Program för UGP 3 2017, Trollhättan
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP3 |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
13:23 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 15:09 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
Tova Söderberg |
2004 |
AJ8204 |
MASS |
|
50m |
|
52 |
3 |
Nadja Karlsson |
2004 |
BK8404 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
53 |
4 |
Evelina Liu |
2004 |
BK7404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:44.12 |
43 |
5 |
Selma Hahne |
2004 |
BU5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
166 |
6 |
Gabriella Rolf |
2004 |
AW7204 |
MASS |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
186 |
1 |
Lia Wallström |
2004 |
BK5804 |
MASS |
|
25m |
3:41.84 |
206 |
2 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
3:32.64 |
99 |
3 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
25m |
3:28.04 |
254 |
4 |
Ellen Edkvist |
2003 |
AM4203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:23.11 |
162 |
5 |
Frida Olofsson |
2004 |
BF7804 |
MASS |
|
25m |
3:24.77 |
171 |
6 |
Fanny Sjöström |
2004 |
BF5804 |
MASS |
|
25m |
3:29.53 |
262 |
7 |
Anna Kis |
2004 |
BJ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:32.77 |
50 |
8 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:42.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Fiona Ernst |
2004 |
AV1204 |
MASS |
|
25m |
3:20.27 |
272 |
2 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:16.64 |
125 |
3 |
Anya Chen |
2004 |
BH1604 |
MASS |
|
25m |
3:10.75 |
180 |
4 |
Liine Sundblad |
2004 |
AS4404 |
MASS |
|
25m |
3:07.82 |
260 |
5 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:09.38 |
161 |
6 |
Linnea Ohlsson |
2004 |
AS7204 |
MASS |
|
25m |
3:16.12 |
146 |
7 |
Emilia Isberg |
2003 |
BK9203 |
MASS |
|
25m |
3:19.60 |
271 |
8 |
Lina Olausson |
2002 |
BU4202 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:20.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:06.47 |
42 |
2 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:04.97 |
96 |
3 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
50m |
3:02.40 |
179 |
4 |
Alva Ström |
2003 |
BG5603 |
MASS |
|
25m |
3:01.58 |
11 |
5 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:01.92 |
225 |
6 |
Sadaf Paktinat |
2001 |
AV4801 |
S 02 |
|
25m |
3:03.65 |
136 |
7 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
25m |
3:06.08 |
283 |
8 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:06.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Elin Gustafsson |
2000 |
AQ1400 |
MASS |
|
50m |
2:59.81 |
47 |
2 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:58.65 |
139 |
3 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
25m |
2:57.73 |
189 |
4 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
25m |
2:56.43 |
28 |
5 |
Ida Johansson |
2002 |
AE1602 |
FALKÖPING |
|
25m |
2:56.95 |
187 |
6 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
2:58.05 |
226 |
7 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
25m |
2:59.56 |
126 |
8 |
Wilma Christensen |
2003 |
CA8203 |
MASS |
|
25m |
3:00.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:54.08 |
122 |
2 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
2:53.47 |
30 |
3 |
Filippa Lind |
2004 |
AB7204 |
FALKÖPING |
|
50m |
2:52.80 |
88 |
4 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:50.29 |
80 |
5 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:50.98 |
16 |
6 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:53.12 |
116 |
7 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:53.50 |
127 |
8 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
25m |
2:55.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:50.12 |
73 |
2 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:48.48 |
222 |
3 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
25m |
2:48.12 |
170 |
4 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
25m |
2:47.69 |
216 |
5 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
25m |
2:47.94 |
168 |
6 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
2:48.38 |
36 |
7 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:49.25 |
76 |
8 |
Ida Broman |
2003 |
BP5603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:50.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
MASS |
|
25m |
2:46.30 |
138 |
2 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
25m |
2:44.29 |
142 |
3 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
2:42.69 |
211 |
4 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
25m |
2:40.34 |
3 |
5 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:42.65 |
274 |
6 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:43.29 |
74 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:44.43 |
27 |
8 |
Francesca Clark |
2001 |
BE1801 |
FALKÖPING |
|
50m |
2:46.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:40.02 |
121 |
2 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
25m |
2:39.02 |
270 |
3 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:38.23 |
107 |
4 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
2:36.78 |
282 |
5 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:37.24 |
249 |
6 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:38.32 |
70 |
7 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:40.00 |
63 |
8 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:40.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
25m |
2:36.17 |
212 |
2 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
2:33.12 |
231 |
3 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:31.10 |
61 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:24.77 |
246 |
5 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:28.27 |
236 |
6 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:32.57 |
241 |
7 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:35.84 |
65 |
8 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:36.42 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2017 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
13:23 |
|