Ohjelma Ã…SK Games 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 20, M, P-13 100m ru |
Sponsori: Ortomat Herpola |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 50 m | 1:08.48 | 1:05.48 | |
2 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 25 m | 1:05.49 | 1:05.49 | |
3 | Vaskuri Sami | 1973 | ÅSK | 73A074 | 50 m | 1:10.97 | 1:07.97 | |
4 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:12.44 | 1:09.44 | |
5 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 50 m | 1:13.68 | 1:10.68 | |
6 | Reinonen Jaakko | 2001 | HäUS | 01A300 | 25 m | 1:11.35 | 1:11.35 | |
7 | Leino Riku | 2001 | TaTU | 01A282 | 50 m | 1:14.47 | 1:11.47 | |
8 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 00A219 | 25 m | 1:11.57 | 1:11.57 | |
9 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 1:15.14 | 1:12.14 | |
10 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 50 m | 1:17.17 | 1:14.17 | |
11 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:18.01 | 1:15.01 | |
12 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 1:19.27 | 1:16.27 | |
13 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 50 m | 1:20.25 | 1:17.25 | |
14 | Pavlidi Christofor | 2001 | HSS | 01A068 | 25 m | 1:17.48 | 1:17.48 | |
15 | Blomfelt Matias | 2000 | HU | 00B064 | 25 m | 1:17.92 | 1:17.92 | |
16 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:20.24 | 1:20.24 | |
17 | Mustalampi Ilka | 2002 | HSS | 02B297 | 25 m | 1:20.79 | 1:20.79 | |
18 | Ahvonen Otto | 2003 | HäUS | 03A671 | 25 m | 1:22.87 | 1:22.87 | |
19 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 50 m | 1:25.97 | 1:22.97 | |
20 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 1:26.38 | 1:23.38 | |
21 | Saarinen Olavi | 2002 | HSS | 02A921 | 50 m | 1:27.72 | 1:24.72 | |
22 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m | 1:25.86 | 1:25.86 | |
23 | Huhtasalo Lauri | 2004 | PUS | 04A872 | 25 m | 1:27.80 | 1:27.80 | |
24 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 1:27.85 | 1:27.85 | |
25 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:32.33 | 1:29.33 | |
26 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 1:34.10 | 1:31.10 | |
27 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 1:35.74 | 1:32.74 | |
28 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 25 m | 1:32.88 | 1:32.88 | |
29 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | 1:37.12 | 1:34.12 | |
30 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 1:37.19 | 1:34.19 | |
31 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 50 m | 1:38.69 | 1:35.69 | |
32 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 25 m | 1:35.92 | 1:35.92 | |
33 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:40.95 | 1:37.95 | |
34 | Nyström Nicolas | 2008 | HSS | 08A014 | 25 m | 1:39.55 | 1:39.55 | |
35 | Liimatainen Ahti | 2005 | HU | 05A800 | 50 m | 1:42.82 | 1:39.82 | |
36 | Pixa Leevi | 2007 | HSS | 07A400 | 25 m | 1:40.05 | 1:40.05 | |
37 | Palva Ilari | 2006 | HSS | 06A626 | 25 m | 1:42.68 | 1:42.68 | |
38 | Reiman Patrik | 2005 | UiKaa | 05A098 | 50 m | 1:47.16 | 1:44.16 | |
39 | Nieminen Joonas | 2003 | HäUS | 03A723 | 25 m | 1:45.08 | 1:45.08 | |
40 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 1:48.89 | 1:45.89 | |
41 | Ianes Heikki | 2005 | SiWa | 05A138 | 25 m | 1:48.28 | 1:48.28 | |
42 | Syrjäkoski Ville | 2002 | TaTU | 02A081 | 25 m | 1:49.13 | 1:49.13 | |
43 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:52.34 | 1:49.34 | |
44 | Pykälistö Luka | 2004 | HäUS | 04A920 | 25 m | 1:50.47 | 1:50.47 | |
45 | Veisi Raman | 2004 | RaisU | 04A615 | 25 m | 1:51.21 | 1:51.21 | |
46 | Söderholm Samuel | 2004 | RaisU | 04A896 | 25 m | 1:51.84 | 1:51.84 | |
47 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 04A293 | 25 m | 1:52.85 | 1:52.85 | |
48 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | 1:53.06 | 1:53.06 | |
49 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 25 m | 1:54.07 | 1:54.07 | |
50 | Luoma Ville | 2004 | TaTU | 04B070 | 25 m | 1:56.02 | 1:56.02 | |
51 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 25 m | 2:05.71 | 2:05.71 | |
52 | Pesonen Olli | 2006 | HSS | 06A378 | 25 m | 2:11.51 | 2:11.51 | |
53 | Linderborg Ilari | 2006 | ÅSK | 06A532 | 25 m | 2:12.70 | 2:12.70 | |
54 | Edelman Christian | 2007 | ÅSK | 07A367 | 25 m | |||
55 | Sulonen Joel | 2007 | ÅSK | 07A203 | 25 m | |||
56 | Viitanen Teemu | 1992 | TaTU | 92A506 | 25 m | |||
57 | Sherstiuk Fedor | 2002 | TaTU | 02B295 | 25 m | |||
58 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 25 m | |||
59 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 25 m | |||
60 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:06 |