Startliste for Neptuniaden 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 8, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 4:26.31 | |
2 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 4:28.48 | |
3 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 4:35.18 | |
4 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 4:37.19 | ||
5 | 478 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 4:37.71 | |
6 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 4:39.67 | ||
7 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 4:41.24 | |
8 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 4:42.98 | |
9 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 4:43.19 | |
10 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 4:43.94 | |
11 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 4:44.06 | |
12 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 4:45.86 | |
13 | 497 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 50 m | 4:46.20 | |
14 | 185 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 4:51.52 | |
15 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 4:53.53 | ||
16 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 4:54.54 | |
17 | 632 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 4:54.55 | |
18 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 4:56.02 | |
19 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 4:56.45 | |
20 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 4:56.80 | |
21 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 4:57.74 | |
22 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 5:02.73 | |
23 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 5:04.36 | |
24 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 5:12.15 | |
25 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 5:15.83 | |
26 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 5:23.37 | |
27 | 10 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 5:28.44 | |
28 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 5:46.58 | |
29 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 5:47.10 | |
30 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 5:51.69 | |
31 | 494 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 25 m | 5:57.56 | |
32 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 6:06.59 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |