Program för Tureberg knatte cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
22 |
50m ryggsim fl A, B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Time |
Status |
|
1 |
109 |
|
Hanna Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AX4602 |
25m |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
25m |
33.81 |
|
|
|
|
|
3 |
138 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
35.09 |
|
|
|
2004 |
AM6204 |
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
25m |
35.24 |
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
25m |
35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Louise Blomqvist |
Danderyds Simförening |
2004 |
BD2204 |
25m |
35.76 |
|
|
|
|
|
7 |
313 |
|
Alice Velden |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AO2405 |
50m |
36.40 |
|
|
|
|
|
8 |
117 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
36.49 |
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Sofia Montan |
Danderyds Simförening |
2004 |
BJ2804 |
25m |
37.43 |
|
|
|
|
|
10 |
160 |
|
Astrid Nilsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AQ9403 |
25m |
37.57 |
|
|
|
|
|
11 |
214 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
|
|
50m |
38.38 |
|
|
|
2005 |
AG7605 |
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Johanna Klingenstierna |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AS1405 |
25m |
39.17 |
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
39.33 |
|
|
|
|
|
14 |
283 |
|
Tove Dicander |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
39.73 |
|
|
|
2005 |
BI0805 |
|
|
|
|
15 |
273 |
|
Magda Westberg |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AT5805 |
25m |
40.93 |
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Daniella Stjernholm |
Turebergs Simklubb |
2004 |
BG7204 |
50m |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Lova Tjernqvist |
Gustavsbergs Simsällskap |
2003 |
AP4403 |
25m |
41.53 |
|
|
|
|
|
18 |
280 |
|
Adéla Darvish |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BX0203 |
25m |
41.72 |
|
|
|
|
|
19 |
310 |
|
Sigrid Svanberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BT9404 |
25m |
41.83 |
|
|
|
|
|
20 |
13 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH1805 |
25m |
41.91 |
|
|
|
|
|
21 |
16 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
25m |
42.34 |
|
|
|
|
|
22 |
149 |
|
Ebbalisa Lidgren |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
42.70 |
|
|
|
2005 |
AH9405 |
|
|
|
|
23 |
203 |
|
Darcey Bailey |
Täby Sim |
2004 |
BC7204 |
25m |
42.94 |
|
|
|
|
|
24 |
287 |
|
Gabriella Gilbert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BP4204 |
25m |
43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
134 |
|
Jade Hansson |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AR1405 |
25m |
43.02 |
|
|
|
|
|
26 |
150 |
|
Julia Liu |
Turebergs Simklubb |
2004 |
BG6204 |
25m |
43.34 |
|
|
|
|
|
27 |
293 |
|
Gabriella Klang Fornehed |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BO2403 |
25m |
43.48 |
|
|
|
|
|
28 |
55 |
|
Nina Nilsson |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
BL5205 |
25m |
43.70 |
|
|
|
|
|
29 |
299 |
|
Isidora Mitrovic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AS2205 |
25m |
43.88 |
|
|
|
|
|
30 |
305 |
|
klara Pettersson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BP9204 |
25m |
43.92 |
|
|
|
|
|
31 |
301 |
|
Melissa Muhic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BT6404 |
25m |
44.00 |
|
|
|
|
|
32 |
128 |
|
Ella Faleij |
Turebergs Simklubb |
2003 |
BI0403 |
25m |
44.27 |
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
45.00 |
|
|
|
2005 |
BN9605 |
|
|
|
|
34 |
12 |
|
Wilma Hammargren |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH0805 |
25m |
45.07 |
|
|
|
|
|
35 |
295 |
|
Cecilia Krans |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BL4805 |
50m |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
281 |
|
Elina Darvish |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BM9405 |
25m |
45.85 |
|
|
|
|
|
37 |
269 |
|
Alexandra Kanhamn |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AN5405 |
25m |
46.02 |
|
|
|
|
|
38 |
42 |
|
Filippa Bergman |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AU6605 |
25m |
47.19 |
|
|
|
|
|
39 |
153 |
|
Isabelle Lundwall Lager |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AX4804 |
25m |
47.61 |
|
|
|
|
|
40 |
238 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
47.87 |
|
|
|
|
|
41 |
83 |
|
Ella Bolmstrand |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
48.18 |
|
|
|
2004 |
BR5804 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
233 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
50m |
48.18 |
|
|
|
|
|
43 |
166 |
|
Ebba Pihl |
Turebergs Simklubb |
2005 |
BM4405 |
25m |
48.35 |
|
|
|
|
|
44 |
48 |
|
Elwira Heldeskog |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
BM0405 |
25m |
48.76 |
|
|
|
|
|
45 |
113 |
|
Emelie Araya Pimentel |
Turebergs Simklubb |
2005 |
BL9805 |
25m |
49.28 |
|
|
|
|
|
46 |
353 |
|
Alice Belic |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
49.68 |
LATE |
|
|
2005 |
AU7605 |
|
47 |
133 |
|
Lorena Guzman |
Turebergs Simklubb |
2004 |
BO3804 |
25m |
52.15 |
|
|
|
|
|
48 |
268 |
|
Julia Isaksson |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AT5605 |
25m |
54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
189 |
|
Matilda Tiselius |
Turebergs Simklubb |
2005 |
BM1205 |
25m |
58.03 |
|
|
|
|
|
50 |
10 |
|
Beatrice Gustafsson |
Danderyds Simförening |
2005 |
BN5605 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
141 |
|
Yael Khoury Weissmann |
Turebergs Simklubb |
2004 |
BP2604 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
152 |
|
Majken Ljunggren |
Turebergs Simklubb |
2005 |
BS6405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
242 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
250 |
|
Eleonora Svensson |
Täby Sim |
2005 |
BS9405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|