Program for SM/para-SM/JSM i simning
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 5, 200m Brstsim Damer Junior |
Sponsor: ARIVAB - Aukt. Red. Konsu |
SR: Joline Hstman (1988) 2:22.24 2009-07-30 |
SJ: Joline Hstman (1988) 2:25.38 2008-06-08 |
MR: Jennie Johansson (1988) 2:26.16 2016-07-06 |
FM: Jennie Johansson SK Neptun 2:26.16 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Hansson Sophie | 1998 | HS | 50 m | 2:29.93 | ||
2 | 592 | Mnsson Julia | 2002 | SA | 50 m | 2:34.29 | ||
3 | 562 | Wahlund Emma | 1998 | VSBY SS | 50 m | 2:35.32 | ||
4 | 364 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | 50 m | 2:35.88 | ||
5 | 618 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | 50 m | 2:38.68 | ||
6 | 47 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:38.99 | ||
7 | 573 | Eklund Malin | 2001 | VSTERS | 50 m | 2:39.16 | ||
8 | 232 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | 50 m | 2:39.54 | ||
9 | 335 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | 50 m | 2:40.02 | ||
10 | 357 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | 50 m | 2:40.31 | ||
11 | 511 | Bergh Mikaela | 1999 | TBY SIM | 50 m | 2:40.77 | ||
12 | 575 | Persson Andra | 1999 | VSTERS | 50 m | 2:41.19 | ||
13 | 368 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 50 m | 2:41.98 | ||
14 | 363 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:42.55 | ||
15 | 570 | Berggren Lina | 1998 | VSTERS | 50 m | 2:42.68 | ||
16 | 85 | Edgren Linnea | 2002 | GTEBORG | 50 m | 2:42.96 | ||
17 | 160 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JNKPING | 50 m | 2:43.40 | ||
18 | 408 | Schimmel Hilja | 2003 | SKVDE SS | 50 m | 2:43.75 | ||
19 | 533 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | 50 m | 2:44.50 | ||
20 | 406 | Henningsson Sofia | 2004 | SKVDE SS | 50 m | 2:44.70 | ||
21 | 515 | Malm Smilla | 2003 | TBY SIM | 50 m | 2:44.74 | ||
22 | 416 | Augustsson Julia | 2000 | SPRVGEN | 50 m | 2:45.42 | ||
23 | 548 | Bjrkn Julia | 2001 | VSBY SS | 50 m | 2:46.45 | ||
24 | 380 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 50 m | 2:46.73 | ||
25 | 629 | Vestman Malin | 2003 | SKVDE SS | 50 m | 2:47.16 | ||
26 | 86 | Reinhold Andrea | 2001 | GTEBORG | 50 m | 2:47.51 | ||
27 | 545 | Sandsj Tone | 2003 | WISBY SS | 50 m | 2:47.79 | ||
28 | 275 | Ranevi Louise | 1999 | SK LDDE | 50 m | 2:48.62 | ||
29 | 339 | Salih Milana | 1997 | SK NEPTUN | 50 m | 2:49.14 | ||
30 | 43 | Holstrm Linea | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:49.32 | ||
31 | 136 | Juliusson Klara | 1997 | HGANS | 50 m | 2:53.87 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 28 juni 2017 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 13:37 |