Startliste for SM/para-SM/JSM i simning
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 9 Tisdag 4/7 kl. 10.00
Gren 38, 200m Medley Herrar Junior |
Sponsor: Ventilationsfilter.net |
SR: Simon Sjödin (1986) 1:58.02 2013-07-31 |
SJ: Petter Fredriksson (1997) 2:01.84 2016-05-17 |
MR: Simon Sjödin (1986) 1:59.57 2016-07-10 |
FM: Simon Sjödin SK Neptun 1:59.57 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 280 | Fredriksson Petter | 1997 | MKK | 50 m | 2:01.84 | ||
2 | 333 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | 50 m | 2:04.25 | ||
3 | 519 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | 50 m | 2:04.72 | ||
4 | 512 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | 50 m | 2:06.06 | ||
5 | 225 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:07.56 | ||
6 | 352 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | 50 m | 2:08.66 | ||
7 | 126 | Williamsson Olle | 1998 | HS | 50 m | 2:08.90 | ||
8 | 141 | Arvidsson Karl | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 2:09.02 | ||
9 | 493 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | 50 m | 2:09.67 | ||
10 | 354 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | 50 m | 2:10.37 | ||
11 | 446 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:11.79 | ||
12 | 571 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:12.14 | ||
13 | 63 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:12.60 | ||
14 | 124 | Vikström Isak | 1999 | HS | 50 m | 2:12.70 | ||
15 | 615 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | 50 m | 2:13.59 | ||
16 | 619 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | 50 m | 2:13.59 | ||
17 | 178 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:13.70 | ||
18 | 444 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:13.96 | EFT | |
19 | 203 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | 50 m | 2:14.07 | ||
20 | 544 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | 50 m | 2:14.48 | ||
21 | 514 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | 50 m | 2:14.96 | ||
22 | 510 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | 50 m | 2:15.09 | ||
23 | 531 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | 50 m | 2:15.32 | ||
24 | 276 | Andersson Anton | 1997 | MKK | 50 m | 2:15.44 | ||
25 | 546 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:15.67 | ||
26 | 617 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | 50 m | 2:15.75 | ||
27 | 38 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | 50 m | 2:16.08 | ||
28 | 285 | Lindblom William | 1998 | MKK | 50 m | 2:16.14 | ||
29 | 251 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | 50 m | 2:16.24 | ||
30 | 557 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 2:16.28 | ||
31 | 366 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 50 m | 2:17.59 | ||
32 | 385 | Chen Philip | 2000 | S 71 | 50 m | 2:20.99 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 28 juni 2017 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 13:38 |