Program for SM/para-SM/JSM i simning
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 50m Ryggsim Damer Senior |
Sponsor: Ellagården |
SR: Sarah Sjöström (1993) 28.21 2016-01-30 |
SJ: Ida Lindborg (1994) 28.62 2014-12-12 |
MR: Sarah Sjöström (1993) 28.67 2015-07-01 |
FM: Ida Lindborg Malmö KK 28.73 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 477 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | 50 m | 28.21 | ||
2 | 286 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 50 m | 28.39 | ||
3 | 486 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | 50 m | 28.93 | ||
4 | 181 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.97 | ||
5 | 137 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS | 50 m | 30.09 | ||
6 | 190 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | 50 m | 30.17 | ||
7 | 258 | Palm Caroline | 1992 | LASS | 50 m | 30.32 | ||
8 | 433 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | 50 m | 30.32 | ||
9 | 404 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 30.38 | ||
10 | 182 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.43 | ||
11 | 231 | Bielicz Linnéa | 1994 | SK LAXEN | 50 m | 30.50 | ||
12 | 159 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.53 | ||
13 | 503 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | 50 m | 30.67 | ||
14 | 191 | Lewton Josefin | 1997 | KALMAR SS | 50 m | 30.72 | ||
15 | 336 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | 50 m | 30.83 | ||
16 | 287 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 30.95 | ||
17 | 356 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | 50 m | 31.07 | ||
18 | 279 | Forés Alba | 1998 | MKK | 50 m | 31.11 | ||
19 | 228 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 31.12 | ||
20 | 381 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | 50 m | 31.15 | ||
21 | 118 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 50 m | 31.23 | ||
22 | 235 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | 50 m | 31.24 | ||
23 | 556 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 31.24 | ||
24 | 485 | Granborg Amanda | 1999 | SK TRITON | 50 m | 31.27 | ||
25 | 55 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 31.33 | ||
26 | 175 | Pettersson Johanna | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.34 | ||
27 | 500 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | 50 m | 31.40 | ||
28 | 139 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS | 50 m | 31.44 | ||
29 | 436 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | 50 m | 31.50 | ||
30 | 607 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 31.50 | ||
31 | 465 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | 50 m | 31.52 | ||
32 | 478 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | 50 m | 31.65 | ||
33 | 646 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | 50 m | 31.68 | EFT | |
34 | 176 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.72 | ||
35 | 254 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | 50 m | 31.75 | ||
36 | 472 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | 50 m | 31.75 | ||
37 | 179 | Stillman Ebba | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.77 | ||
38 | 591 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | 50 m | 31.77 | ||
39 | 530 | Sandström Saga | 2000 | UMEÅ SS | 50 m | 31.83 | ||
40 | 350 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | 50 m | 31.84 | ||
41 | 386 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | 50 m | 31.95 | ||
42 | 579 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | 50 m | 31.95 | ||
43 | 372 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 50 m | 31.97 | ||
44 | 296 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 50 m | 32.07 | ||
45 | 517 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | 50 m | 32.07 | ||
46 | 597 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | 50 m | 32.08 | ||
47 | 479 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | 50 m | 32.09 | ||
48 | 448 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 32.31 | ||
49 | 16 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | S9 | 50 m | 36.00 | |
50 | 19 | Reichard Maja | 1991 | SPÅRVÄGEN | S11 | 50 m | 38.31 | |
51 | 30 | Lundström Malin | 1990 | SK RAN | S10 | 50 m | 42.06 | |
52 | 12 | Kramer Agnes | 1998 | FALKENBERG | S8 | 50 m | 42.73 | |
53 | 2 | Sjöstrand Edit | 1991 | VBERG PARA | S14 | 50 m | 45.47 | |
54 | 24 | Hammarqvist Elin | 2004 | NACKA HI | S9 | 50 m | 46.61 | |
55 | 8 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | S8 | 50 m | 48.22 | |
56 | 9 | Busk Josefine | 1997 | SÖDERTÄLJE | S14 | 50 m | 49.05 | |
57 | 15 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 49.57 | |
58 | 26 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HI | S9 | 50 m | 51.54 | |
59 | 35 | Löf Rebecca | 2001 | ÖSA | S14 | 50 m | 52.83 | |
60 | 643 | Hocanin Isabella | 1997 | ÖSA | S5 | 50 m | 1:25.87 | |
61 | 37 | Fältman Helena | 1980 | TÄBY SIM | S10 | 25 m | 39.02 | |
62 | 6 | Bäckman Linnéa | 1989 | SOLENS IF | S14 | 25 m | 42.26 | |
63 | 4 | Wennberg Johanna | 1997 | MASS | S10 | 25 m | 47.06 | |
64 | 3 | Robertsson Rose-Marie | 1986 | VBERG PARA | S14 | 25 m | 54.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.15 | Utskriftsdatum | 29 juni 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport | Utskriftstid | 20:24 |