Program for SM/para-SM/JSM i simning
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 42, 100m Bröstsim Herrar Junior |
Sponsor: Borås Bil Lastvagnar AB |
SR: Erik Persson (1994) 1:00.39 2017-04-09 |
SJ: Johannes Skagius (1995) 1:00.85 2013-04-21 |
MR: Erik Persson (1994) 1:02.24 2015-07-05 |
FM: Erik Persson Kungsbacka SS 1:01.71 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 141 | Arvidsson Karl | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:04.11 | ||
2 | 586 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:04.42 | ||
3 | 246 | Andersson Tom | 1998 | LASS | 50 m | 1:04.51 | ||
4 | 354 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | 50 m | 1:05.16 | ||
5 | 126 | Williamsson Olle | 1998 | HS | 50 m | 1:05.41 | ||
6 | 225 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 1:06.08 | ||
7 | 240 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | 50 m | 1:06.08 | ||
8 | 44 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:06.19 | ||
9 | 153 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:06.21 | ||
10 | 602 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | 50 m | 1:06.27 | ||
11 | 469 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:06.66 | ||
12 | 550 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 1:06.79 | ||
13 | 48 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:06.87 | ||
14 | 51 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.39 | ||
15 | 224 | Ekstrand Julius | 1998 | LANDSKRONA | 50 m | 1:07.47 | ||
16 | 444 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:07.53 | ||
17 | 68 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | 50 m | 1:07.64 | ||
18 | 133 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | 50 m | 1:07.72 | ||
19 | 255 | Linnér Simon | 1999 | LASS | 50 m | 1:07.98 | ||
20 | 509 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | 50 m | 1:08.56 | ||
21 | 563 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 1:08.84 | ||
22 | 214 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:08.96 | ||
23 | 606 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | 50 m | 1:08.96 | ||
24 | 617 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | 50 m | 1:09.17 | ||
25 | 546 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:09.22 | ||
26 | 99 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 50 m | 1:09.23 | ||
27 | 605 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | 50 m | 1:09.36 | ||
28 | 476 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:09.45 | ||
29 | 135 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS | 50 m | 1:09.58 | ||
30 | 385 | Chen Philip | 2000 | S 71 | 50 m | 1:09.75 | ||
31 | 630 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 1:09.77 | ||
32 | 155 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:09.85 | ||
33 | 209 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | 50 m | 1:09.93 | ||
34 | 463 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:10.11 | ||
35 | 557 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 1:11.62 | ||
36 | 173 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:12.27 | ||
37 | 17 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | SB14 | 50 m | 1:33.64 | |
38 | 7 | Renlund Teo | 1997 | SOLENS IF | SB14 | 25 m | 1:31.70 | |
39 | 31 | Claeson Fabian | 2002 | SS DELFIN | SB8 | 25 m | 1:43.56 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 28 juni 2017 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 13:38 |