Ohjelma Midsommercup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 55.56 | ||
2 | 389 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 56.28 | |
3 | 80 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 56.41 | |
4 | 79 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 58.90 | |
5 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 59.20 | |
6 | 142 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
7 | 179 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 59.44 | |
8 | 265 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 59.51 | |
9 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:00.14 | |
10 | 211 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:00.94 | |
11 | 143 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:01.53 | |
12 | 379 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:02.53 | |
13 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:02.63 | |
14 | 11 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:02.65 | |
15 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:03.28 | |
16 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 50 m | 1:03.53 | |
17 | 181 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 1:03.61 | |
18 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:03.73 | |
19 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 1:03.86 | |
20 | 106 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 1:03.89 | |
21 | 77 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:04.21 | |
22 | 84 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:04.36 | |
23 | 144 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:04.45 | |
24 | 104 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:04.68 | |
25 | 151 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:04.73 | |
26 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 50 m | 1:05.38 | |
27 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 50 m | 1:05.96 | |
28 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:06.01 | |
29 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:06.28 | |
30 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:06.44 | |
31 | 27 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 1:06.45 | |
32 | 66 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:06.47 | |
33 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:07.01 | |
34 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:07.33 | |
35 | 262 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:07.54 | |
36 | 266 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 1:07.78 | |
37 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:08.75 | |
38 | 75 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:08.80 | |
39 | 37 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:09.24 | |
40 | 359 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:09.70 | |
41 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:10.00 | |
42 | 383 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:10.64 | |
43 | 13 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:12.01 | |
44 | 45 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:12.25 | |
45 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 1:12.37 | |
46 | 63 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:12.41 | |
47 | 111 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 1:12.54 | |
48 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 50 m | 1:13.09 | |
49 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 1:13.13 | |
50 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:13.30 | |
51 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 1:13.32 | |
52 | 345 | Hvam Alex | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:13.51 | |
53 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:14.15 | |
54 | 102 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:14.82 | |
55 | 257 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 25 m | 1:14.85 | ||
56 | 34 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 1:14.87 | |
57 | 440 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:15.92 | |
58 | 392 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:16.24 | |
59 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 50 m | 1:16.36 | |
60 | 44 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:17.08 | |
61 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 1:17.88 | ||
62 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:17.96 | |
63 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 50 m | 1:18.87 | |
64 | 317 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 50 m | 1:19.03 | |
65 | 150 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:21.18 | |
66 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:22.38 | |
67 | 194 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:24.21 | |
68 | 8 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:24.81 | ||
69 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:25.20 | |
70 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 1:25.62 | |
71 | 395 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 1:25.95 | |
72 | 26 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 1:25.97 | |
73 | 25 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 50 m | 1:26.06 | ||
74 | 316 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 50 m | 1:26.53 | |
75 | 355 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 1:26.65 | ||
76 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 50 m | 1:28.61 | |
77 | 62 | Hansen Jonathan Aagaard | 2005 | FREM | 0531AL | 25 m | 1:28.72 | |
78 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 50 m | 1:29.08 | |
79 | 195 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:29.74 | |
80 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 1:29.85 | |
81 | 361 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:29.87 | ||
82 | 348 | Møller Askil Rishøj | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AT | 25 m | 1:30.08 | |
83 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 1:30.25 | |
84 | 227 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:31.11 | |
85 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:31.52 | |
86 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | 1:31.89 | |
87 | 445 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:33.36 | |
88 | 397 | Burholt Marcus Dahl | 2004 | SØHESTEN | 0433AR | 25 m | 1:33.45 | |
89 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:34.23 | |
90 | 219 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:35.67 | |
91 | 391 | Ringgaard Magnus | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:37.00 | ||
92 | 373 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:37.32 | ||
93 | 388 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:42.29 | ||
94 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:43.26 | |
95 | 435 | Lauridsen Mikkel | 2003 | IKAST | 0321AT | 25 m | 1:45.19 | |
96 | 200 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 50 m | 1:47.12 | |
97 | 236 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:54.26 | |
98 | 231 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:54.62 | |
99 | 429 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 2:17.24 | |
100 | 221 | Bentzen Kåre | 2005 | HORSENS | 0525AL | 50 m | 2:23.67 | |
101 | 15 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:29.53 | ||
102 | 263 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | MUNKEBO | 25 m | |||
103 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | ||
104 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | ||
105 | 323 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | ||
106 | 346 | Kristensen Karl Rydder | 2004 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
107 | 347 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | ||
108 | 349 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | ||
109 | 443 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 25 m | |||
110 | 447 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:04.24 | |
2 | 264 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:05.05 | |
3 | 83 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:05.09 | |
4 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:05.17 | |
5 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:05.17 | |
6 | 124 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:05.95 | |
7 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:05.96 | |
8 | 139 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:06.36 | |
9 | 380 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:06.82 | |
10 | 20 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:07.11 | |
11 | 110 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:07.93 | |
12 | 64 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:08.29 | |
13 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 50 m | 1:08.43 | |
14 | 190 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 50 m | 1:08.56 | |
15 | 78 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:08.60 | |
16 | 94 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:08.92 | |
17 | 188 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:08.93 | |
18 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:08.93 | |
19 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:09.30 | |
20 | 24 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:09.47 | |
21 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:09.50 | |
22 | 76 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:10.01 | |
23 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:10.08 | |
24 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:10.33 | |
25 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 50 m | 1:10.35 | |
26 | 48 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:10.57 | |
27 | 184 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 1:10.60 | |
28 | 57 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:10.88 | |
29 | 72 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:10.88 | |
30 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 50 m | 1:11.04 | |
31 | 60 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:11.06 | |
32 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 1:11.26 | |
33 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:11.29 | |
34 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:11.30 | |
35 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:11.36 | |
36 | 369 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:11.54 | |
37 | 5 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 1:11.60 | |
38 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:11.86 | |
39 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 50 m | 1:12.08 | |
40 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:12.20 | |
41 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:12.20 | |
42 | 39 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 1:12.40 | |
43 | 421 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:12.75 | |
44 | 73 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:12.82 | |
45 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:12.97 | |
46 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:13.01 | |
47 | 90 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 1:13.12 | |
48 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 50 m | 1:13.26 | |
49 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:13.40 | |
50 | 376 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:13.40 | |
51 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:13.48 | |
52 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 50 m | 1:13.49 | |
53 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 50 m | 1:13.56 | |
54 | 261 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:13.84 | |
55 | 68 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:13.93 | |
56 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:14.06 | |
57 | 38 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:14.31 | |
58 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 50 m | 1:14.33 | |
59 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:14.45 | |
60 | 59 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:14.73 | |
61 | 199 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 1:14.76 | |
62 | 107 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:14.79 | |
63 | 330 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:14.85 | |
64 | 384 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:15.08 | |
65 | 65 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:15.38 | |
66 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 1:15.39 | ||
67 | 312 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:15.43 | |
68 | 70 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:15.65 | |
69 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:15.65 | |
70 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:16.05 | |
71 | 31 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:16.30 | |
72 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 50 m | 1:16.50 | |
73 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:16.60 | |
74 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 50 m | 1:16.62 | |
75 | 220 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 50 m | 1:16.81 | |
76 | 286 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 1:16.87 | |
77 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 1:17.18 | ||
78 | 340 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | ST-NEPTUN | 0388BC | 25 m | 1:17.21 | |
79 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:17.24 | |
80 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:17.29 | |
81 | 155 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 50 m | 1:17.44 | |
82 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:17.45 | |
83 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 50 m | 1:17.54 | |
84 | 35 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:17.66 | |
85 | 28 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 1:18.09 | |
86 | 162 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:18.86 | |
87 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:19.16 | |
88 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:19.99 | |
89 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 50 m | 1:20.02 | |
90 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 1:20.22 | |
91 | 285 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 1:20.73 | |
92 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:20.78 | |
93 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 50 m | 1:21.64 | |
94 | 69 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 1:21.90 | |
95 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 1:22.24 | |
96 | 423 | Jensen Laura Sneberg V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 1:22.24 | |
97 | 58 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:22.28 | |
98 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:22.30 | |
99 | 431 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:22.30 | |
100 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:22.31 | |
101 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 1:22.31 | ||
102 | 61 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:22.62 | |
103 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:22.71 | |
104 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:22.96 | |
105 | 16 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 1:23.44 | |
106 | 120 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:23.46 | |
107 | 36 | Larsen Anne-Sofie S. | 2003 | ERRITSØ | 0328BE | 50 m | 1:23.78 | |
108 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 50 m | 1:23.92 | |
109 | 207 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 50 m | 1:24.28 | |
110 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:24.46 | |
111 | 267 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:24.48 | |
112 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:24.78 | |
113 | 424 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 50 m | 1:25.15 | |
114 | 40 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 1:25.19 | |
115 | 260 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:25.70 | |
116 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:26.00 | |
117 | 204 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:26.14 | |
118 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:27.21 | ||
119 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:28.02 | |
120 | 166 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:28.22 | |
121 | 360 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:28.42 | ||
122 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 50 m | 1:28.91 | |
123 | 381 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:30.21 | |
124 | 51 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 50 m | 1:31.08 | |
125 | 390 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:31.20 | |
126 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | 1:32.07 | |
127 | 170 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:32.22 | |
128 | 205 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 1:33.64 | |
129 | 101 | Dalgaard Laura | 2002 | KORAL | 0246BD | 25 m | 1:35.53 | |
130 | 343 | Lanng Caroline Byg | 2003 | ST-NEPTUN | 0314BD | 25 m | 1:35.58 | |
131 | 19 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:37.68 | ||
132 | 175 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 1:38.71 | |
133 | 324 | Bech Klara | 2003 | ST-NEPTUN | 0366BD | 25 m | 1:39.38 | |
134 | 371 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.77 | ||
135 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 50 m | 1:40.59 | |
136 | 18 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:42.51 | |
137 | 225 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 1:43.37 | |
138 | 362 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:44.22 | ||
139 | 21 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 1:45.06 | |
140 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | 1:46.57 | ||
141 | 4 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:47.13 | |
142 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | 1:47.15 | |
143 | 46 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | 1:47.90 | |
144 | 382 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.46 | ||
145 | 50 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 25 m | 1:48.56 | |
146 | 411 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:48.81 | |
147 | 164 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 0354BD | 25 m | 1:49.08 | |
148 | 230 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:49.35 | |
149 | 161 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 0516AS | 25 m | 1:49.38 | |
150 | 222 | Bertelsen Ida | 2005 | HORSENS | 0516AR | 25 m | 1:50.89 | |
151 | 419 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:51.87 | |
152 | 33 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | 1:51.89 | |
153 | 210 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:52.31 | |
154 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:53.90 | |
155 | 12 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:54.94 | ||
156 | 133 | Komun Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 1:56.50 | ||
157 | 365 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:01.07 | ||
158 | 81 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 2:05.70 | |
159 | 49 | Sørensen Rikke | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
160 | 88 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | ||
161 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | ||
162 | 96 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | ||
163 | 160 | Fonager Thea Viborg | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
164 | 223 | Blicher Frederikke | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
165 | 248 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | ||
166 | 252 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | ||
167 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
168 | 325 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | ||
169 | 333 | Pjengaard Vibe | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
170 | 344 | Redder Sophie | 2006 | ST-NEPTUN | 0698AR | 25 m | ||
171 | 358 | Christensen Caroline | 2004 | STRUER | 25 m | |||
172 | 370 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:11.12 | |
2 | 180 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:23.95 | |
3 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:27.58 | |
4 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:32.81 | |
5 | 212 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:34.22 | |
6 | 151 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:34.47 | |
7 | 109 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 2:38.74 | |
8 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:39.86 | |
9 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:40.35 | |
10 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:43.80 | |
11 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:49.39 | |
12 | 66 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 2:51.84 | |
13 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:52.46 | |
14 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 50 m | 2:52.68 | |
15 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:54.27 | |
16 | 148 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 50 m | 2:55.97 | |
17 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 2:56.62 | |
18 | 364 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 50 m | 2:58.71 | |
19 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:59.01 | |
20 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:59.86 | |
21 | 150 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:02.40 | |
22 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 3:02.83 | |
23 | 368 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 50 m | 3:05.96 | |
24 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 3:14.02 | ||
25 | 154 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 3:17.05 | |
26 | 375 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 3:17.11 | |
27 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 3:17.17 | |
28 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 50 m | 3:19.28 | |
29 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 3:32.44 | |
30 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 3:42.53 | |
31 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 3:52.69 | |
32 | 196 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 3:59.26 | |
33 | 227 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 4:00.32 | |
34 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
35 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 2:26.09 | |
2 | 187 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:36.74 | |
3 | 86 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:41.14 | |
4 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 2:44.05 | |
5 | 183 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:44.23 | |
6 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:44.48 | |
7 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:44.49 | |
8 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:46.29 | |
9 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:46.98 | |
10 | 189 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:48.64 | |
11 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:53.18 | |
12 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 2:55.33 | |
13 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:55.61 | |
14 | 136 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:55.90 | |
15 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 2:58.15 | |
16 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:59.90 | |
17 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:00.21 | |
18 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 3:01.99 | |
19 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 3:02.68 | |
20 | 426 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 3:03.26 | |
21 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 3:05.72 | |
22 | 377 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 50 m | 3:06.54 | |
23 | 393 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:06.59 | |
24 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:07.71 | |
25 | 14 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 3:08.95 | |
26 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 3:10.29 | |
27 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 3:10.73 | |
28 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 3:12.33 | |
29 | 374 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 3:12.72 | |
30 | 198 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 3:13.51 | |
31 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 3:13.64 | |
32 | 155 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 3:15.21 | |
33 | 201 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 3:15.40 | |
34 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:17.70 | |
35 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 3:18.41 | |
36 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 3:18.94 | ||
37 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:19.21 | |
38 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 3:21.47 | |
39 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:22.78 | |
40 | 138 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 3:23.21 | |
41 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 3:23.68 | |
42 | 92 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 3:25.39 | |
43 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 3:25.69 | ||
44 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 3:27.16 | |
45 | 90 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 50 m | 3:29.37 | |
46 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 3:29.72 | ||
47 | 127 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 3:30.65 | |
48 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 3:30.82 | |
49 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 3:33.55 | |
50 | 334 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 3:34.73 | |
51 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 50 m | 3:35.38 | |
52 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:41.44 | |
53 | 205 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 3:45.34 | |
54 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 3:55.93 | |
55 | 208 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 3:56.70 | |
56 | 29 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | ||
57 | 207 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | ||
58 | 209 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | ||
59 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | ||
60 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | ||
61 | 326 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.82 | |
2 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 34.17 | |
3 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 34.61 | |
4 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 36.91 | |
5 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 37.02 | |
6 | 103 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 37.93 | |
7 | 156 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 38.51 | |
8 | 102 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 38.85 | |
9 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 | |
10 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 38.94 | |
11 | 211 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 38.97 | |
12 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 39.38 | |
13 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 39.82 | |
14 | 178 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 50 m | 40.71 | |
15 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 50 m | 40.84 | |
16 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 50 m | 41.17 | |
17 | 75 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 41.44 | |
18 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 41.59 | |
19 | 85 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 41.60 | |
20 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 41.81 | |
21 | 44 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 41.87 | |
22 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 42.36 | |
23 | 348 | Møller Askil Rishøj | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AT | 25 m | 42.47 | |
24 | 345 | Hvam Alex | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 43.04 | |
25 | 67 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 43.58 | |
26 | 108 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 43.88 | |
27 | 317 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 44.03 | |
28 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 44.11 | |
29 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 44.79 | |
30 | 71 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 45.17 | |
31 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 45.45 | |
32 | 193 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 45.63 | |
33 | 355 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 48.87 | ||
34 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 49.42 | |
35 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 49.48 | |
36 | 445 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 50.53 | |
37 | 435 | Lauridsen Mikkel | 2003 | IKAST | 0321AT | 25 m | 51.22 | |
38 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 51.75 | |
39 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 50 m | 52.05 | |
40 | 388 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 52.05 | ||
41 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 52.79 | |
42 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 53.40 | |
43 | 246 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 54.11 | |
44 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 54.92 | |
45 | 316 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 55.16 | |
46 | 361 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 56.95 | ||
47 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | 1:04.11 | |
48 | 236 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:04.94 | |
49 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:07.93 | |
50 | 221 | Bentzen Kåre | 2005 | HORSENS | 0525AL | 25 m | 1:13.84 | |
51 | 8 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
52 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | ||
53 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
54 | 429 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | ||
55 | 443 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 25 m | |||
56 | 447 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 36.20 | |
2 | 372 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 36.53 | |
3 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 36.94 | |
4 | 87 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 37.45 | |
5 | 189 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 37.58 | |
6 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 38.02 | |
7 | 191 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 38.20 | |
8 | 74 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 38.32 | |
9 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 38.79 | |
10 | 185 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 38.94 | |
11 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 50 m | 39.26 | |
12 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 39.54 | |
13 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 39.67 | |
14 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 39.84 | |
15 | 157 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 40.11 | |
16 | 72 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 40.43 | |
17 | 182 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | 40.98 | |
18 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 41.11 | |
19 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 41.13 | |
20 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 41.25 | |
21 | 170 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 41.73 | |
22 | 20 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 41.85 | |
23 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 50 m | 42.23 | |
24 | 331 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 42.25 | |
25 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 42.50 | |
26 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 42.57 | |
27 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 42.58 | |
28 | 73 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 42.63 | |
29 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 50 m | 42.83 | |
30 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 42.84 | ||
31 | 47 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 42.85 | |
32 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 43.03 | |
33 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 50 m | 43.04 | |
34 | 65 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 43.33 | |
35 | 197 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 43.51 | |
36 | 70 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 43.61 | |
37 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 43.73 | |
38 | 220 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 50 m | 43.76 | |
39 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 44.05 | |
40 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 44.15 | |
41 | 69 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 44.63 | |
42 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 45.29 | |
43 | 330 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 45.64 | |
44 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 45.73 | |
45 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 45.92 | |
46 | 201 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 46.17 | |
47 | 308 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 46.29 | |
48 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 46.45 | |
49 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 46.47 | |
50 | 35 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 46.86 | |
51 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 47.21 | |
52 | 203 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 47.25 | |
53 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 47.36 | |
54 | 101 | Dalgaard Laura | 2002 | KORAL | 0246BD | 25 m | 47.54 | |
55 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 47.76 | |
56 | 40 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 47.84 | |
57 | 161 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 0516AS | 25 m | 48.28 | |
58 | 61 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 48.36 | |
59 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 48.40 | |
60 | 46 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | 49.13 | |
61 | 382 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 49.72 | ||
62 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 49.88 | |
63 | 431 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 49.96 | |
64 | 378 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 50.51 | |
65 | 5 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 50.53 | |
66 | 50 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 50 m | 50.80 | |
67 | 30 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 52.45 | |
68 | 97 | Terp Sofie | 2006 | SKIVE | 0602AR | 25 m | 52.87 | |
69 | 175 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 53.61 | |
70 | 91 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 25 m | 53.76 | ||
71 | 81 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 54.00 | |
72 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 54.11 | |
73 | 33 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | 54.14 | |
74 | 324 | Bech Klara | 2003 | ST-NEPTUN | 0366BD | 25 m | 55.28 | |
75 | 258 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 55.52 | |
76 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 56.17 | |
77 | 411 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 56.47 | |
78 | 343 | Lanng Caroline Byg | 2003 | ST-NEPTUN | 0314BD | 25 m | 56.54 | |
79 | 312 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 56.87 | |
80 | 230 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 57.55 | |
81 | 10 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 58.13 | |
82 | 4 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 59.64 | |
83 | 252 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:01.19 | |
84 | 96 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | 1:03.90 | |
85 | 248 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:04.42 | |
86 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | 1:04.57 | ||
87 | 365 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:06.01 | ||
88 | 160 | Fonager Thea Viborg | 2004 | BSK08 | 25 m | 1:06.36 | ||
89 | 49 | Sørensen Rikke | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
90 | 223 | Blicher Frederikke | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
91 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | ||
92 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
93 | 333 | Pjengaard Vibe | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
94 | 358 | Christensen Caroline | 2004 | STRUER | 25 m | |||
95 | 419 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | ||
96 | 427 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | ||
97 | 434 | Lauridsen Maja K. | 2005 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 1:03.67 | ||
2 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:07.68 | |
3 | 389 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:08.01 | |
4 | 212 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 1:08.03 | |
5 | 77 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:08.16 | |
6 | 141 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:08.58 | |
7 | 180 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:09.70 | |
8 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:12.02 | |
9 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 95 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:13.70 | |
11 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:14.07 | |
12 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:14.64 | |
13 | 104 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:15.05 | |
14 | 181 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:15.37 | |
15 | 11 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 50 m | 1:16.18 | |
16 | 144 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:16.66 | |
17 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:17.66 | |
18 | 37 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:18.11 | |
19 | 148 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:20.02 | |
20 | 383 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:21.56 | |
21 | 13 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 50 m | 1:22.09 | |
22 | 179 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:22.66 | |
23 | 27 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 1:25.52 | |
24 | 111 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 1:26.54 | |
25 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 1:28.31 | |
26 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 1:28.71 | |
27 | 440 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:29.49 | |
28 | 193 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 50 m | 1:29.95 | |
29 | 67 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:30.57 | |
30 | 63 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:30.61 | |
31 | 34 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 1:31.75 | |
32 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 50 m | 1:32.51 | |
33 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 50 m | 1:34.19 | |
34 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:34.24 | |
35 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 1:35.63 | |
36 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:36.11 | |
37 | 25 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 50 m | 1:37.33 | ||
38 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 1:37.45 | |
39 | 195 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:38.37 | |
40 | 395 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 1:39.65 | |
41 | 71 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 1:43.83 | |
42 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 1:44.25 | ||
43 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:44.65 | |
44 | 397 | Burholt Marcus Dahl | 2004 | SØHESTEN | 0433AR | 25 m | 1:45.36 | |
45 | 62 | Hansen Jonathan Aagaard | 2005 | FREM | 0531AL | 25 m | 1:46.90 | |
46 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:48.26 | |
47 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:49.39 | |
48 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:54.03 | |
49 | 373 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:56.41 | ||
50 | 219 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 2:00.09 | |
51 | 231 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 2:18.10 | |
52 | 15 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
53 | 26 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | ||
54 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | ||
55 | 246 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | ||
56 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | ||
57 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | ||
58 | 323 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | ||
59 | 349 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | ||
60 | 391 | Ringgaard Magnus | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
61 | 429 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:06.46 | |
2 | 32 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:10.57 | |
3 | 188 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:12.09 | |
4 | 380 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:14.86 | |
5 | 139 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 50 m | 1:15.14 | |
6 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:15.16 | |
7 | 369 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:16.02 | |
8 | 94 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:16.37 | |
9 | 86 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:16.54 | |
10 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:16.56 | |
11 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:16.91 | |
12 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:17.87 | |
13 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:18.36 | |
14 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:18.52 | |
15 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:18.79 | |
16 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:18.87 | |
17 | 60 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:19.43 | |
18 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 1:19.50 | |
19 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:19.73 | |
20 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:21.04 | |
21 | 376 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:21.37 | |
22 | 39 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 1:21.65 | |
23 | 64 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:21.66 | |
24 | 199 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 1:21.81 | |
25 | 426 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:22.25 | |
26 | 331 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:22.50 | |
27 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:23.05 | |
28 | 421 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 50 m | 1:23.13 | |
29 | 412 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 50 m | 1:23.16 | |
30 | 377 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:23.39 | |
31 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 1:23.93 | |
32 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 50 m | 1:24.24 | |
33 | 92 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 1:24.46 | |
34 | 198 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:24.76 | |
35 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:24.92 | |
36 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:25.06 | |
37 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:25.34 | |
38 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:25.76 | |
39 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 1:25.87 | ||
40 | 105 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:26.61 | |
41 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:26.80 | |
42 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 50 m | 1:26.82 | |
43 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:26.95 | |
44 | 120 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:27.13 | |
45 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:27.19 | |
46 | 58 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:27.32 | |
47 | 38 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:27.61 | |
48 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:27.72 | |
49 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 50 m | 1:27.93 | |
50 | 393 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:28.53 | |
51 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:29.72 | |
52 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:30.08 | |
53 | 267 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:31.50 | |
54 | 16 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 1:31.59 | |
55 | 286 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 1:31.68 | |
56 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:31.76 | |
57 | 340 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | ST-NEPTUN | 0388BC | 25 m | 1:31.77 | |
58 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:32.06 | ||
59 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:32.69 | |
60 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:33.17 | |
61 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 1:33.49 | |
62 | 203 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 50 m | 1:34.38 | |
63 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 50 m | 1:35.55 | |
64 | 424 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:36.00 | |
65 | 170 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:36.58 | |
66 | 29 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 50 m | 1:36.71 | |
67 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:37.91 | |
68 | 360 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.62 | ||
69 | 36 | Larsen Anne-Sofie S. | 2003 | ERRITSØ | 0328BE | 50 m | 1:40.00 | |
70 | 88 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 1:41.13 | |
71 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 1:41.28 | ||
72 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 50 m | 1:43.38 | |
73 | 21 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 1:43.74 | |
74 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 50 m | 1:43.84 | |
75 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 1:44.03 | ||
76 | 51 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | 1:44.76 | |
77 | 390 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:45.16 | |
78 | 209 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:48.14 | |
79 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 50 m | 1:49.78 | |
80 | 18 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:51.14 | |
81 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:51.71 | |
82 | 4 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:52.11 | |
83 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | 1:53.93 | |
84 | 12 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:56.26 | ||
85 | 371 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.50 | ||
86 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:03.17 | |
87 | 50 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 25 m | 2:04.17 | |
88 | 210 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 2:04.36 | |
89 | 133 | Komun Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 2:20.25 | ||
90 | 19 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:25.55 | ||
91 | 46 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | ||
92 | 161 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 0516AS | 25 m | ||
93 | 222 | Bertelsen Ida | 2005 | HORSENS | 0516AR | 25 m | ||
94 | 225 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | ||
95 | 381 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | ||
96 | 423 | Jensen Laura Sneberg V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:50.14 | |
2 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:55.75 | |
3 | 143 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:58.38 | |
4 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 50 m | 3:04.08 | |
5 | 85 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:08.17 | |
6 | 102 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 3:12.53 | |
7 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 3:13.68 | |
8 | 364 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 50 m | 3:14.36 | |
9 | 75 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 3:15.55 | |
10 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 50 m | 3:16.86 | |
11 | 156 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 50 m | 3:18.82 | |
12 | 67 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 3:19.53 | |
13 | 108 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 3:19.94 | |
14 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 3:21.17 | |
15 | 13 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 50 m | 3:21.50 | |
16 | 71 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 3:26.00 | |
17 | 348 | Møller Askil Rishøj | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AT | 25 m | 3:30.98 | |
18 | 375 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 50 m | 3:32.06 | |
19 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 3:32.66 | |
20 | 392 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 50 m | 3:33.40 | |
21 | 359 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 3:45.88 | |
22 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:52.36 | |
23 | 194 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 3:56.71 | |
24 | 355 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 3:58.54 | ||
25 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 4:15.23 | |
26 | 200 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 50 m | 4:27.12 | |
27 | 196 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | ||
28 | 268 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 25 m | |||
29 | 346 | Kristensen Karl Rydder | 2004 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
30 | 368 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | ||
31 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:55.58 | |
2 | 87 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:57.52 | |
3 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:57.69 | |
4 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 2:58.68 | |
5 | 185 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 2:59.47 | |
6 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:03.92 | |
7 | 74 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 3:05.01 | |
8 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 3:06.32 | |
9 | 68 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:06.38 | |
10 | 191 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:07.25 | |
11 | 182 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 3:09.78 | |
12 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 3:10.43 | |
13 | 384 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:12.20 | |
14 | 220 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:12.85 | |
15 | 157 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 3:14.30 | |
16 | 197 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 3:14.45 | |
17 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:15.51 | |
18 | 48 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 3:16.27 | |
19 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 3:24.90 | ||
20 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:24.98 | |
21 | 24 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 3:25.01 | |
22 | 31 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 3:25.68 | |
23 | 374 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 50 m | 3:29.28 | |
24 | 47 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 3:29.59 | |
25 | 308 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 3:32.30 | |
26 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 3:32.96 | |
27 | 201 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 3:35.57 | |
28 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 3:36.22 | |
29 | 40 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 3:38.15 | |
30 | 69 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 3:38.99 | |
31 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 3:40.46 | |
32 | 70 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 3:42.04 | |
33 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 3:42.54 | |
34 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 3:45.19 | |
35 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 3:47.02 | |
36 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 50 m | 3:48.61 | |
37 | 101 | Dalgaard Laura | 2002 | KORAL | 0246BD | 25 m | 3:53.93 | |
38 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 3:56.18 | |
39 | 61 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 4:10.73 | |
40 | 97 | Terp Sofie | 2006 | SKIVE | 0602AR | 50 m | 4:13.96 | |
41 | 208 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 4:15.19 | |
42 | 166 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 4:25.02 | |
43 | 81 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | ||
44 | 160 | Fonager Thea Viborg | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
45 | 184 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | ||
46 | 205 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | ||
47 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | ||
48 | 378 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 25.95 | ||
2 | 141 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 26.15 | |
3 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 26.36 | |
4 | 80 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 26.52 | |
5 | 79 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 26.61 | |
6 | 109 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 26.85 | |
7 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 26.88 | |
8 | 142 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
9 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 50 m | 27.73 | |
10 | 379 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 27.91 | |
11 | 11 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 28.11 | |
12 | 104 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 28.22 | |
13 | 212 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 28.68 | |
14 | 106 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 28.83 | |
15 | 151 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 28.98 | |
16 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 50 m | 29.07 | |
17 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 29.36 | |
18 | 84 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 29.41 | |
19 | 103 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 29.51 | |
20 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 29.51 | |
21 | 144 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 29.52 | |
22 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 29.56 | |
23 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 29.58 | |
24 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 50 m | 29.70 | |
25 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.79 | |
26 | 66 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 29.91 | |
27 | 262 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 29.97 | |
28 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 30.19 | |
29 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 30.24 | |
30 | 108 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 30.25 | |
31 | 266 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 30.26 | |
32 | 178 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 50 m | 30.30 | |
33 | 77 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 30.45 | |
34 | 95 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 30.62 | |
35 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 31.24 | |
36 | 37 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 31.25 | |
37 | 45 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 31.29 | |
38 | 75 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 31.56 | |
39 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 31.82 | |
40 | 27 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 32.28 | |
41 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 32.31 | |
42 | 257 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 25 m | 32.50 | ||
43 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 50 m | 32.56 | |
44 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 32.63 | |
45 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 32.78 | |
46 | 63 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 32.82 | |
47 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 32.86 | |
48 | 111 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 32.93 | |
49 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 33.15 | |
50 | 268 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 25 m | 33.48 | ||
51 | 44 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 33.50 | |
52 | 440 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 34.66 | |
53 | 85 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 35.06 | |
54 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 35.20 | |
55 | 193 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 50 m | 35.24 | |
56 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 50 m | 35.88 | |
57 | 154 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 35.91 | |
58 | 317 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 35.94 | |
59 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 36.10 | ||
60 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | 36.23 | |
61 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 36.42 | |
62 | 355 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 36.59 | ||
63 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 36.86 | |
64 | 62 | Hansen Jonathan Aagaard | 2005 | FREM | 0531AL | 25 m | 36.97 | |
65 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 37.22 | |
66 | 25 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 50 m | 37.24 | ||
67 | 397 | Burholt Marcus Dahl | 2004 | SØHESTEN | 0433AR | 25 m | 38.43 | |
68 | 227 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 38.48 | |
69 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 38.52 | |
70 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 38.58 | |
71 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 38.63 | |
72 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 38.97 | |
73 | 195 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 50 m | 39.03 | |
74 | 8 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 39.06 | ||
75 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 39.22 | |
76 | 316 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 39.61 | |
77 | 435 | Lauridsen Mikkel | 2003 | IKAST | 0321AT | 25 m | 39.69 | |
78 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 40.25 | |
79 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 40.42 | |
80 | 15 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | BRÆDSTRUP | 25 m | 41.38 | ||
81 | 445 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 41.94 | |
82 | 219 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 42.07 | |
83 | 26 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 42.31 | |
84 | 196 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 50 m | 44.59 | |
85 | 347 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 44.79 | |
86 | 246 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 44.92 | |
87 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | 48.25 | |
88 | 349 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 49.36 | |
89 | 236 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 50.50 | |
90 | 231 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 51.03 | |
91 | 221 | Bentzen Kåre | 2005 | HORSENS | 0525AL | 25 m | 51.05 | |
92 | 429 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | ||
93 | 443 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 25 m | |||
94 | 447 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 28.31 | |
2 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 29.51 | |
3 | 372 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 29.73 | |
4 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 29.75 | |
5 | 264 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 29.88 | |
6 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 30.03 | |
7 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 30.29 | |
8 | 83 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 30.31 | |
9 | 32 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 30.40 | |
10 | 110 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 30.45 | |
11 | 124 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 30.52 | |
12 | 78 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 30.66 | |
13 | 20 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 30.76 | |
14 | 183 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 30.83 | |
15 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 30.92 | |
16 | 188 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 31.04 | |
17 | 94 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 31.07 | |
18 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 31.27 | |
19 | 5 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 31.28 | |
20 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 50 m | 31.41 | |
21 | 380 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 31.43 | |
22 | 190 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 50 m | 31.50 | |
23 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 31.52 | |
24 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 31.64 | |
25 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 31.81 | |
26 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 31.81 | |
27 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 31.88 | |
28 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 31.94 | |
29 | 138 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 31.98 | |
30 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 31.98 | |
31 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 32.11 | |
32 | 39 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 32.19 | |
33 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 32.20 | |
34 | 60 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 32.34 | |
35 | 107 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 32.49 | |
36 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 50 m | 32.51 | |
37 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 50 m | 32.52 | |
38 | 197 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 32.54 | |
39 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 32.58 | |
40 | 64 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 32.61 | |
41 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 50 m | 32.69 | |
42 | 331 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 32.75 | |
43 | 72 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 32.76 | |
44 | 286 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 32.77 | |
45 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 32.79 | |
46 | 74 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 32.80 | |
47 | 369 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 32.80 | |
48 | 65 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 32.85 | |
49 | 312 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 33.02 | |
50 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 33.03 | |
51 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.07 | |
52 | 24 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 33.24 | |
53 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 33.24 | |
54 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 33.30 | |
55 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 33.31 | |
56 | 421 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 33.42 | |
57 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 50 m | 33.58 | |
58 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 33.58 | |
59 | 370 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 33.65 | ||
60 | 59 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 33.71 | |
61 | 16 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 33.76 | |
62 | 14 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 50 m | 33.79 | |
63 | 73 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 33.80 | |
64 | 412 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 33.84 | |
65 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 33.88 | |
66 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 33.89 | |
67 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 33.97 | |
68 | 199 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 34.06 | |
69 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 34.07 | |
70 | 105 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 34.08 | |
71 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 34.36 | |
72 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 34.44 | |
73 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 50 m | 34.47 | |
74 | 260 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 34.51 | |
75 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 34.52 | |
76 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 34.52 | ||
77 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 34.65 | |
78 | 198 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 34.66 | |
79 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 34.66 | |
80 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 34.66 | |
81 | 203 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 50 m | 34.85 | |
82 | 204 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 35.02 | |
83 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 35.35 | |
84 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 35.38 | |
85 | 90 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 35.46 | |
86 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 35.47 | ||
87 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 35.53 | |
88 | 423 | Jensen Laura Sneberg V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 35.55 | |
89 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 35.63 | |
90 | 340 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | ST-NEPTUN | 0388BC | 25 m | 35.69 | |
91 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 35.71 | |
92 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 35.79 | |
93 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 35.83 | |
94 | 35 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 35.91 | |
95 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 35.97 | |
96 | 326 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 36.15 | |
97 | 285 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 36.33 | |
98 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 36.44 | |
99 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 36.72 | |
100 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 36.72 | |
101 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 36.86 | |
102 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 37.10 | |
103 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 37.28 | |
104 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 37.54 | ||
105 | 431 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 37.57 | |
106 | 162 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 50 m | 37.69 | |
107 | 36 | Larsen Anne-Sofie S. | 2003 | ERRITSØ | 0328BE | 50 m | 37.72 | |
108 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 37.82 | |
109 | 58 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 37.92 | |
110 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 37.98 | |
111 | 10 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 38.20 | |
112 | 424 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 38.35 | |
113 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 38.62 | |
114 | 21 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 38.96 | |
115 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 39.05 | |
116 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 50 m | 39.18 | |
117 | 390 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 39.62 | |
118 | 40 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 39.75 | |
119 | 127 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 39.80 | |
120 | 334 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 39.91 | |
121 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 50 m | 40.23 | |
122 | 51 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 50 m | 40.33 | |
123 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | 40.39 | |
124 | 166 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 41.25 | |
125 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 41.66 | ||
126 | 208 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 50 m | 41.70 | |
127 | 381 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 42.00 | |
128 | 175 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 42.25 | |
129 | 33 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 50 m | 42.58 | |
130 | 18 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 42.66 | |
131 | 362 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 42.67 | ||
132 | 161 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 0516AS | 25 m | 42.68 | |
133 | 19 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 25 m | 42.88 | ||
134 | 50 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 50 m | 43.07 | |
135 | 164 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 0354BD | 25 m | 43.31 | |
136 | 46 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 50 m | 43.86 | |
137 | 225 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 44.07 | |
138 | 325 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 44.17 | |
139 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 50 m | 44.21 | |
140 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | 45.12 | |
141 | 344 | Redder Sophie | 2006 | ST-NEPTUN | 0698AR | 25 m | 45.32 | |
142 | 30 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 45.34 | |
143 | 91 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 50 m | 45.48 | ||
144 | 88 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 45.97 | |
145 | 4 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 46.42 | |
146 | 230 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 47.28 | |
147 | 222 | Bertelsen Ida | 2005 | HORSENS | 0516AR | 25 m | 48.58 | |
148 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | 48.65 | ||
149 | 133 | Komun Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 49.51 | ||
150 | 411 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 49.94 | |
151 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 50.28 | |
152 | 97 | Terp Sofie | 2006 | SKIVE | 0602AR | 25 m | 50.39 | |
153 | 12 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 50.46 | ||
154 | 81 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 51.88 | |
155 | 252 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 52.33 | |
156 | 419 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 52.88 | |
157 | 427 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 57.08 | |
158 | 49 | Sørensen Rikke | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
159 | 96 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | ||
160 | 160 | Fonager Thea Viborg | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
161 | 223 | Blicher Frederikke | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
162 | 248 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | ||
163 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
164 | 308 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | ||
165 | 333 | Pjengaard Vibe | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
166 | 358 | Christensen Caroline | 2004 | STRUER | 25 m | |||
167 | 382 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
168 | 434 | Lauridsen Maja K. | 2005 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:24.50 | |
2 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:30.75 | |
3 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 2:40.36 | |
4 | 143 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 50 m | 2:40.48 | |
5 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 2:43.12 | |
6 | 181 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:45.51 | |
7 | 106 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 2:53.56 | |
8 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:54.46 | |
9 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:56.48 | |
10 | 440 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 3:35.92 | |
11 | 84 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | ||
12 | 359 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | ||
13 | 368 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | ||
14 | 383 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 2:51.43 | |
2 | 76 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:57.25 | |
3 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:17.88 | |
4 | 330 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 3:20.66 | |
5 | 190 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 3:25.03 | |
6 | 28 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | ||
7 | 59 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | ||
8 | 340 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | ST-NEPTUN | 0388BC | 25 m | ||
9 | 377 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | ||
10 | 393 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | ||
11 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:02.55 | |
2 | 389 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:06.32 | |
3 | 79 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:08.94 | |
4 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:09.23 | |
5 | 141 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:09.48 | |
6 | 212 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:09.70 | |
7 | 179 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:09.74 | |
8 | 211 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:09.75 | |
9 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.90 | |
10 | 109 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:10.41 | |
11 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:10.53 | |
12 | 379 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:10.54 | |
13 | 265 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 1:10.72 | |
14 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:10.83 | |
15 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:12.18 | |
16 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:13.11 | |
17 | 103 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 1:13.65 | |
18 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:14.38 | |
19 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:15.46 | |
20 | 178 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:15.84 | |
21 | 95 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:16.04 | |
22 | 156 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:16.84 | |
23 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:16.93 | |
24 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:17.11 | |
25 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 1:19.18 | |
26 | 266 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 1:19.39 | |
27 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:19.74 | |
28 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 1:20.49 | |
29 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 1:20.89 | |
30 | 364 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:21.33 | |
31 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:22.80 | |
32 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:23.09 | |
33 | 148 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:23.16 | |
34 | 392 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:23.30 | |
35 | 45 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:23.84 | |
36 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:24.14 | |
37 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:24.81 | |
38 | 345 | Hvam Alex | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:26.03 | |
39 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:27.21 | |
40 | 44 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:27.51 | |
41 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:28.12 | |
42 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:31.19 | |
43 | 375 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:31.90 | |
44 | 150 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:32.10 | |
45 | 154 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:33.78 | |
46 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 1:36.38 | |
47 | 361 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:37.34 | ||
48 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:37.74 | |
49 | 194 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:38.85 | |
50 | 263 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | MUNKEBO | 25 m | 1:40.64 | ||
51 | 25 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 25 m | 1:41.32 | ||
52 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:42.18 | |
53 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:43.42 | |
54 | 316 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:45.75 | |
55 | 388 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:46.41 | ||
56 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 1:46.61 | |
57 | 34 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 1:46.87 | |
58 | 373 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.20 | ||
59 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:48.57 | |
60 | 227 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:50.75 | |
61 | 219 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:51.13 | |
62 | 391 | Ringgaard Magnus | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:54.52 | ||
63 | 246 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 1:58.45 | |
64 | 200 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 2:02.51 | |
65 | 221 | Bentzen Kåre | 2005 | HORSENS | 0525AL | 25 m | 2:15.47 | |
66 | 231 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 2:18.12 | |
67 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | ||
68 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | ||
69 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | ||
70 | 257 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 25 m | |||
71 | 268 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 25 m | |||
72 | 445 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 16, 100m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 372 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 1:12.97 | |
2 | 187 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:14.01 | |
3 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:15.84 | |
4 | 32 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:16.04 | |
5 | 139 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:16.08 | |
6 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:16.14 | |
7 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:16.43 | |
8 | 83 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:16.80 | |
9 | 189 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:16.89 | |
10 | 48 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:17.02 | |
11 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:17.03 | |
12 | 57 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:17.11 | |
13 | 87 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:17.31 | |
14 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
15 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:17.33 | |
16 | 86 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:17.63 | |
17 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:17.67 | |
18 | 94 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:17.86 | |
19 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:17.90 | |
20 | 185 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 1:18.57 | |
21 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 1:18.85 | |
22 | 136 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:19.32 | |
23 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:19.71 | |
24 | 191 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:19.85 | |
25 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:20.42 | |
26 | 110 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:20.58 | |
27 | 376 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:20.81 | |
28 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:20.91 | |
29 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:21.38 | |
30 | 184 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:21.43 | |
31 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:21.91 | |
32 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:22.33 | |
33 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:22.40 | |
34 | 68 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:22.41 | |
35 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:22.48 | |
36 | 157 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:22.53 | |
37 | 38 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:22.89 | |
38 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:22.97 | |
39 | 412 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:23.03 | |
40 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:23.08 | |
41 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:23.54 | |
42 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:23.61 | |
43 | 39 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:24.25 | |
44 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:25.05 | |
45 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:25.14 | |
46 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:25.17 | |
47 | 331 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:25.28 | |
48 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:25.39 | |
49 | 261 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:25.53 | |
50 | 78 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:26.36 | |
51 | 426 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:26.54 | |
52 | 384 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:26.69 | |
53 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:26.77 | |
54 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:27.03 | |
55 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:27.08 | |
56 | 182 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:27.11 | |
57 | 312 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:27.29 | |
58 | 31 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:27.30 | |
59 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 1:27.38 | |
60 | 107 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:27.39 | |
61 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:27.53 | |
62 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:27.89 | |
63 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:27.91 | |
64 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:28.13 | |
65 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:28.49 | |
66 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:28.57 | |
67 | 47 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:29.24 | |
68 | 14 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 1:29.41 | |
69 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 1:29.43 | ||
70 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:29.44 | |
71 | 374 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:29.47 | |
72 | 220 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:29.62 | |
73 | 370 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:29.71 | ||
74 | 204 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:30.22 | |
75 | 35 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:30.69 | |
76 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 1:30.83 | |
77 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:31.10 | |
78 | 162 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:31.24 | |
79 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:31.34 | |
80 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:31.46 | |
81 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:31.46 | |
82 | 105 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:31.69 | |
83 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:31.83 | |
84 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:31.98 | |
85 | 92 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 1:32.13 | |
86 | 138 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:32.30 | |
87 | 170 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:32.69 | |
88 | 155 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:32.75 | |
89 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:32.80 | |
90 | 326 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:33.25 | |
91 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:33.41 | |
92 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 1:33.42 | |
93 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 1:33.89 | |
94 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:34.65 | |
95 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:34.73 | |
96 | 267 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:34.75 | |
97 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:35.22 | |
98 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 1:35.47 | |
99 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:35.74 | |
100 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:35.84 | |
101 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:36.06 | ||
102 | 120 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 1:36.25 | |
103 | 431 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:36.92 | |
104 | 127 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 1:37.33 | |
105 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:37.86 | |
106 | 29 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:38.33 | |
107 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 1:39.19 | |
108 | 360 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.23 | ||
109 | 285 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 1:39.35 | |
110 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:39.84 | |
111 | 258 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:41.02 | |
112 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:41.63 | |
113 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 1:41.64 | |
114 | 260 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:41.65 | |
115 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 1:41.91 | ||
116 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:44.09 | |
117 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 1:44.26 | ||
118 | 378 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:46.71 | |
119 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:47.41 | |
120 | 30 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 1:49.23 | |
121 | 10 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:49.51 | |
122 | 51 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | 1:50.92 | |
123 | 343 | Lanng Caroline Byg | 2003 | ST-NEPTUN | 0314BD | 25 m | 1:51.58 | |
124 | 4 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:54.21 | |
125 | 209 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:54.56 | |
126 | 230 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:55.62 | |
127 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | 1:56.23 | |
128 | 371 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:56.78 | ||
129 | 362 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:01.15 | ||
130 | 210 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 2:01.59 | |
131 | 166 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 2:01.72 | |
132 | 222 | Bertelsen Ida | 2005 | HORSENS | 0516AR | 25 m | 2:05.67 | |
133 | 365 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:17.86 | ||
134 | 225 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 2:24.13 | |
135 | 33 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | ||
136 | 36 | Larsen Anne-Sofie S. | 2003 | ERRITSØ | 0328BE | 25 m | ||
137 | 49 | Sørensen Rikke | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
138 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | ||
139 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
140 | 207 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | ||
141 | 248 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | ||
142 | 252 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | ||
143 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | ||
144 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
145 | 324 | Bech Klara | 2003 | ST-NEPTUN | 0366BD | 25 m | ||
146 | 325 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | ||
147 | 334 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | ||
148 | 344 | Redder Sophie | 2006 | ST-NEPTUN | 0698AR | 25 m | ||
149 | 423 | Jensen Laura Sneberg V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 459 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 3:55.67 | ||
2 | 52 | Frem Herrer | 0 | FREM | 25 m | 3:57.96 | ||
3 | 22 | Erritsø Drenge | 0 | ERRITSØ | 25 m | 4:00.30 | ||
4 | 145 | Aabybro Destroyers | 1999 | AABYBRO | 25 m | 4:05.00 | ||
5 | 177 | S68 | 2002 | S 68 | 25 m | 4:05.00 | ||
6 | 451 | Isk Hammer Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 5:04.91 | ||
7 | 167 | Nordjysk Dream Team Løb17 | 2002 | BSK08 | 25 m | 5:05.84 | ||
8 | 2 | Bsk Gutter | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
9 | 98 | Koral Drenge | 1997 | KORAL | 25 m | |||
10 | 460 | Skvs | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Erritsø Piger | 0 | ERRITSØ | 25 m | 4:11.00 | ||
2 | 306 | Belle Ragazze | 1996 | STRUER | 25 m | 4:34.44 | ||
3 | 363 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:35.00 | ||
4 | 457 | Isk Stærke Piger | 2002 | IKAST | 25 m | 4:37.22 | ||
5 | 215 | Horsens Piger | 2001 | HORSENS | 25 m | 4:38.00 | ||
6 | 177 | S68 | 2002 | S 68 | 25 m | 4:39.00 | ||
7 | 135 | Aabybro Beach Babes | 2001 | AABYBRO | 25 m | 4:40.00 | ||
8 | 41 | Erritsø Piger 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | 4:50.00 | ||
9 | 121 | Søhesten Yvonner2 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 5:25.36 | ||
10 | 126 | Søhesten Yvonner3 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 5:30.21 | ||
11 | 1 | Bsk Gutinder | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
12 | 100 | Koral Piger 1 | 1998 | KORAL | 25 m | |||
13 | 327 | Neptun Havfruer 1 | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
14 | 449 | Isk | 0 | IKAST | 25 m | |||
15 | 462 | Skvs | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
16 | 464 | Poseidon Piger 1 | 0 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | S68 - 1 | 2003 | S 68 | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | 147 | Aabybro Sprinters | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:02.00 | ||
3 | 401 | Hsc Drenge 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 270 | Nord Drenge | 2004 | NORD | 25 m | 2:10.01 | ||
5 | 112 | Søhesten Ibber | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 2:13.06 | ||
6 | 455 | Isk Rubber Ducks | 2004 | IKAST | 25 m | 2:13.97 | ||
7 | 213 | Horsens Drenge 1 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 402 | Hsc Drenge 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 55 | Frem Årgangs Drenge | 2003 | FREM | 25 m | 2:29.38 | ||
10 | 192 | S68 - 2 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 214 | Horsens Drenge 2 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
12 | 259 | Munkebo Drenge | 2003 | MUNKEBO | 25 m | |||
13 | 289 | Sksv Drenge 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
14 | 351 | Neptun Væbnere 1 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
15 | 452 | Isk Mini Drenge | 2005 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | S68 - 1 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:03.00 | ||
2 | 305 | Smart Girls | 2003 | STRUER | 25 m | 2:06.02 | ||
3 | 271 | Nord Piger 1 | 2003 | NORD | 25 m | 2:08.01 | ||
4 | 53 | Frem Piger 1 | 2003 | FREM | 25 m | 2:08.58 | ||
5 | 454 | Isk Power Puff Piger | 2003 | IKAST | 25 m | 2:08.80 | ||
6 | 192 | S68 - 2 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 403 | Hsc Piger 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:12.00 | ||
8 | 450 | Isk Delfiner | 2005 | IKAST | 25 m | 2:18.14 | ||
9 | 216 | Horsens Piger 2 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:19.75 | ||
10 | 404 | Hsc Piger 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 272 | Nord Piger 2 | 2003 | NORD | 25 m | 2:20.01 | ||
12 | 54 | Frem Piger 2 | 2003 | FREM | 25 m | 2:22.48 | ||
13 | 202 | S68 - 3 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:23.00 | ||
14 | 458 | Isk Super Piger | 2004 | IKAST | 25 m | 2:24.72 | ||
15 | 56 | Frem Årgangs Piger | 2003 | FREM | 25 m | 2:24.88 | ||
16 | 405 | Hsc Piger 3 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 399 | Erritsø Piger 2 | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 2:33.25 | ||
18 | 171 | Nordjyske Gudinder Løb20 | 2004 | BSK08 | 25 m | 2:35.47 | ||
19 | 206 | S68 - 4 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:50.00 | ||
20 | 169 | Fanatiske Nordjyder Løb20 | 2003 | BSK08 | 25 m | 2:53.83 | ||
21 | 116 | Søhesten Yvonner 1 | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 3:01.26 | ||
22 | 400 | Erritsø Piger 3 | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 3:14.17 | ||
23 | 3 | Bsk Pigerne | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
24 | 217 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
25 | 218 | Horsens Piger 4 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
26 | 269 | Munkebo Piger | 2003 | MUNKEBO | 25 m | |||
27 | 288 | Piger 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
28 | 332 | Neptun Havfruer 2 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
29 | 338 | Neptun Havfruer 3 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
30 | 398 | Piger 2 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
31 | 453 | Isk Mini Piger 05-07 | 2005 | IKAST | 25 m | |||
32 | 456 | Isk Små Piger 05-07 | 2005 | IKAST | 25 m | |||
33 | 463 | Poseidon Piger 3 | 2003 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 29.10 | ||
2 | 80 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 30.74 | |
3 | 79 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 30.97 | |
4 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 31.57 | |
5 | 77 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 32.19 | |
6 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 32.44 | |
7 | 143 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 32.53 | |
8 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 32.63 | |
9 | 265 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 32.88 | |
10 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 33.08 | |
11 | 141 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 33.10 | |
12 | 142 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.61 | |
13 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 34.41 | |
14 | 37 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 34.48 | |
15 | 379 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 50 m | 34.77 | |
16 | 95 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 35.20 | |
17 | 66 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 35.48 | |
18 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 35.84 | |
19 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 36.66 | |
20 | 13 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 50 m | 37.01 | |
21 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 37.20 | |
22 | 368 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 37.41 | |
23 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 50 m | 37.93 | |
24 | 364 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 50 m | 37.93 | |
25 | 148 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 50 m | 38.04 | |
26 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 38.63 | |
27 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 39.87 | |
28 | 345 | Hvam Alex | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 39.88 | |
29 | 383 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 50 m | 40.14 | |
30 | 67 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 40.15 | |
31 | 193 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 50 m | 40.40 | |
32 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 50 m | 41.31 | |
33 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 41.34 | |
34 | 375 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 50 m | 41.98 | |
35 | 111 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 42.14 | |
36 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 42.36 | |
37 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 42.52 | |
38 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 42.97 | |
39 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 43.63 | |
40 | 317 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 43.64 | |
41 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 44.06 | |
42 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 44.15 | |
43 | 25 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 50 m | 44.20 | ||
44 | 355 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 45.31 | ||
45 | 388 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 45.47 | ||
46 | 71 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 45.72 | |
47 | 395 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 46.12 | |
48 | 34 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 46.19 | |
49 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 46.56 | |
50 | 445 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 47.51 | |
51 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 49.23 | |
52 | 397 | Burholt Marcus Dahl | 2004 | SØHESTEN | 0433AR | 25 m | 49.23 | |
53 | 373 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 49.35 | ||
54 | 361 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.36 | ||
55 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 50.45 | |
56 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 50 m | 51.13 | |
57 | 246 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 51.94 | |
58 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 52.61 | |
59 | 154 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 52.66 | |
60 | 200 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 50 m | 54.57 | |
61 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 54.93 | |
62 | 391 | Ringgaard Magnus | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 55.07 | ||
63 | 346 | Kristensen Karl Rydder | 2004 | ST-NEPTUN | 25 m | 55.25 | ||
64 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 55.34 | |
65 | 15 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | BRÆDSTRUP | 25 m | 55.43 | ||
66 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 55.58 | |
67 | 349 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 57.86 | |
68 | 347 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 59.79 | |
69 | 236 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:00.74 | |
70 | 231 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:00.80 | |
71 | 323 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | 1:01.64 | |
72 | 221 | Bentzen Kåre | 2005 | HORSENS | 0525AL | 25 m | 1:03.00 | |
73 | 429 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:08.31 | |
74 | 8 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
75 | 62 | Hansen Jonathan Aagaard | 2005 | FREM | 0531AL | 25 m | ||
76 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | ||
77 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | ||
78 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | ||
79 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 28.55 | |
2 | 413 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 31.14 | |
3 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 32.25 | |
4 | 78 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 33.48 | |
5 | 188 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 34.00 | |
6 | 139 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 34.11 | |
7 | 414 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 35.09 | |
8 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 35.20 | |
9 | 94 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 35.31 | |
10 | 369 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 35.63 | |
11 | 380 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 35.75 | |
12 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 35.78 | |
13 | 187 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 35.81 | |
14 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 35.95 | |
15 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 36.33 | |
16 | 5 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 36.50 | |
17 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 36.51 | |
18 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 36.69 | |
19 | 199 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 36.80 | |
20 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 36.84 | |
21 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 50 m | 37.34 | |
22 | 183 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 37.46 | |
23 | 39 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 37.79 | |
24 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 38.07 | |
25 | 377 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 38.42 | |
26 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 38.77 | |
27 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 38.81 | |
28 | 331 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 38.93 | |
29 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 39.06 | |
30 | 138 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 39.08 | |
31 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 39.23 | |
32 | 65 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 39.41 | |
33 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 39.49 | |
34 | 14 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 50 m | 39.52 | |
35 | 120 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 39.54 | |
36 | 421 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 39.70 | |
37 | 105 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 39.73 | |
38 | 376 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 39.81 | |
39 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 39.82 | |
40 | 24 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 39.83 | |
41 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 39.85 | |
42 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 39.88 | ||
43 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 39.91 | |
44 | 204 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 40.05 | |
45 | 157 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 40.12 | |
46 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 40.28 | |
47 | 191 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.51 | |
48 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 40.64 | |
49 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 40.69 | |
50 | 198 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 40.75 | |
51 | 203 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 40.81 | |
52 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 40.83 | |
53 | 16 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 40.95 | |
54 | 312 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 40.97 | |
55 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 41.03 | |
56 | 64 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 41.20 | |
57 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 41.22 | |
58 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 41.35 | |
59 | 155 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 41.40 | |
60 | 423 | Jensen Laura Sneberg V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 41.41 | |
61 | 61 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 41.42 | |
62 | 286 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 41.43 | |
63 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 41.49 | |
64 | 74 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 41.52 | |
65 | 58 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 41.54 | |
66 | 184 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 41.71 | |
67 | 68 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 41.73 | |
68 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 41.89 | |
69 | 182 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 41.93 | |
70 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 50 m | 41.93 | |
71 | 393 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 42.01 | |
72 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 42.05 | |
73 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 42.21 | ||
74 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 50 m | 42.32 | |
75 | 29 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 50 m | 42.72 | |
76 | 170 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 42.76 | |
77 | 384 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 42.80 | |
78 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 43.10 | |
79 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 43.24 | ||
80 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 43.34 | |
81 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 43.46 | |
82 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 43.61 | |
83 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 43.79 | |
84 | 90 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 50 m | 43.93 | |
85 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 44.02 | |
86 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 44.17 | |
87 | 324 | Bech Klara | 2003 | ST-NEPTUN | 0366BD | 25 m | 44.20 | |
88 | 40 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 44.29 | |
89 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 50 m | 44.54 | |
90 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 50 m | 44.76 | |
91 | 431 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 44.93 | |
92 | 21 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 44.95 | |
93 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 50 m | 44.98 | |
94 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 45.28 | ||
95 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 45.38 | |
96 | 424 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 45.43 | |
97 | 201 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 46.06 | |
98 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 46.30 | |
99 | 161 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 0516AS | 25 m | 46.31 | |
100 | 51 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 50 m | 46.56 | |
101 | 10 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 46.79 | |
102 | 69 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 47.06 | |
103 | 378 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 47.14 | |
104 | 360 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 47.39 | ||
105 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 50 m | 47.69 | |
106 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 47.81 | |
107 | 18 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 49.57 | |
108 | 390 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 49.65 | |
109 | 12 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 49.97 | ||
110 | 207 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 50 m | 50.03 | |
111 | 371 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.04 | ||
112 | 382 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.21 | ||
113 | 308 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 50.41 | |
114 | 88 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 50 m | 50.54 | |
115 | 209 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 50 m | 50.55 | |
116 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 50.88 | |
117 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 51.09 | |
118 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 51.12 | |
119 | 362 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 51.21 | ||
120 | 70 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 51.48 | |
121 | 344 | Redder Sophie | 2006 | ST-NEPTUN | 0698AR | 25 m | 52.09 | |
122 | 381 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 52.36 | |
123 | 4 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 52.50 | |
124 | 230 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 53.23 | |
125 | 50 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 50 m | 53.46 | |
126 | 325 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 53.76 | |
127 | 222 | Bertelsen Ida | 2005 | HORSENS | 0516AR | 25 m | 53.84 | |
128 | 411 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 54.21 | |
129 | 175 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 54.26 | |
130 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | 54.98 | |
131 | 245 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 56.01 | |
132 | 133 | Komun Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 56.28 | ||
133 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 50 m | 56.53 | |
134 | 33 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 50 m | 56.79 | |
135 | 343 | Lanng Caroline Byg | 2003 | ST-NEPTUN | 0314BD | 25 m | 56.98 | |
136 | 30 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 57.24 | |
137 | 285 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 57.29 | |
138 | 19 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 25 m | 57.31 | ||
139 | 46 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | 57.79 | |
140 | 225 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 57.81 | |
141 | 365 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:02.44 | ||
142 | 248 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:03.38 | |
143 | 252 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:06.77 | |
144 | 96 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 50 m | 1:09.26 | |
145 | 36 | Larsen Anne-Sofie S. | 2003 | ERRITSØ | 0328BE | 25 m | ||
146 | 49 | Sørensen Rikke | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
147 | 81 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | ||
148 | 160 | Fonager Thea Viborg | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
149 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
150 | 223 | Blicher Frederikke | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
151 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | ||
152 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
153 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | ||
154 | 333 | Pjengaard Vibe | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
155 | 358 | Christensen Caroline | 2004 | STRUER | 25 m | |||
156 | 370 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
157 | 427 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:00.28 | |
2 | 180 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 1:04.53 | |
3 | 389 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:07.23 | |
4 | 179 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 1:07.33 | |
5 | 212 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:07.75 | |
6 | 211 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:09.14 | |
7 | 181 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:09.53 | |
8 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 1:10.31 | |
9 | 151 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:11.34 | |
10 | 106 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 1:11.76 | |
11 | 11 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:11.99 | |
12 | 178 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:12.04 | |
13 | 103 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 1:12.93 | |
14 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:13.29 | |
15 | 84 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:13.32 | |
16 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:15.32 | |
17 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:15.70 | |
18 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:17.58 | |
19 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:17.75 | |
20 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:19.41 | |
21 | 104 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:21.89 | |
22 | 144 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:23.02 | |
23 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:23.72 | |
24 | 27 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 1:24.64 | |
25 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:24.75 | |
26 | 156 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:25.99 | |
27 | 359 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:28.60 | |
28 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 50 m | 1:28.84 | |
29 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:29.50 | |
30 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:31.12 | |
31 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:31.92 | |
32 | 63 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:32.72 | |
33 | 150 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:33.35 | |
34 | 440 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:33.56 | |
35 | 67 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:36.05 | |
36 | 154 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:39.52 | |
37 | 45 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:40.52 | |
38 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 50 m | 1:40.62 | |
39 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 1:45.69 | ||
40 | 194 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:53.80 | |
41 | 196 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 2:15.25 | |
42 | 62 | Hansen Jonathan Aagaard | 2005 | FREM | 0531AL | 25 m | ||
43 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | ||
44 | 392 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:15.12 | |
2 | 48 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:15.63 | |
3 | 76 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:15.79 | |
4 | 264 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:16.08 | |
5 | 20 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 50 m | 1:16.38 | |
6 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:16.51 | |
7 | 414 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 1:17.22 | |
8 | 87 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:18.23 | |
9 | 136 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:18.35 | |
10 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:19.02 | |
11 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:19.21 | |
12 | 190 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:20.35 | |
13 | 372 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 50 m | 1:21.17 | |
14 | 336 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:22.74 | |
15 | 86 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:23.39 | |
16 | 59 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:23.81 | |
17 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:24.16 | |
18 | 189 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:24.17 | |
19 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 50 m | 1:24.91 | |
20 | 426 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:25.69 | |
21 | 412 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:26.39 | |
22 | 14 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 50 m | 1:26.60 | |
23 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:26.73 | |
24 | 155 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:26.77 | |
25 | 107 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:27.03 | |
26 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:28.48 | |
27 | 330 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:28.73 | |
28 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 50 m | 1:29.13 | |
29 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:29.69 | |
30 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:32.85 | |
31 | 110 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:33.19 | |
32 | 162 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:35.12 | |
33 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 50 m | 1:35.31 | |
34 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:35.37 | |
35 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 1:35.41 | |
36 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 1:35.54 | |
37 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:37.46 | |
38 | 28 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 1:37.85 | |
39 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:38.21 | |
40 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 1:39.52 | |
41 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 1:40.36 | |
42 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:40.64 | |
43 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:41.10 | |
44 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:42.76 | |
45 | 90 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 1:42.86 | |
46 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 1:43.49 | |
47 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:44.20 | |
48 | 31 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:49.11 | |
49 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 1:50.25 | ||
50 | 258 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:52.08 | |
51 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 1:55.69 | ||
52 | 32 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | ||
53 | 38 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | ||
54 | 47 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | ||
55 | 205 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | ||
56 | 207 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | ||
57 | 208 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | ||
58 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | ||
59 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | ||
60 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | ||
61 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | ||
62 | 326 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | ||
63 | 334 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | ||
64 | 340 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | ST-NEPTUN | 0388BC | 25 m | ||
65 | 374 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Frem Herrer | 0 | FREM | 25 m | 4:29.97 | ||
2 | 22 | Erritsø Drenge | 0 | ERRITSØ | 25 m | 4:30.40 | ||
3 | 459 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 4:34.76 | ||
4 | 140 | Aabybro Crunchers | 2001 | AABYBRO | 25 m | 4:40.00 | ||
5 | 177 | S68 | 2002 | S 68 | 25 m | 4:45.00 | ||
6 | 451 | Isk Hammer Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 6:11.73 | ||
7 | 2 | Bsk Gutter | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
8 | 99 | Koral Drenge 1 | 1992 | KORAL | 25 m | |||
9 | 173 | Nordjysk Dream Team Løb25 | 2002 | BSK08 | 25 m | |||
10 | 460 | Skvs | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Erritsø Piger | 0 | ERRITSØ | 25 m | 4:40.60 | ||
2 | 457 | Isk Stærke Piger | 2002 | IKAST | 25 m | 4:57.29 | ||
3 | 363 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:59.99 | ||
4 | 177 | S68 | 2002 | S 68 | 25 m | 5:05.00 | ||
5 | 215 | Horsens Piger | 2001 | HORSENS | 25 m | 5:05.00 | ||
6 | 41 | Erritsø Piger 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | 5:06.50 | ||
7 | 306 | Belle Ragazze | 1996 | STRUER | 25 m | 5:12.96 | ||
8 | 146 | Aabybro Girl Power | 2001 | AABYBRO | 25 m | 5:16.00 | ||
9 | 100 | Koral Piger 1 | 1998 | KORAL | 25 m | 5:16.35 | ||
10 | 121 | Søhesten Yvonner2 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 6:10.45 | ||
11 | 126 | Søhesten Yvonner3 | 2000 | SØHESTEN | 25 m | 6:12.36 | ||
12 | 1 | Bsk Gutinder | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
13 | 82 | Poseidon Piger 3 | 2001 | SKIVE | 25 m | |||
14 | 327 | Neptun Havfruer 1 | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
15 | 462 | Skvs | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | S68 - 1 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:13.00 | ||
2 | 152 | Aabybro Wild Guns | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:18.00 | ||
3 | 401 | Hsc Drenge 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 270 | Nord Drenge | 2004 | NORD | 25 m | 2:30.01 | ||
5 | 213 | Horsens Drenge 1 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:35.00 | ||
6 | 402 | Hsc Drenge 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:35.00 | ||
7 | 55 | Frem Årgangs Drenge | 2003 | FREM | 25 m | 2:42.82 | ||
8 | 455 | Isk Rubber Ducks | 2004 | IKAST | 25 m | 2:43.73 | ||
9 | 192 | S68 - 2 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:57.00 | ||
10 | 112 | Søhesten Ibber | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 3:02.15 | ||
11 | 214 | Horsens Drenge 2 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
12 | 259 | Munkebo Drenge | 2003 | MUNKEBO | 25 m | |||
13 | 289 | Sksv Drenge 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
14 | 351 | Neptun Væbnere 1 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
15 | 452 | Isk Mini Drenge | 2005 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | S68 - 1 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:13.00 | ||
2 | 53 | Frem Piger 1 | 2003 | FREM | 25 m | 2:19.30 | ||
3 | 399 | Erritsø Piger 2 | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 2:22.25 | ||
4 | 54 | Frem Piger 2 | 2003 | FREM | 25 m | 2:26.22 | ||
5 | 454 | Isk Power Puff Piger | 2003 | IKAST | 25 m | 2:26.26 | ||
6 | 271 | Nord Piger 1 | 2003 | NORD | 25 m | 2:28.01 | ||
7 | 192 | S68 - 2 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 403 | Hsc Piger 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 56 | Frem Årgangs Piger | 2003 | FREM | 25 m | 2:36.07 | ||
10 | 450 | Isk Delfiner | 2005 | IKAST | 25 m | 2:36.87 | ||
11 | 404 | Hsc Piger 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 272 | Nord Piger 2 | 2003 | NORD | 25 m | 2:40.01 | ||
13 | 400 | Erritsø Piger 3 | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 2:41.72 | ||
14 | 216 | Horsens Piger 2 | 2003 | HORSENS | 25 m | 2:41.77 | ||
15 | 458 | Isk Super Piger | 2004 | IKAST | 25 m | 2:42.99 | ||
16 | 305 | Smart Girls | 2003 | STRUER | 25 m | 2:43.21 | ||
17 | 202 | S68 - 3 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:44.00 | ||
18 | 176 | Nordjyske Gudinder Løb28 | 2003 | BSK08 | 25 m | 2:44.68 | ||
19 | 405 | Hsc Piger 3 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:50.00 | ||
20 | 206 | S68 - 4 | 2003 | S 68 | 25 m | 3:23.00 | ||
21 | 116 | Søhesten Yvonner 1 | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 3:25.69 | ||
22 | 174 | Fanatiske Nordjyder Løb28 | 2003 | BSK08 | 25 m | 3:37.77 | ||
23 | 3 | Bsk Pigerne | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
24 | 217 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
25 | 218 | Horsens Piger 4 | 2003 | HORSENS | 25 m | |||
26 | 269 | Munkebo Piger | 2003 | MUNKEBO | 25 m | |||
27 | 288 | Piger 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
28 | 332 | Neptun Havfruer 2 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
29 | 338 | Neptun Havfruer 3 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
30 | 342 | Neptun Havfruer 4 | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
31 | 396 | Poseidon | 2003 | SKIVE | 25 m | |||
32 | 398 | Piger 2 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
33 | 453 | Isk Mini Piger 05-07 | 2005 | IKAST | 25 m | |||
34 | 456 | Isk Små Piger 05-07 | 2005 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:10.23 | |
2 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:16.20 | |
3 | 180 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:18.00 | |
4 | 109 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:18.07 | |
5 | 142 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 50 m | 1:18.42 | |
6 | 151 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:20.32 | |
7 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:20.91 | |
8 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 1:21.20 | |
9 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:21.42 | |
10 | 141 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:21.84 | |
11 | 379 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:21.88 | |
12 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:22.24 | |
13 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:22.66 | |
14 | 79 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:23.53 | |
15 | 156 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:25.62 | |
16 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:26.15 | |
17 | 102 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:27.36 | |
18 | 364 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:27.43 | |
19 | 85 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:28.11 | |
20 | 262 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:28.18 | |
21 | 13 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 50 m | 1:28.24 | |
22 | 178 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:28.75 | |
23 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:30.67 | |
24 | 75 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:30.79 | |
25 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:30.92 | |
26 | 45 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:32.01 | |
27 | 67 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:32.55 | |
28 | 44 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:33.25 | |
29 | 108 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 1:34.88 | |
30 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 1:34.90 | |
31 | 71 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 1:35.30 | |
32 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 50 m | 1:36.03 | |
33 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 1:37.76 | ||
34 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 1:37.84 | |
35 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 1:39.53 | |
36 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 1:39.54 | |
37 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 1:40.39 | |
38 | 392 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:40.45 | |
39 | 317 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:41.64 | |
40 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 50 m | 1:42.36 | |
41 | 268 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 25 m | 1:45.11 | ||
42 | 193 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 50 m | 1:47.23 | |
43 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:50.33 | |
44 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 1:50.61 | |
45 | 345 | Hvam Alex | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:51.06 | |
46 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:53.52 | |
47 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:53.95 | |
48 | 263 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | MUNKEBO | 25 m | 1:54.50 | ||
49 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 1:55.11 | |
50 | 355 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 1:55.76 | ||
51 | 227 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 50 m | 1:56.66 | |
52 | 282 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:57.17 | |
53 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:58.42 | |
54 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 2:01.12 | |
55 | 34 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 2:02.93 | |
56 | 200 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 2:04.04 | |
57 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 2:06.02 | |
58 | 219 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 2:09.88 | |
59 | 246 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 2:10.85 | |
60 | 373 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:12.33 | ||
61 | 236 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 2:18.91 | |
62 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | ||
63 | 361 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
64 | 368 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | ||
65 | 388 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
66 | 391 | Ringgaard Magnus | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
67 | 429 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | ||
68 | 447 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:19.80 | |
2 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:22.13 | |
3 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:22.81 | |
4 | 74 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:23.72 | |
5 | 189 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:23.87 | |
6 | 185 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 1:24.61 | |
7 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 1:24.87 | |
8 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:25.11 | |
9 | 191 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 1:25.13 | |
10 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:25.59 | |
11 | 72 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:26.68 | |
12 | 157 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:27.23 | |
13 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:27.39 | |
14 | 60 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:27.87 | |
15 | 24 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:28.66 | |
16 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:28.91 | |
17 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:29.35 | |
18 | 68 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:29.75 | |
19 | 48 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:30.29 | |
20 | 182 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:30.55 | |
21 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 1:30.82 | |
22 | 197 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:30.95 | |
23 | 374 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:31.59 | |
24 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:31.74 | |
25 | 73 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:31.97 | |
26 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:32.81 | |
27 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:32.85 | |
28 | 352 | Kyed Ingrid | 2000 | GRENAA | 25 m | 1:32.89 | ||
29 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 1:33.77 | |
30 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:33.91 | |
31 | 330 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:34.31 | |
32 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:34.33 | |
33 | 47 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:34.34 | |
34 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:34.35 | |
35 | 198 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:34.99 | |
36 | 20 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:35.09 | |
37 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:35.31 | |
38 | 261 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:35.60 | |
39 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:35.60 | |
40 | 70 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:35.69 | |
41 | 139 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:35.73 | |
42 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 1:36.80 | |
43 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:36.81 | |
44 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 1:36.90 | ||
45 | 412 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:37.30 | |
46 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:37.30 | |
47 | 170 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:37.44 | |
48 | 184 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:37.50 | |
49 | 38 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:37.66 | |
50 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 1:37.79 | |
51 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:37.90 | |
52 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:38.07 | |
53 | 65 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:38.40 | |
54 | 384 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 50 m | 1:38.58 | |
55 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:39.16 | |
56 | 5 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 1:39.24 | |
57 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:39.44 | |
58 | 69 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 1:39.99 | |
59 | 201 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 1:40.09 | |
60 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:40.18 | |
61 | 358 | Christensen Caroline | 2004 | STRUER | 25 m | 1:41.94 | ||
62 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:42.02 | |
63 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 50 m | 1:42.90 | |
64 | 31 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 1:43.18 | |
65 | 267 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:43.25 | |
66 | 40 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:43.73 | |
67 | 308 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 1:43.76 | |
68 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:44.18 | |
69 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:44.18 | |
70 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:44.88 | |
71 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 1:44.93 | |
72 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:45.18 | |
73 | 431 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:45.26 | |
74 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 1:45.44 | |
75 | 101 | Dalgaard Laura | 2002 | KORAL | 0246BD | 25 m | 1:45.53 | |
76 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:46.31 | |
77 | 203 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:46.49 | |
78 | 61 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:46.97 | |
79 | 326 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:47.54 | |
80 | 46 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 50 m | 1:47.64 | |
81 | 35 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:47.70 | |
82 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:48.03 | |
83 | 260 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:48.51 | |
84 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:48.73 | |
85 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:48.73 | |
86 | 161 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 0516AS | 25 m | 1:49.03 | |
87 | 205 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 1:49.87 | |
88 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:50.17 | |
89 | 127 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 1:52.96 | |
90 | 207 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 1:55.58 | |
91 | 33 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | 1:56.09 | |
92 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:56.90 | |
93 | 166 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:57.89 | |
94 | 97 | Terp Sofie | 2006 | SKIVE | 0602AR | 50 m | 1:59.81 | |
95 | 91 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 50 m | 2:00.02 | ||
96 | 334 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 2:00.22 | |
97 | 50 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 25 m | 2:00.68 | |
98 | 175 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 2:00.91 | |
99 | 30 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 2:01.71 | |
100 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | 2:01.80 | |
101 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 2:02.72 | |
102 | 208 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 2:03.14 | |
103 | 81 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 2:03.68 | |
104 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:04.17 | |
105 | 245 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 2:06.40 | |
106 | 230 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 2:07.83 | |
107 | 378 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 2:08.95 | |
108 | 343 | Lanng Caroline Byg | 2003 | ST-NEPTUN | 0314BD | 25 m | 2:09.27 | |
109 | 252 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 2:09.59 | |
110 | 419 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 2:12.59 | |
111 | 209 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 50 m | 2:15.18 | |
112 | 210 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 2:18.72 | |
113 | 285 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 2:20.08 | |
114 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | ||
115 | 96 | Sørensen Mille Fjeldgård | 2007 | SKIVE | 0758AL | 25 m | ||
116 | 160 | Fonager Thea Viborg | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
117 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
118 | 204 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | ||
119 | 223 | Blicher Frederikke | 2005 | HORSENS | 25 m | |||
120 | 225 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | ||
121 | 248 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | ||
122 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | ||
123 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
124 | 325 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | ||
125 | 362 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
126 | 365 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
127 | 370 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
128 | 377 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | ||
129 | 381 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | ||
130 | 382 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
131 | 411 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | ||
132 | 434 | Lauridsen Maja K. | 2005 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:20.64 | |
2 | 143 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:34.17 | |
3 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:34.82 | |
4 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 2:38.21 | |
5 | 144 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:46.84 | |
6 | 148 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:47.32 | |
7 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:51.90 | |
8 | 104 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:52.58 | |
9 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 50 m | 2:55.48 | |
10 | 37 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 2:55.70 | |
11 | 95 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 50 m | 2:58.17 | |
12 | 66 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 3:01.81 | |
13 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 3:05.16 | |
14 | 375 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 50 m | 3:05.72 | |
15 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 3:08.16 | |
16 | 383 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 3:09.04 | |
17 | 195 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 3:26.59 | |
18 | 111 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 3:29.29 | |
19 | 194 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 50 m | 3:32.92 | |
20 | 397 | Burholt Marcus Dahl | 2004 | SØHESTEN | 0433AR | 25 m | 4:12.58 | |
21 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 4:15.23 | |
22 | 196 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | ||
23 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 2:23.56 | |
2 | 187 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:34.37 | |
3 | 32 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 2:34.47 | |
4 | 86 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:37.54 | |
5 | 380 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:38.90 | |
6 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 2:40.36 | |
7 | 369 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 2:41.45 | |
8 | 139 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 50 m | 2:42.16 | |
9 | 414 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 2:42.77 | |
10 | 78 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 2:43.09 | |
11 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:43.94 | |
12 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:44.12 | |
13 | 188 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:46.44 | |
14 | 94 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 2:49.09 | |
15 | 183 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:52.49 | |
16 | 229 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:52.87 | |
17 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:53.98 | |
18 | 199 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:54.13 | |
19 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:54.42 | |
20 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 2:58.55 | |
21 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 50 m | 2:58.83 | |
22 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 2:59.23 | |
23 | 376 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:01.38 | |
24 | 372 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 3:03.47 | |
25 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 50 m | 3:03.76 | |
26 | 92 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 3:06.44 | |
27 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 50 m | 3:07.87 | |
28 | 393 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:08.92 | |
29 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 3:08.96 | |
30 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:09.94 | |
31 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 3:10.09 | |
32 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 3:10.96 | |
33 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 3:12.58 | ||
34 | 120 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 3:12.58 | |
35 | 105 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 3:13.18 | |
36 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 50 m | 3:13.53 | |
37 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:13.67 | |
38 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:14.45 | |
39 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:18.21 | |
40 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 3:19.10 | |
41 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 3:20.04 | ||
42 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 3:20.35 | |
43 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 3:20.55 | |
44 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 50 m | 3:23.73 | |
45 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 3:38.65 | ||
46 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 50 m | 3:49.86 | |
47 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:52.50 | |
48 | 210 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 4:11.28 | |
49 | 58 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 4:11.49 | |
50 | 133 | Komun Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 4:42.06 | ||
51 | 21 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | ||
52 | 324 | Bech Klara | 2003 | ST-NEPTUN | 0366BD | 25 m | ||
53 | 336 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | ||
54 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | ||
55 | 360 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
56 | 374 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | ||
57 | 439 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 27.26 | |
2 | 180 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 28.08 | |
3 | 356 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 28.68 | ||
4 | 141 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 28.73 | |
5 | 142 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 29.02 | |
6 | 80 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 29.18 | |
7 | 11 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 50 m | 29.45 | |
8 | 211 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 29.61 | |
9 | 179 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 29.66 | |
10 | 109 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 30.12 | |
11 | 265 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 30.52 | |
12 | 178 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 50 m | 30.72 | |
13 | 84 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 30.87 | |
14 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 31.08 | |
15 | 103 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 31.09 | |
16 | 181 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 31.18 | |
17 | 9 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 50 m | 31.98 | |
18 | 436 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 32.30 | |
19 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 32.39 | |
20 | 407 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 32.59 | |
21 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.89 | |
22 | 66 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 33.39 | |
23 | 442 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 34.27 | |
24 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 34.35 | |
25 | 266 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 34.69 | |
26 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 34.81 | |
27 | 149 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 34.84 | |
28 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 35.19 | |
29 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 50 m | 35.68 | |
30 | 359 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 50 m | 36.53 | |
31 | 102 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 37.17 | |
32 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 37.25 | |
33 | 368 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 50 m | 37.57 | |
34 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 37.78 | |
35 | 63 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 38.24 | |
36 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 38.26 | |
37 | 228 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 38.33 | |
38 | 27 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 39.07 | |
39 | 277 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 41.17 | |
40 | 440 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 41.44 | |
41 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 41.63 | |
42 | 44 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 41.82 | |
43 | 62 | Hansen Jonathan Aagaard | 2005 | FREM | 0531AL | 25 m | 41.90 | |
44 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 42.69 | |
45 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 43.04 | |
46 | 85 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 43.10 | |
47 | 154 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 43.94 | |
48 | 163 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 50 m | 44.06 | |
49 | 257 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 25 m | 44.19 | ||
50 | 158 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 45.90 | |
51 | 195 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 46.82 | |
52 | 71 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 47.12 | |
53 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 47.52 | |
54 | 395 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 47.92 | |
55 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 49.23 | |
56 | 263 | Kristianse Mathias Elving | 2004 | MUNKEBO | 25 m | 49.48 | ||
57 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 49.68 | |
58 | 445 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 51.08 | |
59 | 25 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 25 m | 52.30 | ||
60 | 253 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 50 m | 54.40 | |
61 | 237 | Kirkmand Jakob | 2005 | HORSENS | 0589AJ | 25 m | 58.25 | |
62 | 373 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:06.10 | ||
63 | 236 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:10.17 | |
64 | 388 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:11.47 | ||
65 | 168 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | BSK08 | 0221AU | 25 m | ||
66 | 221 | Bentzen Kåre | 2005 | HORSENS | 0525AL | 25 m | ||
67 | 227 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | ||
68 | 231 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | ||
69 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | ||
70 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
71 | 391 | Ringgaard Magnus | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 30.36 | |
2 | 48 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 31.89 | |
3 | 264 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 32.59 | |
4 | 83 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 33.11 | |
5 | 414 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 33.46 | |
6 | 76 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 33.91 | |
7 | 136 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 33.92 | |
8 | 124 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 50 m | 34.13 | |
9 | 87 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 34.33 | |
10 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 34.35 | |
11 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 34.46 | |
12 | 32 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 34.55 | |
13 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 50 m | 34.56 | |
14 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 34.67 | |
15 | 185 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 34.81 | |
16 | 190 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 35.06 | |
17 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 35.32 | |
18 | 406 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 35.42 | |
19 | 309 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 35.74 | |
20 | 107 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 35.79 | |
21 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 50 m | 35.79 | |
22 | 38 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 35.83 | |
23 | 421 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 35.84 | |
24 | 307 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 36.40 | |
25 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 36.45 | |
26 | 369 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 36.46 | |
27 | 426 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 36.47 | |
28 | 376 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 50 m | 36.50 | |
29 | 14 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 50 m | 36.72 | |
30 | 184 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 36.87 | |
31 | 59 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 37.26 | |
32 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 37.37 | |
33 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 37.44 | |
34 | 138 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 37.47 | |
35 | 65 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 37.65 | |
36 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 37.80 | |
37 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 37.86 | |
38 | 191 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 38.19 | |
39 | 313 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 38.22 | |
40 | 409 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 38.27 | |
41 | 155 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 38.35 | |
42 | 90 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | 38.36 | |
43 | 39 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 38.41 | |
44 | 273 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 38.43 | |
45 | 312 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 38.46 | |
46 | 157 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 38.80 | |
47 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 38.83 | |
48 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 38.85 | |
49 | 172 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 38.93 | |
50 | 197 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 39.15 | |
51 | 35 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 39.30 | |
52 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 39.60 | |
53 | 416 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 39.71 | |
54 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 39.84 | |
55 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 39.86 | |
56 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 50 m | 39.99 | |
57 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 40.12 | |
58 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 50 m | 40.36 | |
59 | 199 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 40.38 | |
60 | 28 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 40.72 | |
61 | 182 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | 40.76 | |
62 | 204 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 40.91 | |
63 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 41.00 | |
64 | 390 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 41.18 | |
65 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 41.36 | |
66 | 162 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 41.46 | |
67 | 128 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 41.47 | |
68 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 41.50 | ||
69 | 412 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 41.95 | |
70 | 58 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 42.13 | |
71 | 226 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 42.13 | |
72 | 423 | Jensen Laura Sneberg V. | 2006 | IKAST | 0674AS | 25 m | 42.13 | |
73 | 430 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 42.18 | |
74 | 318 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 42.38 | |
75 | 286 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 42.53 | |
76 | 201 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 50 m | 42.82 | |
77 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 42.82 | |
78 | 285 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 43.07 | |
79 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 43.60 | |
80 | 258 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 43.86 | |
81 | 417 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 44.19 | |
82 | 21 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 44.34 | |
83 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 44.61 | |
84 | 335 | Hornbæk Josefine Wohlfeld | 2004 | ST-NEPTUN | 0448AJ | 25 m | 45.29 | |
85 | 101 | Dalgaard Laura | 2002 | KORAL | 0246BD | 25 m | 45.56 | |
86 | 424 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 45.57 | |
87 | 240 | Kruse Sofie Vad | 2005 | HORSENS | 0546AK | 25 m | 45.81 | |
88 | 92 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 50 m | 46.22 | |
89 | 47 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 46.67 | |
90 | 354 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 46.88 | ||
91 | 234 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 47.08 | |
92 | 127 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 48.28 | |
93 | 29 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 50 m | 48.59 | |
94 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 48.82 | |
95 | 360 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 49.22 | ||
96 | 118 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 25 m | 49.23 | ||
97 | 278 | Frost Fie | 2003 | NORD | 0396BE | 25 m | 49.56 | |
98 | 245 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 50.01 | |
99 | 235 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 51.76 | |
100 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 52.03 | |
101 | 10 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 53.69 | |
102 | 371 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 53.71 | ||
103 | 210 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 56.05 | |
104 | 69 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 57.07 | |
105 | 362 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:16.83 | ||
106 | 222 | Bertelsen Ida | 2005 | HORSENS | 0516AR | 25 m | 1:31.44 | |
107 | 30 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | ||
108 | 36 | Larsen Anne-Sofie S. | 2003 | ERRITSØ | 0328BE | 25 m | ||
109 | 51 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | ||
110 | 70 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | ||
111 | 89 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | ||
112 | 165 | Jeppesen Eva Bach | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
113 | 279 | Haven Kristine Krogholm | 2005 | NORD | 0572AX | 25 m | ||
114 | 287 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | ||
115 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | ||
116 | 300 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | ||
117 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | ||
118 | 325 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | ||
119 | 344 | Redder Sophie | 2006 | ST-NEPTUN | 0698AR | 25 m | ||
120 | 365 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
121 | 370 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
122 | 382 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:54.60 | |
2 | 408 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:09.39 | |
3 | 143 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:11.80 | |
4 | 379 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:12.53 | |
5 | 212 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 2:13.36 | |
6 | 179 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 2:14.53 | |
7 | 151 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:14.76 | |
8 | 322 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 2:17.22 | |
9 | 254 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:17.38 | |
10 | 77 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:18.16 | |
11 | 84 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 2:18.64 | |
12 | 211 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 2:18.74 | |
13 | 314 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:18.94 | |
14 | 181 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:19.49 | |
15 | 418 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:22.00 | |
16 | 144 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:22.11 | |
17 | 148 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:22.23 | |
18 | 132 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 2:22.56 | |
19 | 292 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:23.06 | |
20 | 106 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 9765AT | 25 m | 2:23.45 | |
21 | 446 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:25.39 | |
22 | 233 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:27.22 | |
23 | 27 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 2:28.38 | |
24 | 304 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:28.47 | |
25 | 383 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:30.28 | |
26 | 420 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:30.67 | |
27 | 75 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 2:30.74 | |
28 | 437 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:30.97 | |
29 | 95 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:31.28 | |
30 | 262 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 2:32.09 | |
31 | 37 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 2:32.25 | |
32 | 410 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:33.21 | |
33 | 315 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:33.97 | |
34 | 359 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 50 m | 2:34.94 | |
35 | 63 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 2:36.39 | |
36 | 13 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 2:38.48 | |
37 | 392 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 2:40.24 | |
38 | 345 | Hvam Alex | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 2:41.42 | |
39 | 156 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 2:41.62 | |
40 | 108 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 2:41.89 | |
41 | 422 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 2:42.09 | |
42 | 281 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 2:42.45 | |
43 | 134 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | SØHESTEN | 0295AS | 25 m | 2:43.28 | |
44 | 364 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:43.41 | |
45 | 311 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:44.02 | |
46 | 150 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:44.87 | |
47 | 85 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:45.88 | |
48 | 159 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 2:46.14 | |
49 | 350 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 2:46.69 | |
50 | 45 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 2:48.33 | |
51 | 7 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 50 m | 2:48.46 | |
52 | 34 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 2:51.05 | |
53 | 115 | Mejdahl Jens | 2003 | SØHESTEN | 25 m | 2:51.76 | ||
54 | 375 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 50 m | 2:53.52 | |
55 | 193 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 2:58.57 | |
56 | 114 | Christensen Andreas | 2003 | SØHESTEN | 0381AS | 25 m | 2:59.91 | |
57 | 251 | Radzewicz-Peder Christian | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 3:04.78 | |
58 | 317 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 3:04.90 | |
59 | 299 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:07.04 | |
60 | 194 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 3:08.62 | |
61 | 113 | Jensen Kristian | 2004 | SØHESTEN | 0493AQ | 25 m | 3:11.59 | |
62 | 8 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:12.40 | ||
63 | 195 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 50 m | 3:18.85 | |
64 | 302 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 3:26.88 | |
65 | 296 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:28.90 | |
66 | 276 | Eliasen Sebastian | 2006 | NORD | 0677AJ | 25 m | 3:29.52 | |
67 | 196 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 3:30.00 | |
68 | 397 | Burholt Marcus Dahl | 2004 | SØHESTEN | 0433AR | 25 m | 3:41.90 | |
69 | 200 | Jensen Malthe Melgaard | 2005 | S 68 | 0561AL | 25 m | 3:59.79 | |
70 | 15 | Monberg Nikolas Dybbøl | 2003 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
71 | 219 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | ||
72 | 274 | Andersen Christian | 2006 | NORD | 0667AI | 25 m | ||
73 | 323 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | ||
74 | 346 | Kristensen Karl Rydder | 2004 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
75 | 349 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | ||
76 | 361 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
77 | 428 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:13.32 | |
2 | 183 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:20.52 | |
3 | 372 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 2:21.17 | |
4 | 438 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 2:22.85 | |
5 | 83 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 2:22.95 | |
6 | 224 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:23.70 | |
7 | 319 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:23.96 | |
8 | 86 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:25.07 | |
9 | 242 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | HORSENS | 0162AT | 25 m | 2:26.18 | |
10 | 124 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 2:26.80 | |
11 | 64 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:26.97 | |
12 | 380 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:27.15 | |
13 | 310 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 2:28.65 | |
14 | 283 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:28.83 | |
15 | 190 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 2:29.58 | |
16 | 297 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 2:29.66 | |
17 | 57 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:29.90 | |
18 | 243 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 2:29.93 | |
19 | 20 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:31.75 | |
20 | 425 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 2:31.81 | |
21 | 188 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:31.87 | |
22 | 321 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:32.13 | |
23 | 249 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | HORSENS | 0296AU | 25 m | 2:33.23 | |
24 | 441 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 2:33.98 | |
25 | 330 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 2:35.13 | |
26 | 125 | Burholt Nadia | 2002 | SØHESTEN | 0292BD | 25 m | 2:35.29 | |
27 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 2:35.46 | |
28 | 244 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:35.78 | |
29 | 78 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 2:35.85 | |
30 | 189 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:36.74 | |
31 | 256 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 50 m | 2:36.76 | |
32 | 110 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 2:39.03 | |
33 | 295 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 2:39.51 | |
34 | 421 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 2:39.61 | |
35 | 130 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 2:40.08 | |
36 | 261 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 2:41.02 | |
37 | 426 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:41.59 | |
38 | 298 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 2:41.65 | |
39 | 5 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 2:42.08 | |
40 | 60 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 2:43.01 | |
41 | 336 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 2:43.50 | |
42 | 250 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 50 m | 2:43.62 | |
43 | 117 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 2:43.82 | |
44 | 384 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 2:43.85 | |
45 | 198 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 2:44.13 | |
46 | 331 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 2:44.15 | |
47 | 329 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 2:44.28 | |
48 | 24 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 2:44.43 | |
49 | 293 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:44.99 | |
50 | 284 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 50 m | 2:45.12 | |
51 | 73 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 2:45.29 | |
52 | 432 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 2:45.54 | |
53 | 393 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 2:45.91 | |
54 | 377 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 50 m | 2:46.07 | |
55 | 448 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:46.33 | |
56 | 280 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 2:47.30 | |
57 | 303 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 2:47.44 | |
58 | 286 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 2:47.45 | |
59 | 275 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 2:48.88 | |
60 | 301 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 2:49.26 | |
61 | 294 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:50.05 | |
62 | 340 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | ST-NEPTUN | 0388BC | 25 m | 2:50.23 | |
63 | 353 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 2:50.56 | ||
64 | 93 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:50.94 | |
65 | 444 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 2:52.58 | |
66 | 239 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 50 m | 2:52.98 | |
67 | 31 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 2:54.58 | |
68 | 6 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 2:54.76 | |
69 | 328 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 2:56.43 | |
70 | 119 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | SØHESTEN | 0308BB | 25 m | 2:56.64 | |
71 | 337 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 2:57.17 | |
72 | 162 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 2:57.93 | |
73 | 326 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 2:58.90 | |
74 | 232 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 2:59.94 | |
75 | 247 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 50 m | 3:00.34 | |
76 | 129 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 50 m | 3:00.56 | |
77 | 61 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 3:03.59 | |
78 | 131 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 25 m | 3:03.76 | ||
79 | 320 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:05.56 | |
80 | 92 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 3:07.69 | |
81 | 381 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 3:10.01 | |
82 | 120 | Mejdahl Stine | 2005 | SØHESTEN | 0548AT | 25 m | 3:14.36 | |
83 | 238 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 3:14.90 | |
84 | 255 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 50 m | 3:15.28 | |
85 | 122 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 0226AK | 25 m | 3:15.32 | |
86 | 390 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 3:18.16 | |
87 | 166 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 3:21.87 | |
88 | 205 | Andersen Emma | 2003 | S 68 | 0346BD | 25 m | 3:22.76 | |
89 | 208 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 3:25.95 | |
90 | 245 | Mathiassen Isabella | 2007 | HORSENS | 0708AD | 25 m | 3:27.12 | |
91 | 241 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 50 m | 3:30.54 | |
92 | 127 | Winther Signe Møller | 2002 | SØHESTEN | 0222BE | 25 m | 3:31.95 | |
93 | 209 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 3:36.03 | |
94 | 72 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 3:41.02 | |
95 | 59 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 3:42.81 | |
96 | 123 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 3:59.13 | |
97 | 133 | Komun Clara | 2007 | SØHESTEN | 25 m | 4:27.78 | ||
98 | 175 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | ||
99 | 324 | Bech Klara | 2003 | ST-NEPTUN | 0366BD | 25 m | ||
100 | 333 | Pjengaard Vibe | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
101 | 334 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | ||
102 | 343 | Lanng Caroline Byg | 2003 | ST-NEPTUN | 0314BD | 25 m | ||
103 | 344 | Redder Sophie | 2006 | ST-NEPTUN | 0698AR | 25 m | ||
104 | 371 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
105 | 378 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | ||
106 | 433 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 juni 2017 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |