Ohjelma Arena & Poseidon Team Cup (PTC) 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 59
|
Competition name |
Arena & Poseidon Team Cup 2017 |
|
Print Date |
27 August 2017 |
|
|
Competition place |
Lund |
|
Print Time |
09:19 |
|
|
Organizer |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
25 August 2017 |
|
|
|
|
Event 59, 100m Backstroke Wom 13-14 |
Finals (5) |
Approximate start 10:17 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
Elsa Bergelin |
2004 |
AH0204 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:42.85 |
116 |
4 |
Lovisa Larsson |
2004 |
BQ3204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:34.21 |
244 |
5 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
25m |
1:36.13 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
2 |
Olivia Sköld |
2004 |
BI9804 |
S 71 |
|
25m |
1:31.19 |
254 |
3 |
Mira Sandberg |
2004 |
BS8204 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.43 |
132 |
4 |
Sigrid Argenius |
2003 |
BL1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:28.84 |
277 |
5 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
1:29.49 |
87 |
6 |
Ellinor Persson |
2003 |
BX5203 |
HS |
|
25m |
1:30.84 |
118 |
7 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:34.05 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
258 |
1 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.04 |
193 |
2 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:25.24 |
115 |
3 |
Ella Klein |
2004 |
BO7604 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:22.82 |
79 |
4 |
Emma Nilsson |
2004 |
AO8804 |
HS |
|
25m |
1:21.83 |
138 |
5 |
Vera Blom |
2003 |
AL5603 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:22.20 |
206 |
6 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
50m |
1:23.55 |
285 |
7 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:26.53 |
306 |
8 |
Siri Vikman |
2003 |
BL7803 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:28.60 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
263 |
1 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
POSEIDON |
|
50m |
1:21.51 |
304 |
2 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.74 |
30 |
3 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.81 |
55 |
4 |
Saga Extergren |
2004 |
AO7804 |
HS |
|
25m |
1:18.68 |
17 |
5 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.70 |
78 |
6 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
1:18.93 |
6 |
7 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:20.97 |
53 |
8 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
HS |
|
25m |
1:21.60 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
44 |
1 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
1:16.80 |
164 |
2 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:14.59 |
8 |
3 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.28 |
59 |
4 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:08.07 |
86 |
5 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:09.42 |
188 |
6 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.10 |
38 |
7 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.58 |
14 |
8 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.31 |
Generated by WinGrodan 1.25.10 |
Print Date |
27 August 2017 |
Licensed to: Simklubben Poseidon |
Print Time |
09:19 |
|