Program for Ã…SK Games 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Laji 10, M, P-13 100m pu |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 95B035 | 50 m | 57.76 | 55.76 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 59.20 | 57.20 | |
3 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 99A052 | 50 m | 59.67 | 57.67 | |
4 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 50 m | 59.99 | 57.99 | |
5 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 1:00.08 | 58.08 | |
6 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 99A913 | 50 m | 1:00.29 | 58.29 | |
7 | Eerola Juho | 1995 | TaTU | 95A753 | 25 m | 58.39 | 58.39 | |
8 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 99A388 | 50 m | 1:01.73 | 59.73 | |
9 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 1:02.83 | 1:00.83 | |
10 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 1:02.98 | 1:00.98 | |
11 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:03.13 | 1:01.13 | |
12 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:03.70 | 1:01.70 | |
13 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 00A219 | 50 m | 1:04.10 | 1:02.10 | |
14 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 1:04.33 | 1:02.33 | |
15 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 50 m | 1:04.52 | 1:02.52 | |
16 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 1:04.74 | 1:02.74 | |
17 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 1:06.16 | 1:04.16 | |
18 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 50 m | 1:08.09 | 1:06.09 | |
19 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 02A064 | 50 m | 1:08.48 | 1:06.48 | |
20 | Reinonen Jaakko | 2001 | HäUS | 01A300 | 25 m | 1:06.94 | 1:06.94 | |
21 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 25 m | 1:08.40 | 1:08.40 | |
22 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 50 m | 1:10.70 | 1:08.70 | |
23 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:09.68 | 1:09.68 | |
24 | Ahonpää Atte-mikael | 2001 | TaTU | 01A336 | 50 m | 1:11.81 | 1:09.81 | |
25 | Leino Riku | 2001 | TaTU | 01A282 | 50 m | 1:12.37 | 1:10.37 | |
26 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 1:15.21 | 1:13.21 | |
27 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 1:15.50 | 1:13.50 | |
28 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:15.94 | 1:13.94 | |
29 | Salonen Pauli | 2003 | HU | 03A394 | 25 m | 1:14.13 | 1:14.13 | |
30 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 1:19.15 | 1:17.15 | |
31 | Peltola Sampo | 2002 | JUK | 02A096 | 50 m | 1:19.87 | 1:17.87 | |
32 | Pavlidi Christofor | 2001 | HSS | 01A068 | 25 m | 1:21.22 | 1:21.22 | |
33 | Varonen Jeremia | 2004 | UiKaa | 04A513 | 50 m | 1:23.31 | 1:21.31 | |
34 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 1:23.66 | 1:21.66 | |
35 | Huhtasalo Lauri | 2004 | PUS | 04A872 | 50 m | 1:26.00 | 1:24.00 | |
36 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:26.87 | 1:24.87 | |
37 | Lepola Petteri | 2003 | TaTU | 03A303 | 25 m | 1:38.99 | 1:38.99 | |
38 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 25 m | |||
39 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:06 |