2020-05-29   12:04:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Malmö

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

3_S
Gren 3, 50m Breaststroke Men 
 
WR: Adam Peaty (1994) 25.95 2017-07-25 
ER: Adam Peaty (1994) 25.95 2017-07-25 
SR: Johannes Skagius (1995) 27.02 2017-07-25 
SJ: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
235  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL    50 m  27.02   
335  Castello Andrea  1998  DE AKKER    50 m  28.00   
77  Kähr Erik  1995  HS    50 m  28.34   
138  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA    50 m  28.36   
250  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE    50 m  28.82   
195  Ridell Patric  1993  SK NEPTUN    50 m  28.85   
336  Cervi Riccardo  1996  DE AKKER    50 m  28.85   
14  Klippenberg Grindheim André  2000  Hamar IL    50 m  29.20   
152  Andersson Tom  1998  LASS    50 m  29.47   
10  144  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA    50 m  29.48   
11  280  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM    50 m  29.59   
12  29  Rindshøj Frederik  1999  LYNGBY    50 m  29.60   
13  139  Peter Jeremy  1988  KUNGSBACKA    50 m  29.72   
14  291  Frylmark Karl  1999  VÄSBY SS    50 m  29.86   
15  298  Palosaari Robert  1992  VÄSBY SS    50 m  29.97   
16  179  Nilsson Felix  1990  MKK    50 m  30.11   
17  272  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS    50 m  30.19   
18  96  Norén Vosveld Petter  1999  HÄRNÖSAND    50 m  30.24   
19  93  Williamsson Olle  1998  HS    50 m  30.38   
20  103  Swanepoel Hugo  1998  JÄRFÄLLA S    50 m  30.40   
21  181  Persson Anton  1994  MKK    50 m  30.49   
22  136  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA    50 m  30.62   
23  322  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM    50 m  30.71   
24  41  Brønnum Joakim  1997  ALLERØD    50 m  30.82   
25  260  Jonsson Pontus  2000  SÖDERTÖRN    50 m  30.88   
26  297  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS    50 m  30.95   
27  246  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE    50 m  31.17   
28  374  Andréasson Robin  1988  MASS    50 m  31.17  EFT 
29  22  Dobric Aleksa  2001  11 APRIL    50 m  31.27   
30  50  Thielemann Niklas Broch  1994  BIRKERØD    50 m  31.29   
31  67  Edvardsson Albin  2000  HS    50 m  31.29   
32  265  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN    50 m  31.35   
33  16  Aalstad Laakso Eivind  1999  Hamar IL    50 m  31.40   
34  15  Fredheim Nickolai  2000  Hamar IL    50 m  31.64   
35  232  Hiltonsson Jonathan  2000  SUNDSVALL    50 m  31.65   
36  47  Eggers Alexander  1999  BIRKERØD    50 m  31.68   
37  130  Mathisen August  2001  KARLSTAD    50 m  31.77   
38  134  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA    50 m  31.78   
39  318  Persson Max  2001  YSTADS SS    50 m  32.01   
40  121  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING    50 m  32.08   
41  249  Kerman Henry  1997  SÖDERTÄLJE    50 m  32.24   
42  167  Englund Gustav  2001  MKK    50 m  32.33   
43  149  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA    50 m  32.82   
44  325  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM    50 m  32.97   
45  317  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS    50 m  33.04   
46  169  Gerstenfeld Carl  2002  MKK    50 m  33.24   
47  327  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG    50 m  33.38   
48  284  Josefson Erik  2000  VARBERG    50 m  33.42  RES 
49  51  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS    50 m  33.80  RES 
50  348  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA    50 m  34.14  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 januari 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  21:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner