Program for ENA-Cupen 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1
Gren 13, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
11 år och yngre |
1 | 36 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 1:41.00 | |
2 | 45 | Pettersson Agnes | 2006 | KÖPINGS SS | AT1406 | 25 m | 1:41.76 | |
3 | 39 | Forsman Alma | 2007 | KÖPINGS SS | AG7807 | 25 m | 1:42.13 | |
4 | 3 | Finne Elin | 2007 | BÅLSTA SK | AG0807 | 25 m | 1:46.85 | |
5 | 35 | Ohlson Moa | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW9406 | 25 m | 1:47.75 | |
6 | 4 | Rosenberg Ebba | 2007 | BÅLSTA SK | AC0407 | 50 m | 1:51.06 | |
7 | 1 | Brinck Molly | 2007 | BÅLSTA SK | AC1407 | 25 m | ||
8 | 2 | Budden Olivia | 2007 | BÅLSTA SK | AA3207 | 25 m | ||
9 | 8 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | ||
10 | 9 | Bärgård Tuva | 2009 | SK ENA | AA1209 | 25 m | ||
11 | 34 | Nilsson BÃ¥lman Sara | 2006 | JÄRFÄLLA S | BC8606 | 25 m | ||
12 | 149 | Ångman Leia | 2006 | JÄRFÄLLA S | AZ5606 | 25 m | EFT |
12 - 13 år |
1 | 105 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:21.45 | |
2 | 99 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:26.07 | |
3 | 30 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 1:35.19 | |
4 | 32 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 1:35.87 | |
5 | 126 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 1:36.06 | |
6 | 109 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 1:38.11 | |
7 | 27 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 1:44.88 | |
8 | 29 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 1:47.53 | |
9 | 37 | Weman Tilda | 2005 | JÄRFÄLLA S | BH8605 | 25 m | 1:53.09 | |
10 | 26 | Andersson Matilda | 2004 | JÄRFÄLLA S | BU6804 | 25 m | ||
11 | 28 | Cao Fanny | 2005 | JÄRFÄLLA S | BO8605 | 25 m | ||
12 | 122 | Englund Olivia | 2004 | HK SIM | BE3204 | 25 m |
14 - 15 år |
1 | 96 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:08.26 | |
2 | 60 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:10.09 | |
3 | 72 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:11.18 | |
4 | 15 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 1:15.11 | |
5 | 63 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:16.02 | |
6 | 64 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 25 m | 1:20.05 | |
7 | 110 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:22.68 | |
8 | 58 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:36.43 |
16 - 99 år |
1 | 76 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:12.35 | |
2 | 124 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:16.27 | |
3 | 48 | Bhat Manjiri | 2000 | LIDINGÖ SK | AI4600 | 25 m | 1:16.47 | |
4 | 77 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:21.02 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 09 september 2017 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 08:03 |