Program for Neptuniaden 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 33, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:00.86 | |
2 | 457 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:03.59 | |
3 | 480 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 1:03.70 | |
4 | 141 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 1:03.75 | |
5 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 1:03.98 | |
6 | 590 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:04.32 | |
7 | 276 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 1:04.34 | |
8 | 362 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:04.35 | |
9 | 363 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 1:04.37 | |
10 | 70 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 1:04.45 | |
11 | 566 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 50 m | 1:04.57 | |
12 | 464 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 1:04.63 | |
13 | 384 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 1:04.72 | |
14 | 303 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:04.81 | |
15 | 390 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 50 m | 1:05.08 | |
16 | 456 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 1:05.23 | |
17 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:05.43 | |
18 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 1:05.80 | |
19 | 607 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 1:05.84 | |
20 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 1:05.96 | |
21 | 650 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ | AF1400 | 25 m | 1:06.10 | |
22 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 1:06.58 | |
23 | 281 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:06.85 | |
24 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:07.42 | |
25 | 484 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 1:07.81 | |
26 | 258 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:08.50 | |
27 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 1:08.96 | |
28 | 4 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 1:09.36 | |
29 | 298 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:09.36 | |
30 | 455 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 1:10.26 | |
31 | 605 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 50 m | 1:11.24 | |
32 | 11 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:11.43 | |
33 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 1:11.80 | |
34 | 430 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 50 m | 1:12.83 | |
35 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 1:13.29 | |
36 | 429 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 25 m | 1:15.55 | |
37 | 495 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 50 m | 1:16.17 | |
38 | 169 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 1:16.74 | |
39 | 114 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 1:17.86 | |
40 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 1:20.89 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |