Startliste for ÅSK Games 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
# | Løb | Runde | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|---|
1 | Masters N 50m vu | Direkte finale | Crawford AssaAbloy Oy | Deltagerliste | Startliste |
2 | Masters M 50m vu | Direkte finale | Danske Bank Oyj | Deltagerliste | Startliste |
3 | Erityisryhmät N 50m vu | Direkte finale | Turun Satama Oy | Startliste | |
4 | Erityisryhmät M 50m vu | Direkte finale | Turun Vapaavarasto Oy | Startliste | |
5 | N, T-12 100m sku | Direkte finale | ProFashion Oy Boomerang | Deltagerliste | Startliste |
6 | M, P-13 100m sku | Direkte finale | Best-Hall Oy | Deltagerliste | Startliste |
7 | N, T-10 50m ru | Direkte finale | Citywork | Deltagerliste | Startliste |
8 | M, P-11 50m ru | Direkte finale | Schenker Oy | Deltagerliste | Startliste |
9 | N, T-12 100m pu | Direkte finale | Marli | Deltagerliste | Startliste |
10 | M, P-13 100m pu | Direkte finale | ProFashion Oy Gant | Deltagerliste | Startliste |
11 | N, T-10 50m su | Direkte finale | Turun Vapaavarasto Oy | Deltagerliste | Startliste |
12 | M, P-11 50m su | Direkte finale | Euromaster | Deltagerliste | Startliste |
13 | Erityisryhmät N 50m ru | Direkte finale | Ortomat Herpola | Startliste | |
14 | Erityisryhmät M 50m ru | Direkte finale | Citywork | Startliste | |
15 | N, T-12 100m vu | Direkte finale | Muovitech Finland | Deltagerliste | Startliste |
16 | M, P-13 100m vu | Direkte finale | Marli | Deltagerliste | Startliste |
17 | N, T-10 50m pu | Direkte finale | Belindos | Deltagerliste | Startliste |
18 | M, P-11 50m pu | Direkte finale | Danske Bank Oyj | Deltagerliste | Startliste |
19 | N, T-12 100m ru | Direkte finale | Rosten | Deltagerliste | Startliste |
20 | M, P-13 100m ru | Direkte finale | Ortomat Herpola | Deltagerliste | Startliste |
21 | N, T-10 50m vu | Direkte finale | Turun Satama Oy | Deltagerliste | Startliste |
22 | M, P-11 50m vu | Direkte finale | Crawford AssaAbloy Oy | Deltagerliste | Startliste |
23 | N, T-12 100m su | Direkte finale | Työelämän Infopiste Oy | Deltagerliste | Startliste |
24 | M, P-13 100m su | Direkte finale | Profashion Oy Boomerang | Deltagerliste | Startliste |
25 | Masters N 100m sku | Direkte finale | Belindos | Deltagerliste | Startliste |
26 | Masters M 100m sku | Direkte finale | X-copy | Deltagerliste | Startliste |
27 | N, T-15 4x50m skuv | Direkte finale | ProFashion Oy Gant | Deltagerliste | Startliste |
28 | M, P-16 4x50m skuv | Direkte finale | Best-Hall Oy | Deltagerliste | Startliste |