Program for Grand Prix Malmö
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 15, 50m Butterfly Men |
WR: Rafael Munoz (1988) 22.43 2009-04-05 |
ER: Rafael Munoz (1988) 22.43 2009-04-05 |
SR: Lars Frlander (1974) 23.56 2008-07-18 |
SJ: Henrik Lindau (1990) 24.35 2009-07-06 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Bjrk Jesper | 1993 | HS | 50 m | 23.99 | ||
2 | 65 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | 50 m | 24.06 | ||
3 | 259 | Jonsson Jesper | 1993 | SDERTRN | 50 m | 24.40 | ||
4 | 115 | Lvgren Albin | 1999 | JNKPING | 50 m | 24.76 | ||
5 | 338 | Facciol Andrea | 1999 | DE AKKER | 50 m | 24.93 | ||
6 | 77 | Khr Erik | 1995 | HS | 50 m | 25.04 | ||
7 | 252 | Seeliger Bjrn | 2000 | SDERTLJE | 50 m | 25.14 | ||
8 | 146 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | 50 m | 25.20 | ||
9 | 198 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | 50 m | 25.35 | ||
10 | 171 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | 50 m | 25.42 | ||
11 | 342 | Raimondi Stefano | 1998 | DE AKKER | 50 m | 25.50 | ||
12 | 374 | Andrasson Robin | 1988 | MASS | 50 m | 25.50 | EFT | |
13 | 372 | Munk Julius | 2000 | HELSINGR | 50 m | 25.51 | ||
14 | 30 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 50 m | 25.73 | ||
15 | 166 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | 50 m | 25.90 | ||
16 | 320 | Hanstl Oskar | 1999 | NGELHOLM | 50 m | 25.91 | ||
17 | 239 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 25.99 | ||
18 | 141 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | 50 m | 26.04 | ||
19 | 62 | Almeida Sundell Alexander | 1997 | HS | 50 m | 26.05 | ||
20 | 122 | Steindl Anton | 2000 | JNKPING | 50 m | 26.08 | ||
21 | 226 | Malmring Jonas | 2001 | SPRVGEN | 50 m | 26.12 | ||
22 | 217 | Larsson Isak | 2000 | SJBO SS | 50 m | 26.13 | ||
23 | 135 | Johansson Anton | 1996 | KUNGSBACKA | 50 m | 26.16 | ||
24 | 191 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | 50 m | 26.40 | ||
25 | 81 | Lfqvist Alexander | 1999 | HS | 50 m | 26.41 | ||
26 | 47 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERD | 50 m | 26.46 | ||
27 | 292 | Frdeberg Gustav | 1997 | VSBY SS | 50 m | 26.55 | ||
28 | 270 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | 50 m | 26.59 | ||
29 | 200 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | 50 m | 26.62 | ||
30 | 155 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | 50 m | 26.64 | ||
31 | 204 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 50 m | 26.64 | ||
32 | 96 | Norn Vosveld Petter | 1999 | HRNSAND | 50 m | 26.72 | ||
33 | 41 | Brnnum Joakim | 1997 | ALLERD | 50 m | 26.74 | ||
34 | 154 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | 50 m | 26.74 | ||
35 | 265 | Schreck Klaudius | 2001 | SDERTRN | 50 m | 26.76 | ||
36 | 291 | Frylmark Karl | 1999 | VSBY SS | 50 m | 26.78 | ||
37 | 325 | Trudov Alexander | 1999 | NGELHOLM | 50 m | 26.83 | ||
38 | 206 | stlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 50 m | 26.89 | ||
39 | 38 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 50 m | 26.92 | ||
40 | 136 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | 50 m | 26.94 | ||
41 | 366 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 50 m | 26.97 | ||
42 | 175 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 50 m | 27.00 | ||
43 | 263 | Myllri Anton | 2001 | SDERTRN | 50 m | 27.01 | ||
44 | 182 | Persson Elias | 2002 | MKK | 50 m | 28.00 | ||
45 | 13 | Nyrn Ludvig | 1997 | SFFLE SS | S10 | 50 m | 28.69 | |
46 | 8 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 31.66 | |
47 | 12 | Klasson Tobias | 2000 | SFFLE SS | S14 | 50 m | 33.66 | |
48 | 235 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | 25 m | 25.64 | ||
49 | 91 | Vikstrm Isak | 1999 | HS | 25 m | 26.12 | ||
50 | 193 | berg Tobias | 2000 | MASS | 50 m | 27.05 | RES | |
51 | 74 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | 50 m | 27.28 | RES | |
52 | 286 | Strmberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 27.28 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2018 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 21:09 |