Program för UGP 3 2017, Trollhättan
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
UGP3 |
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
19:31 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 11:56 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
189 |
3 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
50m |
|
217 |
4 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
50m |
|
271 |
5 |
Lina Olausson |
2002 |
BU4202 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
|
101 |
6 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
244 |
2 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
96 |
3 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
58 |
4 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
12:25.39 |
75 |
5 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
12:26.20 |
209 |
6 |
Elena Runfors |
2002 |
BK9402 |
S 77 |
|
50m |
|
26 |
7 |
Moa Alsiö |
2001 |
BO3801 |
FALKÖPING |
|
50m |
|
129 |
8 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
MASS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
12:17.95 |
114 |
2 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
25m |
12:15.70 |
122 |
3 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
12:03.39 |
226 |
4 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
25m |
11:47.04 |
203 |
5 |
Amanda Löfdahl |
2001 |
AQ0201 |
S 77 |
|
50m |
11:58.54 |
210 |
6 |
Elina Ryding |
2000 |
BG2800 |
S 77 |
|
25m |
12:07.26 |
146 |
7 |
Emilia Isberg |
2003 |
BK9203 |
MASS |
|
25m |
12:16.67 |
99 |
8 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
50m |
12:22.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
11:27.82 |
230 |
2 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
11:12.50 |
100 |
3 |
Nellie Tjernström |
2003 |
AP9403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
11:01.81 |
33 |
4 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:57.94 |
29 |
5 |
Julia Jonsson |
2004 |
AR5804 |
FALKÖPING |
|
25m |
10:59.52 |
229 |
6 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
25m |
11:04.08 |
50 |
7 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
11:16.50 |
205 |
8 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
11:46.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
10:48.04 |
142 |
2 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
10:37.60 |
70 |
3 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:26.90 |
112 |
4 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
9:21.77 |
231 |
5 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
9:53.82 |
74 |
6 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
10:31.65 |
194 |
7 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
10:39.77 |
216 |
8 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
25m |
10:53.50 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2017 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
19:31 |
|