Program för UGP 3 2017, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 598 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 1:04.46 | |
2 | 626 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:04.99 | |
3 | 105 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 1:05.50 | |
4 | 246 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:05.85 | |
5 | 249 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:06.62 | |
6 | 753 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:06.84 | |
7 | 840 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 1:07.67 | |
8 | 649 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:07.84 | |
9 | 239 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:07.88 | |
10 | 614 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:08.19 | |
11 | 59 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | 1:09.21 | |
12 | 737 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:09.32 | |
13 | 776 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:09.41 | |
14 | 839 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:09.53 | |
15 | 768 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:10.13 | |
16 | 775 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:10.28 | |
17 | 731 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:10.39 | |
18 | 589 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:10.40 | |
19 | 652 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:10.65 | |
20 | 616 | Yu Hammarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 1:10.83 | |
21 | 236 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:11.03 | |
22 | 540 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 1:11.49 | |
23 | 62 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 25 m | 1:11.84 | |
24 | 751 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:12.52 | |
25 | 728 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 50 m | 1:13.33 | |
26 | 563 | Mehari Hanna | 2003 | SPIF SF | AJ0203 | 25 m | 1:14.18 | |
27 | 637 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:14.25 | |
28 | 671 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:14.44 | |
29 | 664 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:14.91 | |
30 | 88 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 25 m | 1:14.98 | |
31 | 590 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:15.17 | |
32 | 548 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 1:15.19 | |
33 | 585 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ SF | AF1400 | 25 m | 1:15.52 | |
34 | 836 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:15.76 | |
35 | 255 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:15.87 | |
36 | 74 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 1:15.93 | |
37 | 842 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 1:16.42 | |
38 | 612 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:16.59 | |
39 | 596 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:16.61 | |
40 | 643 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:16.75 | |
41 | 670 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:17.23 | |
42 | 634 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 25 m | 1:17.40 | |
43 | 733 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 1:17.67 | |
44 | 451 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:18.11 | |
45 | 81 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:18.31 | |
46 | 106 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 1:18.34 | |
47 | 849 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 1:20.03 | |
48 | 760 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | 1:20.09 | |
49 | 89 | Gunnarson Maja | 2003 | SK NEPTUN | BY5603 | 50 m | 1:21.05 | |
50 | 765 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:21.29 | |
51 | 784 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:21.40 | |
52 | 454 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 25 m | 1:21.53 | |
53 | 243 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:21.68 | |
54 | 86 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 25 m | 1:21.97 | |
55 | 742 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 1:21.97 | |
56 | 587 | Wennerstrand Elsa | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BL1604 | 25 m | 1:22.03 | |
57 | 583 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 25 m | 1:22.27 | |
58 | 743 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | 1:22.50 | |
59 | 602 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 1:22.89 | |
60 | 557 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 25 m | 1:23.30 | |
61 | 102 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 25 m | 1:24.54 | |
62 | 510 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 50 m | 1:24.65 | |
63 | 98 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 1:25.11 | |
64 | 450 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 1:25.33 | |
65 | 125 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 1:27.02 | |
66 | 503 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:27.34 | |
67 | 82 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:27.40 | |
68 | 659 | Yrjölä Kuortti Liv | 2004 | SÖDERTÖRN | BD3204 | 25 m | 1:28.16 | |
69 | 61 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 1:28.51 | |
70 | 127 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 25 m | 1:29.73 | |
71 | 234 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 1:30.14 | |
72 | 838 | Lumby Jessen Benedicte | 2003 | SS04 | BW5403 | 25 m | 1:30.49 | |
73 | 79 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 1:30.57 | |
74 | 569 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 1:30.91 | |
75 | 85 | Friberg Caroline | 2004 | SK NEPTUN | AW9204 | 25 m | 1:31.51 | |
76 | 64 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 1:31.52 | |
77 | 75 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 1:31.97 | |
78 | 600 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 25 m | 1:34.09 | |
79 | 773 | Nivenius Susanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM1802 | 25 m | 1:34.95 | |
80 | 561 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 1:35.39 | |
81 | 570 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 25 m | 1:37.58 | |
82 | 121 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:38.95 | |
83 | 571 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 1:43.44 | |
84 | 104 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 1:43.66 | |
85 | 508 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 50 m | ||
86 | 610 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 50 m | ||
87 | 856 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 09 juni 2017 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 18:10 |