Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
1:44.95 |
228 |
4 |
Klara Högfeldt |
2005 |
AL0205 |
SKK |
|
25m |
1:41.11 |
226 |
5 |
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
SKK |
|
25m |
1:36.64 |
282 |
6 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:38.97 |
214 |
7 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
25m |
1:42.89 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
324 |
2 |
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
BB3805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:35.68 |
349 |
3 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:34.35 |
289 |
4 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.55 |
370 |
5 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:33.14 |
403 |
6 |
Magda Westberg |
2005 |
AT5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:33.46 |
70 |
7 |
Astrid Rosén |
2005 |
AL7205 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:33.87 |
235 |
8 |
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
SKK |
|
25m |
1:34.36 |
291 |
9 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:36.62 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
1:31.76 |
245 |
3 |
Klara Svenheim |
2005 |
AT9205 |
SKK |
|
25m |
1:28.88 |
258 |
4 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:28.08 |
240 |
5 |
Matilda Sandquist |
2005 |
AG1805 |
SKK |
|
25m |
1:26.81 |
19 |
6 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:27.95 |
379 |
7 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:28.25 |
330 |
8 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:30.98 |
261 |
9 |
Alice Englund |
2005 |
AS4205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:32.72 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
Lina Ahlström |
2005 |
AS6805 |
SKK |
|
25m |
1:23.31 |
48 |
3 |
Klara Klingberg |
2006 |
AW0206 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:22.63 |
67 |
4 |
Leija Johansson Junttila |
2006 |
AK2206 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:20.35 |
294 |
5 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.45 |
276 |
6 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.95 |
56 |
7 |
Johanna Torell |
2005 |
AD9205 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:22.30 |
230 |
8 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
1:23.22 |
244 |
9 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
1:25.27 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|