Program for Åbne Københavnske Masters
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Åbne Københavnske Masters |
|
Udskriftsdato |
04 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
07:43 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3008 |
3 |
Svandis Thordardottir |
1978 |
35-39 |
KVIK |
|
25m |
1:30.00 |
3288 |
4 |
Eliza Linnéa Gatzwiller |
1977 |
40-44 |
CNG |
|
25m |
2:27.03 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
Hilde Margrethe Hjertnes |
1957 |
60-64 |
Bergen OM |
|
25m |
1:24.70 |
3269 |
3 |
Elisabeth Ketelsen |
1943 |
70-74 |
STT |
|
25m |
1:21.19 |
2758 |
4 |
Carina Anderson |
1961 |
55-59 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.51 |
3264 |
5 |
Cristina Leal Rodríguez |
1991 |
25-29 |
U.S.G |
|
25m |
1:25.54 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
886 |
1 |
Inger J. Dønnum Jensen |
1969 |
45-49 |
Eidsvoll |
|
25m |
1:17.07 |
3052 |
2 |
Tanja Kongerslev Thorning |
1982 |
35-39 |
HILLERØD |
|
25m |
1:13.00 |
3198 |
3 |
Cecilia Maunsbach |
1964 |
50-54 |
BIRKERØD |
|
25m |
1:12.26 |
3186 |
4 |
Dorthe Rathmann Bengtson |
1966 |
50-54 |
BIRKERØD |
|
25m |
1:12.64 |
3086 |
5 |
Anna Uddhammar |
1977 |
40-44 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.50 |
3189 |
6 |
Dorte Dugbæk |
1976 |
40-44 |
BIRKERØD |
|
25m |
1:20.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3071 |
1 |
Dagmar Pflücker |
1972 |
45-49 |
PSV SCHWER |
|
25m |
1:10.50 |
3252 |
2 |
Simone Ehlers |
1987 |
30-34 |
U.S.G |
|
25m |
1:10.00 |
3221 |
3 |
Iben Fjord Kjærsgaard |
1995 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:10.00 |
3222 |
4 |
Siri Vulpius |
1995 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:10.00 |
3262 |
5 |
Thea Irbil |
1986 |
30-34 |
U.S.G |
|
25m |
1:10.00 |
3051 |
6 |
Line Rønn Shakoor |
1974 |
40-44 |
HILLERØD |
|
25m |
1:11.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3226 |
1 |
Camilla Hansen |
1995 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:10.00 |
3268 |
2 |
Anette Vickery |
1976 |
40-44 |
GSK |
|
25m |
1:10.00 |
885 |
3 |
Birgit Dønnum Jensen |
1967 |
50-54 |
Eidsvoll |
|
25m |
1:09.10 |
3085 |
4 |
Camilla Thuné |
1967 |
50-54 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.55 |
3070 |
5 |
Frauke Lübbert |
1974 |
40-44 |
PSV SCHWER |
|
25m |
1:10.00 |
3006 |
6 |
Katrine Aggerholm |
1990 |
25-29 |
KVIK |
|
25m |
1:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3003 |
1 |
Sophie Schmidt |
1991 |
25-29 |
KVIK |
|
25m |
1:07.40 |
3185 |
2 |
Ane Andersen |
1990 |
25-29 |
BIRKERØD |
|
25m |
1:07.00 |
3249 |
3 |
Mie Lønne |
1992 |
25-29 |
U.S.G |
|
25m |
1:07.00 |
3195 |
4 |
Tilde Juul |
1974 |
40-44 |
BIRKERØD |
|
25m |
1:07.00 |
3126 |
5 |
Kit Ballegaard |
1988 |
25-29 |
STT |
|
25m |
1:07.00 |
3223 |
6 |
Josefine Børthy Petersen |
1993 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:09.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3255 |
1 |
Laura Smidt Hansen |
1992 |
25-29 |
U.S.G |
|
25m |
1:04.30 |
2873 |
2 |
Natalie Månsson |
1979 |
35-39 |
SK TRITON |
|
25m |
1:02.56 |
3274 |
3 |
Julie Brøndum Petersen |
1994 |
20-24 |
KVIK |
|
25m |
1:00.50 |
3224 |
4 |
Emma Festirstein Nyström |
1996 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:01.90 |
3245 |
5 |
Susanne Rübner-Petersen |
1994 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
1:03.50 |
3078 |
6 |
Lisbeth Dønnum Jensen |
1975 |
40-44 |
Eidsvoll |
|
25m |
1:04.90 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
04 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
07:43 |
|