Startliste for Glostrup Sommerstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Glostrup Sommerstævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
17 juni 2017 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:32 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 juni 2017 |
|
|
|
|
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
243 |
1 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
2:21.17 |
87 |
2 |
Emma Westarp Zornhagen |
2007 |
0794AJ |
GSK |
|
25m |
2:12.75 |
88 |
3 |
Astrid Østerby |
2007 |
0746AF |
GSK |
|
25m |
2:03.33 |
236 |
4 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
GSK |
|
25m |
2:06.25 |
36 |
5 |
Clara-Emilie Børsting |
2007 |
0766AK |
AIF |
|
25m |
2:14.65 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:00.00 |
160 |
2 |
Emilie Nygaard Schiøtt |
2007 |
0722AC |
TRITON B |
|
25m |
1:56.18 |
158 |
3 |
Ella Persson |
2006 |
0616AP |
TRITON B |
|
25m |
1:52.67 |
80 |
4 |
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
0858AF |
GSK |
|
25m |
1:55.62 |
226 |
5 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:00.00 |
76 |
6 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
2:03.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Isabella Borgmann |
2005 |
0502AX |
FARUM |
|
25m |
1:45.69 |
86 |
2 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
1:44.57 |
38 |
3 |
Freja Johanna Kepser |
2005 |
0544AS |
AIF |
|
25m |
1:37.73 |
62 |
4 |
Kirstine Tønder Kragh |
2005 |
0566AU |
FARUM |
|
25m |
1:40.06 |
54 |
5 |
Lucia Borgmann |
2007 |
0774AM |
FARUM |
|
25m |
1:45.02 |
224 |
6 |
Viola Brandt-Brofeldt |
2006 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:49.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.63 |
70 |
2 |
Marie Rose |
2006 |
0606AR |
FARUM |
|
25m |
1:36.40 |
197 |
3 |
Camilla Erdal |
2002 |
0226AJ |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.13 |
156 |
4 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
50m |
1:36.19 |
81 |
5 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
1:36.45 |
203 |
6 |
Elise Bengtsson |
2002 |
0288BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Mathilde Thor Møller |
2005 |
0564AU |
FARUM |
|
25m |
1:31.91 |
46 |
2 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
1:29.06 |
182 |
3 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.43 |
105 |
4 |
Line Pedersen |
2005 |
0562AO |
GSK |
|
25m |
1:28.50 |
181 |
5 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:30.91 |
204 |
6 |
Sofia Mohammadi |
2005 |
0552AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:32.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:22.58 |
103 |
2 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
1:22.32 |
89 |
3 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
1:21.01 |
107 |
4 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
50m |
1:21.69 |
94 |
5 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
1:22.36 |
152 |
6 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
25m |
1:25.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
24 |
1 |
Asta Kristensen |
2004 |
0484AN |
AIF |
|
25m |
1:19.68 |
187 |
2 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.61 |
138 |
3 |
Emma Enevoldsen |
2003 |
0372AZ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:17.61 |
17 |
4 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.74 |
8 |
5 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.94 |
97 |
6 |
Petrea Hostrup Stærke |
2006 |
0664AD |
GSK |
|
25m |
1:20.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Celina Mehr |
2003 |
0378AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:15.33 |
219 |
2 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:14.31 |
111 |
3 |
Mathilde Hedager |
2004 |
0442AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:13.15 |
153 |
4 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
1:13.55 |
98 |
5 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:15.25 |
61 |
6 |
Mille Korndal-Henriksen |
2005 |
0538AG |
FARUM |
|
50m |
1:17.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Camilla Kaavé |
2003 |
0362AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:13.07 |
55 |
2 |
Naya Dige |
2003 |
0352AP |
FARUM |
|
50m |
1:10.86 |
146 |
3 |
Ulrika Paaske |
2004 |
0482AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:09.72 |
7 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.73 |
218 |
5 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:10.96 |
222 |
6 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
25m |
1:13.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
221 |
1 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:09.41 |
3 |
2 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:09.04 |
2 |
3 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.72 |
143 |
4 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.36 |
131 |
5 |
Maria Borre Jacobsen |
2001 |
0166AR |
LYNGBY |
|
25m |
1:09.30 |
122 |
6 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
0474AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:09.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
17 juni 2017 |
Licens til Glostrup Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
15:32 |
|