Program för Tureberg knatte cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
15 |
200m medley fl A, B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Clara Wettergren |
Turebergs Simklubb |
2002 |
AQ3802 |
25m |
2:40.84 |
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Astrid Nilsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AQ9403 |
25m |
2:44.18 |
|
|
|
|
|
3 |
138 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
25m |
2:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
2:45.40 |
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
25m |
2:45.40 |
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Ella Engelgren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AM9804 |
25m |
2:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Louise Blomqvist |
Danderyds Simförening |
2004 |
BD2204 |
25m |
2:49.92 |
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG9605 |
25m |
2:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
83 |
|
Ella Bolmstrand |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BR5804 |
25m |
2:55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Sofia Montan |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
2:56.02 |
|
|
|
2004 |
BJ2804 |
|
|
|
|
11 |
99 |
|
Maya Levin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AN3204 |
25m |
2:56.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Klara Svenheim |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AT9205 |
25m |
3:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
25m |
3:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
3:07.03 |
|
|
|
2002 |
BO5202 |
|
|
|
|
15 |
214 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
3:09.88 |
|
|
|
|
|
16 |
310 |
|
Sigrid Svanberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BT9404 |
25m |
3:10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
16 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
25m |
3:10.93 |
|
|
|
|
|
18 |
242 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
3:11.27 |
|
|
|
|
|
19 |
84 |
|
Amanda Bäck |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
BM9205 |
50m |
3:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Elina Bergenstein Fransson |
Danderyds Simförening |
2004 |
BJ7604 |
25m |
3:16.63 |
|
|
|
|
|
21 |
203 |
|
Darcey Bailey |
Täby Sim |
2004 |
BC7204 |
25m |
3:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
235 |
|
Irma Malmström |
Täby Sim |
2004 |
BH0604 |
25m |
3:20.67 |
|
|
|
|
|
23 |
280 |
|
Adéla Darvish |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BX0203 |
25m |
3:22.42 |
|
|
|
|
|
24 |
13 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH1805 |
25m |
3:23.74 |
|
|
|
|
|
25 |
254 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
3:26.01 |
|
|
|
|
|
26 |
232 |
|
Junie Lindgren |
Täby Sim |
2004 |
BO2604 |
25m |
3:27.22 |
|
|
|
|
|
27 |
243 |
|
Matilda Schibbye |
Täby Sim |
|
|
50m |
3:34.32 |
|
|
|
2004 |
BC5204 |
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Klara Högfeldt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AL0205 |
25m |
3:34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
253 |
|
Clara Taberman |
Täby Sim |
2004 |
BC9204 |
25m |
3:40.07 |
|
|
|
|
|
30 |
134 |
|
Jade Hansson |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AR1405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
142 |
|
Johanna Klingenstierna |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AS1405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
150 |
|
Julia Liu |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2004 |
BG6204 |
|
|
|
|
|
33 |
249 |
|
Nora Sundberg |
Täby Sim |
2005 |
AP4205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
266 |
|
Filippa Bonorden |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AH5805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
273 |
|
Magda Westberg |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AT5805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
309 |
|
Tilda Selling |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BX4203 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|