Program for Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 200m Frisim P 14 |
Sponsor: Teleservice Skåne AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 850 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:58.63 | |
2 | 822 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:02.19 | |
3 | 635 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 2:02.34 | |
4 | 722 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 25 m | 2:02.68 | |
5 | 841 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 2:06.90 | |
6 | 1144 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | AD8903 | 25 m | 2:06.97 | |
7 | 687 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:08.33 | |
8 | 748 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 2:08.34 | |
9 | 1076 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:08.58 | |
10 | 1127 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 2:09.15 | |
11 | 1022 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 25 m | 2:10.47 | |
12 | 1172 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 2:10.83 | |
13 | 840 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 2:11.02 | |
14 | 802 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 2:11.49 | |
15 | 1054 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:13.22 | |
16 | 943 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 2:13.79 | |
17 | 891 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 2:14.41 | |
18 | 740 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 2:14.81 | |
19 | 959 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 2:14.97 | |
20 | 767 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 2:15.70 | |
21 | 950 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | 2:15.97 | |
22 | 655 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 2:16.72 | |
23 | 760 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 2:17.55 | |
24 | 779 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 2:17.78 | |
25 | 1052 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:17.93 | |
26 | 602 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 25 m | 2:18.59 | |
27 | 921 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 25 m | 2:19.61 | |
28 | 1057 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:20.42 | |
29 | 981 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 25 m | 2:22.39 | |
30 | 895 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 2:24.94 | |
31 | 800 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 2:25.43 | |
32 | 1123 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 50 m | 2:26.12 | |
33 | 658 | Larsson Alexander | 2003 | HS | AQ0303 | 25 m | 2:27.15 | RES |
34 | 1145 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 2:27.87 | RES |
35 | 751 | Lesmac Liam | 2003 | KK KARPEN | AS2103 | 25 m | 2:28.75 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 november 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 20:09 |