Program för Färsingadoppet sprinttävling
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Färsingadoppet Sprinttävling |
|
Utskriftsdatum |
16 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
15:12 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
16 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim D 15-99 |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
37.59 |
241 |
4 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
50m |
36.95 |
63 |
5 |
Maja Wiegaard Hansen |
2002 |
0256AV |
KORSØR |
|
25m |
37.29 |
189 |
6 |
Malin Lundström |
1990 |
CD0690 |
SK RAN |
|
25m |
42.09 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
50m |
36.00 |
197 |
2 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
35.73 |
147 |
3 |
Trulsa Holm |
2001 |
BG2601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
34.37 |
76 |
4 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
33.94 |
146 |
5 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
34.18 |
121 |
6 |
Arianna Bardelli |
2002 |
BQ8602 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
34.52 |
141 |
7 |
Tufva Alexandersson |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
35.93 |
8 |
8 |
Katrine S. Frederiksen |
2002 |
0278AC |
HELSINGE |
|
25m |
36.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
33.31 |
152 |
2 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
33.08 |
157 |
3 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.68 |
219 |
4 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJÖBO SS |
|
25m |
32.16 |
294 |
5 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
32.25 |
81 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
33.06 |
261 |
7 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.11 |
15 |
8 |
Emma Jensen |
2002 |
0266AR |
HELSINGE |
|
50m |
33.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
31.52 |
105 |
2 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.07 |
174 |
3 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
31.03 |
287 |
4 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
30.78 |
29 |
5 |
Therese Svensson |
1991 |
ax7891 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.87 |
155 |
6 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.03 |
99 |
7 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
31.42 |
150 |
8 |
Emma Ljungcrantz |
2001 |
AR7401 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
318 |
1 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
30.45 |
56 |
2 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
29.38 |
292 |
3 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
28.97 |
316 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
27.11 |
12 |
5 |
Emily Gantriis |
1999 |
9966AB |
HELSINGE |
|
25m |
28.23 |
156 |
6 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
29.17 |
285 |
7 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
30.07 |
226 |
8 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.78 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
16 juni 2017 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
15:12 |
|