Program för Neptuniaden 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 9, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 604 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 32.08 | |
2 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 32.22 | |
3 | 388 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 32.35 | |
4 | 244 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 32.75 | |
5 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 32.82 | |
6 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 33.23 | |
7 | 332 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 33.46 | |
8 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 33.68 | |
9 | 352 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 33.69 | |
10 | 365 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 33.92 | |
11 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 34.00 | |
12 | 168 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 34.96 | |
13 | 335 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 35.02 | |
14 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 36.71 | |
15 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 37.10 | |
16 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 37.24 | |
17 | 119 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 25 m | 37.46 | |
18 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 37.49 | |
19 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 37.63 | |
20 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 37.73 | ||
21 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 37.86 | |
22 | 346 | Ehn Gabriella | 2003 | SÖDERTÖRN | BE5403 | 25 m | 38.11 | |
23 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 38.54 | ||
24 | 95 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 50 m | 38.56 | |
25 | 197 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 38.57 | |
26 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 38.93 | |
27 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 39.33 | |
28 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 39.61 | |
29 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 39.76 | |
30 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 39.78 | |
31 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 39.84 | |
32 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 39.89 | |
33 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 39.99 | |
34 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 25 m | 40.14 | |
35 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 40.19 | |
36 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 40.67 | |
37 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 40.69 | |
38 | 132 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 40.92 | |
39 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 41.23 | |
40 | 31 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 41.39 | |
41 | 12 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 41.49 | |
42 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 41.52 | |
43 | 97 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 50 m | 41.66 | |
44 | 558 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 41.83 | |
45 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 41.90 | |
46 | 98 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 50 m | 41.92 | |
47 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 41.95 | |
48 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 42.11 | |
49 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 25 m | 42.39 | |
50 | 397 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 42.41 | |
51 | 515 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 42.54 | |
52 | 127 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 42.61 | |
53 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 42.70 | |
54 | 422 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 42.77 | |
55 | 109 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 42.95 | |
56 | 408 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 43.13 | |
57 | 100 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | 43.23 | |
58 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 43.43 | |
59 | 428 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | 43.62 | |
60 | 552 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 43.92 | |
61 | 232 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 43.97 | |
62 | 547 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 44.00 | |
63 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 44.35 | |
64 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 44.51 | |
65 | 208 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 44.57 | |
66 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 44.82 | |
67 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 45.04 | |
68 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 45.11 | |
69 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 45.42 | |
70 | 603 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 46.56 | |
71 | 601 | Kiasisua Elda | 2004 | SPIF SF | BS4804 | 50 m | 46.63 | |
72 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 46.65 | |
73 | 643 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 46.70 | |
74 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 46.87 | |
75 | 138 | Bohman Frida | 2003 | SK NEPTUN | BT2603 | 50 m | 46.90 | |
76 | 40 | Pettersson Ella | 2002 | GUSTAVSBER | BR8202 | 25 m | 46.98 | |
77 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 47.03 | |
78 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 25 m | 47.27 | |
79 | 527 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 47.83 | |
80 | 581 | Falang Andrea | 2004 | SPIF SF | BX5604 | 50 m | 48.90 | |
81 | 400 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 51.98 | |
82 | 596 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 25 m | 52.32 | |
83 | 613 | Markowicz Lindén Andrea | 2004 | SPIF SF | BS7804 | 25 m | 53.13 | |
84 | 633 | Sjomina Jelizaveta | 2003 | SPIF SF | CB0603 | 25 m | 53.72 | |
85 | 602 | Kjellström Josefin | 2005 | SPIF SF | BI4205 | 25 m | 54.20 | |
86 | 621 | Orsi Clementina | 2006 | SPIF SF | BI5606 | 50 m | 56.06 | |
87 | 172 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | ||
88 | 573 | Bigosinska Ebba | 2005 | SPIF SF | BP8805 | 50 m | ||
89 | 628 | Rhybrink Thyra | 2002 | SPIF SF | BY3402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |