Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
22:54 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Sponseret af Gerners Beslagsmedie ApS, Sengeløse |
|
Vejledende starttid 09:57 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
Maja Andersen |
2007 |
0748AP |
VI39 |
|
50m |
|
134 |
4 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
50m |
|
73 |
5 |
Maja Lollike |
2007 |
0752AK |
VI39 |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
0 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
|
TRITON B |
|
50m |
|
90 |
1 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
|
GSK |
|
50m |
|
153 |
2 |
Julie Holm Sørensen |
2008 |
0896AG |
HERLUFSHOL |
|
50m |
|
266 |
3 |
Asta Haastrup Ishøi |
2008 |
|
TRITON B |
|
50m |
|
99 |
4 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
25m |
1:25.61 |
105 |
5 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
25m |
1:33.52 |
127 |
6 |
Vigga Frederiksen |
2009 |
|
HERLUFSHOL |
|
50m |
|
101 |
7 |
Maja Nielsen |
2009 |
|
GSK |
|
50m |
|
91 |
8 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
|
GSK |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
0 |
Emilia Nielsen |
2007 |
0762AG |
AIF |
|
25m |
1:11.80 |
87 |
1 |
Maya Bøving-Gryberg |
2009 |
0984AB |
GSK |
|
25m |
1:07.62 |
103 |
2 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
GSK |
|
25m |
1:05.40 |
107 |
3 |
Emma Westarp Zornhagen |
2007 |
0794AJ |
GSK |
|
25m |
1:01.29 |
188 |
4 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
|
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:00.00 |
7 |
5 |
Kirstine Kjær |
2008 |
0882AG |
AIF |
|
50m |
1:00.00 |
13 |
6 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
1:02.14 |
104 |
7 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
1:07.16 |
11 |
8 |
Isabella Lindgreen |
2007 |
|
AIF |
|
50m |
1:10.00 |
102 |
9 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
GSK |
|
25m |
1:17.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2 |
0 |
Clara-Emilie Børsting |
2007 |
0766AK |
AIF |
|
25m |
59.55 |
273 |
1 |
Esther Gammelgaard |
2007 |
|
SOLRØD |
|
25m |
58.31 |
136 |
2 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
54.29 |
186 |
3 |
Kirsten Vedsted |
2008 |
0872AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
51.40 |
183 |
4 |
Ella Emilie Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
49.34 |
219 |
5 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
49.90 |
184 |
6 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
52.64 |
292 |
7 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
25m |
54.35 |
189 |
8 |
Caroline Bjerre |
2007 |
0772AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
59.44 |
196 |
9 |
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
|
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
279 |
0 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
SOLRØD |
|
25m |
48.14 |
226 |
1 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
46.35 |
275 |
2 |
Jaqueline Haack |
2006 |
|
SOLRØD |
|
25m |
44.61 |
225 |
3 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
44.14 |
170 |
4 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
43.32 |
224 |
5 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
43.60 |
198 |
6 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
25m |
44.38 |
221 |
7 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
45.16 |
66 |
8 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
47.54 |
167 |
9 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
25m |
48.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
0 |
Caroline Møller |
2002 |
0244BA |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.51 |
296 |
1 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
39.41 |
42 |
2 |
Asta Kristensen |
2004 |
0484AN |
VAT CPH |
|
25m |
37.86 |
148 |
3 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
36.16 |
278 |
4 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
35.24 |
121 |
5 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
36.12 |
168 |
6 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
36.92 |
44 |
7 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
VAT CPH |
|
25m |
37.89 |
171 |
8 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
40.81 |
201 |
9 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
25m |
43.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
22:54 |
|