2020-06-06   20:32:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Herning Grand Prix 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

4_S
Løb 4, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
308  Sørensen Stinne  1999  HERNING  9934AD  25 m  27.97   
249  Østerberg Nikoline  2000  AAS  0098AU  25 m  29.55   
200  Søgaard Julie  2001  VIBORG  0174AS  25 m  30.53   
232  Jensen Mille Kjær  2004  AAS  0418AF  25 m  31.18   
175  Hansen Sofie Rahbek  2000  VIBORG  0026BD  25 m  31.37   
245  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  25 m  31.49   
229  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  25 m  31.66   
166  Andersen Helene Marie  2001  VIBORG  0112AY  25 m  31.89   
307  Suhnsen Frederikke  2002  HERNING  0244AU  25 m  32.01   
10  276  Guldberg Trine  1999  HERNING  9946AD  25 m  32.03   
11  223  Aagaard Sia  2004  AAS  0434AB  25 m  32.26   
12  102  Alexandersen Lærke Cassøe  2001  SKIVE  0162AZ  25 m  32.57   
13  272  Gam Laura  2001  HERNING  0192AQ  25 m  32.71   
14  108  Forsberg Dicte Skov  2004  SKIVE  0466AM  25 m  32.74   
15  234  Justesen Frida Saks  2004  AAS  0452AM  25 m  32.99   
16  26  Skjoldborg Maibritt  2002  ODENSE  0284AO  25 m  33.10   
17  97  Tolderlund Clara  2002  SILKEBORG  0256AK  25 m  33.22   
18  155  Selbo Pipaluk  2003  VEJLE  0336AZ  25 m  33.47   
19  186  Larsen Josephine  2004  VIBORG  0476AQ  25 m  33.53   
20  256  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186az  25 m  33.75   
21  74  Lauritzen Annabella Marie  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  33.83   
22  185  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  34.02   
23  Gade Emma  2002  GRINDSTED  0248BA  25 m  34.06   
24  62  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  34.17   
25  124  Svensgaard Maja Stie  2002  STRUER  0288AQ  25 m  34.53   
26  63  Høegh Dinah Løve  2003  SILKEBORG  0306AU  25 m  34.65   
27  84  Nedergaard Pernille  2004  SILKEBORG  0414AU  25 m  34.65   
28  225  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  25 m  34.73   
29  206  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  34.78   
30  19  Østergaard Mathilde  2004  GRINDSTED  0484AE  25 m  35.24   
31  126  Terp Anne  2004  STRUER  0452AQ  25 m  35.26   
32  258  Christensen Klea  2001  STRUER  0196ax  25 m  35.54   
33  203  Sørensen Rikke Struntze  2003  VIBORG  0344AY  25 m  36.08   
34  75  Lauritzen Clarissa Marie  2003  SILKEBORG  0304AU  25 m  36.10   
35  224  Baumgartner Sara  2005  AAS  0552AN  25 m  36.14   
36  24  Madsen Katrine Brolykke  2003  ODENSE  0372AH  25 m  36.55   
37  289  Kristensen Maja Fjord  2002  HERNING  0228AO  25 m  36.58   
38  Hall Maria  2003  GRINDSTED  0384BC  25 m  36.59   
39  195  Ryberg Ella  2004  VIBORG  0446AY  25 m  36.62   
40  79  Lindberg Selma  2003  SILKEBORG  0354AU  25 m  36.70   
41  255  Boye Sofie Bruun  2001  VIBORG  0112az  25 m  36.73   
42  120  Jakobsen Karoline Thagård  2004  STRUER  0408AU  25 m  36.75   
43  43  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  36.96   
44  107  Forsberg Alberte Skov  2003  SKIVE  0346AT  25 m  37.32   
45  231  Jensen Mette Aagesen  2004  AAS  0476AU  25 m  37.66   
46  280  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  37.77   
47  148  Nielsen Maja  2001  VEJLE  0134AW  25 m  37.84   
48  31  Bjørn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  38.27   
49  112  Kellberg Cirkeline Ly  2005  SKIVE  0584AU  25 m  38.36   
50  69  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  38.38   
51  49  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  38.65   
52  214  Friis Emilie  2003  ÅRHUS 1900  0306AT  25 m  38.98   
53  216  Kristoffersen Line Back  2003  ÅRHUS 1900  0336AO  25 m  39.19   
54  191  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  39.65   
55  299  Nielsen Line Lindhardt  2004  HERNING  0426AO  25 m  40.51   
56  34  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  40.79   
57  230  Jensen Liv Juhl  2005  AAS  0566AI  25 m  41.29   
58  87  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  41.58   
59  291  Lauridsen Louise  2005  HERNING  0524AK  25 m  41.66   
60  36  Jensen Laura Sneberg V.  2006  IKAST  0674AS  25 m  42.13   
61  145  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  42.17   
62  132  Foldager Frida Høj  2006  VEJLE  0618AH  25 m  42.87   
63  278  Holt Mette Buur  2003  HERNING  0344AT  25 m  42.91   
64  89  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m  42.96   
65  81  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  43.10   
66  85  Nicholson Tana Korsgaard  2004  SILKEBORG    25 m  43.23   
67  221  Thomsen Mathilde  2004  ÅRHUS 1900  0418AP  25 m  44.25   
68  257  Drewsen Anne Kopp  2001  S 68  0106ax  25 m  45.82   
69  277  Hjaltson Lærke  2004  HERNING  0448AO  25 m  47.87   
70  138  Højbjerg Andrea  2007  VEJLE  0784AE  25 m  48.89   
71  78  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  49.26   
72  311  Winther Teresa Juel  2005  HERNING  0536AP  25 m  49.73   
73  157  Thomsen Ida  2006  VEJLE  0646AI  25 m  50.37   
74  254  Bengtson Iben Kjær  2002  AALBORG  0292as  25 m  51.61   
75  56  Glisic Emilia  2005  SILKEBORG  0524AW  25 m  52.15   
76  65  Jensen Mille E. S.  2005  SILKEBORG  0564AP  25 m  53.09   
77  48  Bjørn Julie  2006  SILKEBORG  0666AO  25 m  54.59   
78  111  Haaning Jasmin  2007  SKIVE  0778AL  25 m  1:00.65   
79  105  Bertel-Ørum Theresa  2003  SKIVE  0378BE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  03 november 2017 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark