Program for Efterårsstævne
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 116 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:10.84 | |
2 | 263 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:15.73 | |
3 | 278 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:16.13 | |
4 | 43 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 1:16.52 | |
5 | 121 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:18.50 | |
6 | 264 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:20.42 | |
7 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:20.83 | |
8 | 142 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:25.22 | |
9 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:34.05 | |
10 | 277 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:44.12 | ||
11 | 233 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:46.87 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 59 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:12.66 | |
2 | 168 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:19.74 | |
3 | 109 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:19.76 | |
4 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:21.15 | |
5 | 171 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:23.59 | |
6 | 49 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 1:24.82 | |
7 | 296 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:26.49 | |
8 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:27.44 | |
9 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:29.09 | |
10 | 225 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:30.76 | |
11 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:31.64 | |
12 | 275 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:33.81 | ||
13 | 224 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:33.95 | |
14 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:38.47 | |
15 | 221 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:45.10 | |
16 | 219 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:50.56 | |
17 | 303 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:51.89 | |
18 | 145 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:53.82 | |
19 | 8 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:59.78 | |
20 | 269 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 2:09.74 | |
21 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:10.11 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 67 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.35 | |
2 | 18 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:41.44 | |
3 | 209 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:42.32 | |
4 | 92 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:47.26 | |
5 | 279 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:50.65 | |
6 | 135 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:53.45 | |
7 | 134 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:56.74 | |
8 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRØD | 25 m | 2:02.42 | ||
9 | 86 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 2:05.90 | |
10 | 189 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:06.71 | |
11 | 196 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:10.00 | ||
12 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:10.00 | ||
13 | 15 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:12.68 | |
14 | 132 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 96 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:22.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |