Program för Tureberg knatte cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
3 |
|
Stanislav Shabaltas |
2005 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
4 |
|
Alexandros Ladis |
2005 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
5 |
|
Erik Stein |
2005 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Fabian Grejs |
2005 |
TUREBERG |
|
1:02.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
3 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
SS04 |
|
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
4 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
SS04 |
|
53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Vincent Wettergren |
2005 |
TUREBERG |
|
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Alexander Holm |
2005 |
TUREBERG |
|
1:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
7 |
|
Leo Brehmer |
2005 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
132 |
1 |
|
Hugo Gustafsson |
2005 |
TUREBERG |
|
49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
2 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
SKK |
|
48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Leon Gvozdev |
2004 |
DANDERYD |
|
47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Calle Samuelsson |
2003 |
GUSTAVSBER |
|
46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
5 |
|
Caspian Humble |
2005 |
TÄBY SIM |
|
47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
6 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
TUREBERG |
|
47.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
DANDERYD |
|
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
21 |
1 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
GUSTAVSBER |
|
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Oskar Sundqvist |
2003 |
GUSTAVSBER |
|
44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
3 |
|
Filip Westlund |
2003 |
TUREBERG |
|
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Benjamin Poehler |
2005 |
DANDERYD |
|
41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
|
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Ted Wiker |
2004 |
GUSTAVSBER |
|
44.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
7 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
TÄBY SIM |
|
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m bröstsim po A, B Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
DANDERYD |
|
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
2 |
|
Alexander Youssef |
2004 |
SS04 |
|
39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Niclas Ruimeng Li |
2004 |
TUREBERG |
|
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
August Eriksson |
2004 |
TUREBERG |
|
35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
5 |
|
Michael Stille |
2002 |
TUREBERG |
|
37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
6 |
|
Marcus Persson Taylor |
2005 |
TÄBY SIM |
|
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Vincent Flores |
2005 |
SKK |
|
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|