Program for Grand Prix Malmö
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 11, 400m Freestyle Men |
WR: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 |
ER: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 |
SR: Anders Holmertz (1968) 3:46.77 1992-07-29 |
SJ: Victor Johansson (1998) 3:48.96 2017-07-23 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 112 | Johansson Victor | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:48.96 | ||
2 | 55 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | 50 m | 3:50.86 | ||
3 | 100 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 3:55.28 | ||
4 | 359 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:57.61 | ||
5 | 75 | Kron Kristian | 1992 | HS | 50 m | 3:59.28 | ||
6 | 137 | Liess Nils | 1996 | KUNGSBACKA | 50 m | 4:00.61 | ||
7 | 50 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 50 m | 4:02.97 | ||
8 | 7 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:03.95 | ||
9 | 111 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 4:04.21 | ||
10 | 337 | Cinquino Matteo | 1997 | DE AKKER | 50 m | 4:04.29 | ||
11 | 375 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | 50 m | 4:04.57 | EFT | |
12 | 250 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 4:06.24 | ||
13 | 109 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 4:07.37 | ||
14 | 299 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 4:07.74 | ||
15 | 81 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 50 m | 4:09.83 | ||
16 | 66 | Dukic Dennis | 2000 | HS | 50 m | 4:10.35 | ||
17 | 252 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 4:14.41 | ||
18 | 282 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | 50 m | 4:15.42 | ||
19 | 173 | Lindblom William | 1998 | MKK | 50 m | 4:16.30 | ||
20 | 292 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | 50 m | 4:16.63 | ||
21 | 371 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:16.65 | ||
22 | 121 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 4:16.74 | ||
23 | 241 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | 50 m | 4:17.43 | ||
24 | 192 | Taheri Sam | 2000 | MASS | 50 m | 4:18.73 | ||
25 | 31 | Textor-Broch William | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:19.84 | ||
26 | 364 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:21.45 | ||
27 | 56 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 4:21.59 | ||
28 | 294 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | 50 m | 4:22.26 | ||
29 | 98 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 4:22.78 | ||
30 | 283 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | 50 m | 4:24.25 | ||
31 | 8 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 5:08.02 | |
32 | 244 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 4:02.68 | ||
33 | 12 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | S14 | 25 m | 5:00.82 | |
34 | 54 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 4:26.02 | RES | |
35 | 230 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | 50 m | 4:31.34 | RES | |
36 | 202 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 50 m | 4:32.62 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 21:09 |