |
26 |
5 |
Embla Baarholm |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:19.75 |
602 |
6 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:20.09 |
34 |
7 |
Eirill Straum |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:20.66 |
706 |
8 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:20.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
308 |
1 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:19.41 |
217 |
2 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
1:19.28 |
632 |
3 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:19.05 |
637 |
4 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.83 |
184 |
5 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
1:18.93 |
173 |
6 |
Annika Lindberg |
2005 |
BD5405 |
HS |
|
25m |
1:19.12 |
375 |
7 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:19.40 |
162 |
8 |
Ebba Jönsson |
2005 |
AO1605 |
HS |
|
25m |
1:19.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.70 |
38 |
2 |
Silje Aadahl |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:18.35 |
1 |
3 |
Hanne Næss |
2004 |
|
Vestkant |
DEN |
50m |
1:18.00 |
105 |
4 |
Julia Henriksson |
2005 |
AQ5405 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.69 |
633 |
5 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.84 |
91 |
6 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.15 |
218 |
7 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
1:18.46 |
84 |
8 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Hannah Bondeson |
2003 |
AE9603 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:17.46 |
24 |
2 |
Vilde Austmo |
2003 |
|
TS&LK |
NOR |
50m |
1:16.93 |
277 |
3 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:16.84 |
71 |
4 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
50m |
1:16.71 |
41 |
5 |
Sanne Berggren |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:16.72 |
69 |
6 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
50m |
1:16.89 |
103 |
7 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.31 |
85 |
8 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Bea Sprung |
2005 |
AO1805 |
HS |
|
25m |
1:16.58 |
61 |
2 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
1:16.41 |
642 |
3 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.25 |
280 |
4 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:16.21 |
545 |
5 |
Ida Nordberg |
2006 |
AB4406 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.24 |
662 |
6 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:16.28 |
115 |
7 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.58 |
18 |
8 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:16.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.73 |
383 |
2 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.57 |
39 |
3 |
Maja Baugerød |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:15.28 |
98 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:15.20 |
711 |
5 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
1:15.24 |
751 |
6 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:15.33 |
42 |
7 |
Kaja Godaker Furre |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:15.57 |
60 |
8 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
50m |
1:15.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.95 |
616 |
2 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.68 |
640 |
3 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.28 |
48 |
4 |
Helene Samuelsen |
2001 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:13.56 |
523 |
5 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.10 |
5 |
6 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:14.32 |
107 |
7 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:14.68 |
73 |
8 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
1:13.09 |
494 |
2 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.65 |
109 |
3 |
Julia Larsson |
2002 |
AI6602 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:11.96 |
387 |
4 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:11.89 |
377 |
5 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:11.95 |
253 |
6 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:12.58 |
675 |
7 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.87 |
281 |
8 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:13.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
703 |
1 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
25m |
1:11.70 |
714 |
2 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:11.32 |
80 |
3 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.84 |
399 |
4 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.30 |
203 |
5 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
25m |
1:10.79 |
86 |
6 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.28 |
335 |
7 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:11.47 |
123 |
8 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
25m |
1:11.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:09.85 |
704 |
2 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
1:08.86 |
489 |
3 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:07.18 |
250 |
4 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.03 |
309 |
5 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:06.90 |
156 |
6 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:08.07 |
20 |
7 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:09.80 |
108 |
8 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.18 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:02 |
|