2020-05-29   12:35:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM 25m VSSF 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_J
Gren 13, 50m Frisim Damer Junior 
 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 24.37 2009-12-13 
Distriktrekord Juniorer: Anna Rosén (1994) 25.52 2011-11-27 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
181  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  25 m  26.41   
112  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  26.53   
182  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS  AD8403  25 m  26.57   
153  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  26.63   
183  Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  25 m  27.04   
188  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  25 m  27.06   
237  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  27.53   
151  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  27.55   
170  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  27.63   
10  30  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  27.71   
11  64  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  27.72   
12  198  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  25 m  27.78   
13  211  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  27.88   
14  90  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  27.94   
15  191  Schimmel Hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  25 m  27.94   
16  20  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  27.97   
17  115  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  28.12   
18  135  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  28.27   
19  179  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  28.27   
20  31  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  28.28   
21  27  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  28.54   
22  184  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  28.57   
23  106  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  28.64   
24  148  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  28.64   
25  28  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  28.66   
26  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  28.67   
27  239  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  28.69   
28  104  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  28.76   
29  187  Lundgren Emma  2000  SKÖVDE SS  AG7400  25 m  28.80   
30  119  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  28.85   
31  193  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  28.88   
32  213  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  28.99   
33  47  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  29.08   
34  80  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  30.31  EFT 
35  62  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  30.39  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 oktober 2017 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  18:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner