Program för SM/para-SM/JSM i simning
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
SM/JSM (50m) 2017 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
14:16 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (2) |
Sponsor: Anonova |
SR: Sarah Sjöström (1993) 24.43 2014-07-05 |
SJ: Sarah Sjöström (1993) 25.64 2012-05-22 |
MR: Sarah Sjöström (1993) 24.43 2014-07-05 |
FM: Sarah Sjöström Södertörns SS 25.07 |
|
Heat B (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Klass |
|
125 |
1 |
Ronja Vikström |
1996 |
BQ0696 |
HS |
|
50m |
28.38 |
|
65 |
2 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
28.37 |
|
593 |
3 |
Vera Rohlin Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
50m |
28.19 |
|
447 |
4 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
27.87 |
|
182 |
5 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.10 |
|
452 |
6 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
28.27 |
|
181 |
7 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.37 |
|
569 |
8 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
28.61 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Klass |
|
555 |
1 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
50m |
27.75 |
|
287 |
2 |
Nathalie Lindborg |
1991 |
BN5691 |
MKK |
|
50m |
27.67 |
|
137 |
3 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS |
|
50m |
27.38 |
|
477 |
4 |
Sarah Sjöström |
1993 |
BN4493 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
25.97 |
|
102 |
5 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
26.90 |
|
286 |
6 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
27.45 |
|
259 |
7 |
Rebecka Palm |
1990 |
AP4690 |
LASS |
|
50m |
27.69 |
|
486 |
8 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
27.80 |
|
Skapad av WinGrodan 1.25.15 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
14:16 |
|