2020-05-26   14:43:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Burger King Swim 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
123  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  41.09   
93  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  41.82   
114  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  50 m  42.40   
97  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  25 m  43.19   
20  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  43.49   
10  Welinder Linnéa  2005  ALVESTA SS  AQ0805  25 m  44.00   
98  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  44.46   
34  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  50 m  45.36   
44  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  25 m  46.00   
10  53  Szilvester Evelin  2006  LJUNGBY SS  AF2806  25 m  46.68   
11  152  Karp Emma  2006  ÖLANDS SK  BE2806  25 m  46.78   
12  65  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m  47.85   
13  117  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  50 m  47.86   
14  Lundborg Alwa  2005  ALVESTA SS  AW2605  25 m  48.23   
15  64  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  50 m  48.64   
16  38  Gamberg Julia  2005  LJUNGBY SS  AF1205  25 m  49.08   
17  91  Karlsson Elsa  2006  SMÅLANDSST  AZ0406  25 m  49.30   
18  121  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  50 m  49.54   
19  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  49.65   
20  29  Andersson Elly  2005  LJUNGBY SS  AA2605  25 m  50.62   
21  35  Erös Filippa  2005  LJUNGBY SS  BI5605  50 m  50.65   
22  102  Odeén Cornelia  2005  HVETLANDA  AE8405  25 m  50.69   
23  15  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  51.19   
24  90  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  51.20   
25  122  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  50 m  51.24   
26  70  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  51.41   
27  151  Holmer Filippa  2006  ÖLANDS SK  BE0806  25 m  51.88   
28  22  Svensson Ebba  2004  ANDERSTORP  BT7204  25 m  51.99   
29  120  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  52.06   
30  33  Carlsson Emilia  2007  LJUNGBY SS  AB8407  25 m  52.15   
31  100  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  52.37   
32  41  Karlson Ellen  2005  LJUNGBY SS  AP3605  25 m  52.40   
33  75  Lagström Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  52.73   
34  Svensson Emilia  2005  ALVESTA SS  AW7605  25 m  52.80   
35  16  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  53.67   
36  42  Karlsson Frida  2005  LJUNGBY SS  AP1605  25 m  53.77   
37  28  Anderberger Elle  2005  LJUNGBY SS  BI6605  25 m  54.83   
38  68  Carmström Amanda  2005  OSKARSHAMN  AJ5205  25 m  55.34   
39  153  Larsson Elsa  2007  ÖLANDS SK  AU8207  25 m  56.19   
40  Nilsson Meja  2007  ALVESTA SS  AE9607  25 m  56.47   
41  116  Janjic Iwa  2006  VÄRNAMO SS  AL0606  25 m  56.49   
42  136  Usurelu Sabina  2004  VÄRNAMO SS  BT8204  25 m  56.58   
43  77  Nyström Alica  2005  OSKARSHAMN  AS8205  25 m  56.77   
44  43  Karlsson Hanna  2005  LJUNGBY SS  AP2605  25 m  56.80   
45  67  Blickfors Klara  2006  OSKARSHAMN  AQ6206  25 m  57.17   
46  55  Ziraki Meihri  2005  LJUNGBY SS  BF7605  25 m  57.53   
47  148  Corkovic Rafaela  2006  ÖLANDS SK  BE6606  25 m  57.62   
48  74  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  58.11   
49  Lundborg Tuva  2008  ALVESTA SS  AH0408  25 m  58.20   
50  62  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:00.40   
51  39  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  1:00.57   
52  110  Forsberg Linnea  2004  VÄRNAMO SS  BW4204  25 m  1:01.24   
53  78  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  1:01.55   
54  45  Lam Monika  2006  LJUNGBY SS  AT5806  25 m  1:01.82   
55  81  Uhre Eija  2008  OSKARSHAMN  AC7608  25 m  1:03.55   
56  46  Larsson-Refónd Vera  2006  LJUNGBY SS  AT3806  25 m  1:04.08   
57  135  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  1:06.20   
58  129  Rönnäng Ella  2005  VÄRNAMO SS  AW6205  25 m  1:08.71   
59  63  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  1:12.17   
60  69  Carmström Julia  2007  OSKARSHAMN  AR1407  25 m  1:15.05   
61  Ahmetovic Larissa  2007  ALVESTA SS  AZ6807  25 m     
62  Carlsson Amanda  2008  ALVESTA SS  AN0808  25 m     
63  Mujadzic Aina  2008  ALVESTA SS  AN8808  25 m     
64  17  Klingvall Lova  2007  ANDERSTORP  AZ6607  25 m     
65  19  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m     
66  30  Angeskog Ebba  2007  LJUNGBY SS  AS0407  25 m     
67  54  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m     
68  92  Kayal Emily  2004  SMÅLANDSST  BZ1204  25 m     
69  103  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m     
70  106  Cornea Bianca Maria  2005  VÄRNAMO SS  BS1605  25 m     
71  107  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m     
72  108  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m     
73  111  Gustafsson Svea  2008  VÄRNAMO SS  AN3808  25 m     
74  119  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m     
75  125  Parvin Nora  2006  VÄRNAMO SS  BK4406  25 m     
76  149  Eriksson Li Karin  2006  ÖLANDS SK  BG8806  25 m     
77  156  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 oktober 2017 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner