Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass1
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BA5404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:43.54 |
13 |
3 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:41.62 |
377 |
4 |
Denise Frejd |
2003 |
BI8603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:39.37 |
33 |
5 |
Lova Tjernqvist |
2003 |
AP4403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:34.66 |
138 |
6 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.79 |
42 |
7 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:39.64 |
385 |
8 |
Klara Isaksson |
2003 |
BI6803 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:42.68 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:34.10 |
396 |
3 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:32.24 |
93 |
4 |
Emilia Cullfors |
2003 |
CA5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:31.43 |
97 |
5 |
Annie Dovhammar |
2003 |
BV3403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.13 |
270 |
6 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:30.43 |
299 |
7 |
Simona Yitbarek |
2003 |
BW3603 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:31.62 |
255 |
8 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:32.60 |
212 |
9 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
25m |
1:34.23 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
393 |
2 |
Nora Lundberg |
2003 |
AT8203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:29.58 |
307 |
3 |
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
BO9803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:28.33 |
126 |
4 |
Maja Gunnarson |
2003 |
BY5603 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.53 |
353 |
5 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:23.71 |
331 |
6 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:23.75 |
49 |
7 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:27.73 |
288 |
8 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:29.16 |
41 |
9 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:30.12 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:22.63 |
90 |
3 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.40 |
216 |
4 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
1:19.05 |
213 |
5 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
1:18.79 |
355 |
6 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.89 |
297 |
7 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.44 |
252 |
8 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:22.56 |
232 |
9 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
1:23.69 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
Emilia Eriksson |
2004 |
AG3604 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:18.20 |
62 |
3 |
Tilda Carlsson |
2003 |
AM2603 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:17.27 |
99 |
4 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.79 |
59 |
5 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:16.38 |
95 |
6 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.71 |
342 |
7 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.98 |
110 |
8 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.81 |
378 |
9 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:18.47 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:15.49 |
171 |
3 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.06 |
222 |
4 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
1:13.42 |
290 |
5 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:12.71 |
53 |
6 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:12.92 |
313 |
7 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.03 |
198 |
8 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.42 |
292 |
9 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:16.05 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|