Program for Hela-uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 32, 50m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Oksa Ossi | 1988 | SK | 88A200 | 50 m | 28.33 | 28.33 | |
2 | Herpola Oskari | 2001 | SK | 01A315 | 50 m | 31.12 | 31.12 | |
3 | Sola Mika | 1991 | SK | 91A143 | 50 m | 32.90 | 32.90 | |
4 | Kyynrinen Henri | 1994 | AUi | 94A805 | 50 m | 33.11 | 33.11 | |
5 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 33.18 | 33.18 | |
6 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 33.41 | 33.41 | |
7 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 32.12 | 33.62 | |
8 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 50 m | 34.14 | 34.14 | |
9 | Jokinen Mikael | 2001 | LUS | 01B302 | 50 m | 35.31 | 35.31 | |
10 | Arkkila Mika | 2000 | SK | 00B015 | 50 m | 35.39 | 35.39 | |
11 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 36.91 | 38.41 | |
12 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | 40.15 | 40.15 | |
13 | Salminen Samuel | 2003 | SK | 03A786 | 50 m | 43.37 | 43.37 | |
14 | Pakomki Lauri-pekka | 2006 | SK | 06A235 | 50 m | 45.96 | 45.96 | |
15 | Salminen Veeti | 2006 | SomE | 06A012 | 25 m | 45.64 | 47.14 | |
16 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 25 m | 46.26 | 47.76 | |
17 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 49.69 | 49.69 | |
18 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 50 m | 49.89 | 49.89 | |
19 | Lepphaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 50.59 | 50.59 | |
20 | Kankare Alvar | 2007 | AUi | 07A252 | 50 m | 52.77 | 52.77 | |
21 | Yli-Salomki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 50 m | 53.06 | 53.06 | |
22 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 25 m | 51.95 | 53.45 | |
23 | Koivisto Marius | 2006 | Ui-Va | 06A232 | 25 m | 52.50 | 54.00 | |
24 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 25 m | 53.53 | 55.03 | |
25 | Yli-Salomki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 50 m | 55.71 | 55.71 | |
26 | Tikka Ossi | 2007 | AUi | 07A328 | 50 m | 56.80 | 56.80 | |
27 | Rautava Paavo | 2004 | AUi | 04B222 | 50 m | 56.85 | 56.85 | |
28 | Salo Elias | 2007 | VeUS | 07A366 | 50 m | 56.88 | 56.88 | |
29 | Lehtinen Niilo | 2009 | AUi | 09A085 | 50 m | 57.59 | 57.59 | |
30 | Lummaa Eelis | 2007 | SK | 07A384 | 50 m | 57.81 | 57.81 | |
31 | Kanninen Peter | 2006 | AUi | 06A587 | 50 m | 58.46 | 58.46 | |
32 | Jussinoja Eino | 2006 | STR | 06A481 | 25 m | 58.83 | 1:00.33 | |
33 | Linderborg Ilari | 2006 | SK | 06A532 | 25 m | 59.70 | 1:01.20 | |
34 | Manner Romeo | 2008 | AUi | 08A104 | 50 m | 1:01.75 | 1:01.75 | |
35 | Korin Linus | 2006 | SK | 06A619 | 50 m | 1:05.22 | 1:05.22 | |
36 | Maranzani Romeo | 2006 | AUi | 06A592 | 50 m | 1:18.82 | 1:18.82 | |
37 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 25 m | |||
38 | Mamandi Kevin | 2007 | SK | 07A428 | 25 m | |||
39 | Reijonen Aaron | 2005 | SK | 05A943 | 25 m | |||
40 | Vira Kasper | 2006 | AUi | 06A821 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspivmr | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |