Program for Grand Prix Malmö
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Event 33, 200m Backstroke Men |
WR: Aaron Peirsol (1983) 1:51.92 2009-07-31 |
ER: Evgeny Rylov (1996) 1:53.61 2017-07-28 |
SR: Mattias Carlsson (1990) 1:59.29 2014-04-10 |
SJ: Axel Pettersson (1995) 2:00.41 2014-04-27 |
# | ID | Name | Born | Club | Disabled | Pool | EntryTime | Status |
1 | 137 | Liess Nils | 1996 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:00.96 | ||
2 | 119 | Pettersson Axel | 1995 | JNKPING | 50 m | 2:01.30 | ||
3 | 75 | Kron Kristian | 1992 | HS | 50 m | 2:02.86 | ||
4 | 24 | Kaas Elmgreen Andreas | 1999 | LYNGBY | 50 m | 2:03.21 | ||
5 | 337 | Cinquino Matteo | 1997 | DE AKKER | 50 m | 2:03.25 | ||
6 | 252 | Seeliger Bjrn | 2000 | SDERTLJE | 50 m | 2:05.43 | ||
7 | 306 | Bjrkholm Filip | 1998 | VSTERS | 50 m | 2:07.40 | ||
8 | 158 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | 50 m | 2:10.35 | ||
9 | 90 | Varga Stefan | 2000 | HS | 50 m | 2:10.52 | ||
10 | 328 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | 50 m | 2:11.38 | ||
11 | 35 | Pedersen Nicklas stman | 2002 | HERLEV | 50 m | 2:11.41 | ||
12 | 136 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:11.71 | ||
13 | 190 | Leander Tor | 1999 | MASS | 50 m | 2:11.75 | ||
14 | 258 | Jonsson Daniel | 1999 | SDERTRN | 50 m | 2:12.02 | ||
15 | 99 | Frde Simon | 2003 | JRFLLA S | 50 m | 2:12.62 | ||
16 | 274 | Parsons Philip | 1999 | TYRES SS | 50 m | 2:13.15 | ||
17 | 357 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:14.61 | ||
18 | 30 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 50 m | 2:14.83 | ||
19 | 262 | Marijanovic Anton | 2000 | SDERTRN | 50 m | 2:15.18 | ||
20 | 14 | Klippenberg Grindheim Andr | 2000 | Hamar IL | 50 m | 2:15.66 | ||
21 | 25 | Ejdrup Hansen Mads | 1999 | LYNGBY | 50 m | 2:15.98 | ||
22 | 52 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 2:17.24 | ||
23 | 269 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | 50 m | 2:17.25 | ||
24 | 375 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | 50 m | 2:17.55 | AFR | |
25 | 172 | Kindberg Marcus | 1993 | MKK | 50 m | 2:18.36 | ||
26 | 286 | Strmberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 2:18.36 | ||
27 | 247 | Illanes Guillermo | 2000 | SDERTLJE | 50 m | 2:19.47 | ||
28 | 70 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | 50 m | 2:19.92 | ||
29 | 142 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 2:20.53 | ||
30 | 334 | Bondavalli Mattia | 1996 | DE AKKER | 25 m | 2:03.60 | ||
31 | 330 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 2:21.56 | RES | |
32 | 154 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | 50 m | 2:22.87 | RES | |
Generated by WinGrodan 1.26.00 | Print Date | 27 January 2018 |
Licensed to: Malm Kappsimningsklubb | Print Time | 14:28 |