2021-04-13   09:33:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 28
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 28, 50m Bröstsim Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
402  Marina Tormo Lind  2003  CB2603  ÅKERSBERGA    25m   
26  Tyra Näsholm  2004  BX3604  GUSTAVSBER    25m   
424  Elsa Jonsson  2004  BY3404  ÄLVSJÖ SF    25m   
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
147  Ursula Khimji  2004  BZ0204  SK NEPTUN    25m   
430  Linn Sandell  2003  ca0603  TYRESÖ SS    25m   
306  Thea Birgoth  2004  BV8404  SÖDERTÖRN    25m   
131  Amanda Hammarén  2003  CC4203  SK NEPTUN    25m   
73  Sophia Aldén  2003  CC4403  SK NEPTUN    25m   
429  Milla Krigsman  2004  BU8804  TYRESÖ SS    25m   
               
  10               

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
355  Ella Törnqvist  2003  AQ1603  TYRESÖ SS    50m  52.41 
300  Josefine Zoubairi  2003  BT7203  SÖDERTÄLJE    25m  49.96 
197  Clara Unden  2004  AW6404  SK NEPTUN    25m  49.19 
42  Eleonora Engström  2004  AR9404  LIDINGÖ SK    50m  47.64 
419  Stella Brinne Roos  2004  BG0204  ÄLVSJÖ SF    25m  48.32 
33  Lova Tjernqvist  2003  AP4403  GUSTAVSBER    25m  49.37 
314  Matilda Arvidsson  2004  BU7804  TYRESÖ SS    25m  51.72 
317  Tilde Bergvall  2004  BV8804  TYRESÖ SS    25m  56.23 
  10               

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
272  Oliwia Lange  2004  BS6604  SÖDERTÄLJE    25m  46.77 
255  Jennifer Bethiso  2003  BT5203  SÖDERTÄLJE    50m  46.64 
299  Simona Yitbarek  2003  BW3603  SÖDERTÄLJE    25m  46.54 
270  Wilma Landegren  2004  AL1404  SÖDERTÄLJE    25m  45.73 
160  Elsa Lövquist  2004  BD6604  SK NEPTUN    50m  46.12 
13  Ida Nygren  2004  BL2404  BOTK-RÖNN    25m  46.63 
211  Millie Björlin  2003  CB8203  SKK    25m  46.66 
288  Ella Sörensen  2004  BO6604  SÖDERTÄLJE    25m  46.82 
  10               

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
174  Penny Pettersdotter Wenster  2004  BM3404  SK NEPTUN    50m  45.66 
396  Nora Rönnbro  2004  AU8404  ÅKERSBERGA    25m  45.65 
331  Emelie Lindholm  2003  AL6403  TYRESÖ SS    25m  45.56 
126  Maja Gunnarson  2003  BY5603  SK NEPTUN    50m  45.30 
179  Maja Rehn  2004  AP4804  SK NEPTUN    50m  45.34 
104  Ebba Eneroth  2003  BW2403  SK NEPTUN    25m  45.62 
50  Beata Liljeberg  2003  BV1803  LIDINGÖ SK    25m  45.66 
375  Alice Fagerlund  2003  BV9403  ÅKERSBERGA    25m  45.70 
  10               

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
144  Else Jomaa  2004  AK1204  SK NEPTUN    25m  45.13 
307  Hilma Hagberg Moberg  2003  BO9803  SÖDERTÖRN    25m  44.65 
138  Elin Homnér  2003  BT4203  SK NEPTUN    25m  44.34 
252  Frida Bengtsson  2003  AY2803  SÖDERTÄLJE    25m  43.83 
385  Klara Isaksson  2003  BI6803  ÅKERSBERGA    25m  44.12 
292  Linnéa Teljstedt  2003  AZ6203  SÖDERTÄLJE    25m  44.46 
393  Nora Lundberg  2003  AT8203  ÅKERSBERGA    25m  44.86 
437  Elin Glifberg  2004  AW4804  LIDINGÖ SK    50m  45.15 
  10               

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
102  Li Elveskog  2004  AW0604  SK NEPTUN    50m  43.44 
342  Matilda Ringbom  2003  AX6803  TYRESÖ SS    25m  43.01 
78  Agnes Behrenfeldt  2004  AP9604  SK NEPTUN    25m  42.45 
353  Filippa Tottie-Håkansson  2003  AX9803  TYRESÖ SS    25m  42.25 
376  Clara Flatow  2003  BI9603  ÅKERSBERGA    25m  42.37 
47  Linda Järvinen  2003  CB6803  LIDINGÖ SK    50m  42.93 
297  Lisa Vinger  2003  AZ8203  SÖDERTÄLJE    50m  43.08 
97  Annie Dovhammar  2003  BV3403  SK NEPTUN    25m  43.81 
  10               

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
222  Rebecca Gustafsson  2003  AB5203  SKK    25m  41.93 
110  Madicken Eriksson  2003  AX8203  SK NEPTUN    50m  40.50 
232  Maya Levin  2004  AN3204  SKK    25m  39.72 
39  Amanda Andersson  2003  AS6603  LIDINGÖ SK    50m  38.84 
95  Elsa Djuphammar  2003  AU0403  SK NEPTUN    25m  39.69 
63  Emilia Eriksson  2004  AG3604  MOTALA SS    25m  39.85 
58  Tuva Walnum  2003  CA6403  LIDINGÖ SK    25m  40.52 
109  Lilly Eriksson  2004  AS1604  SK NEPTUN    25m  42.11 
  10               

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
378  Isabella Galway  2003  AA3203  ÅKERSBERGA    25m  38.16 
90  Isabelle Brodd  2003  AU4803  SK NEPTUN    50m  37.56 
62  Tilda Carlsson  2003  AM2603  MOTALA SS    25m  36.65 
59  Cecilia Viberg  2003  AU1603  LIDINGÖ SK    25m  35.60 
273  Vilma Lindberg  2004  AL9204  SÖDERTÄLJE    50m  36.13 
213  Hilma Brunnberg  2003  BI0603  SKK    25m  36.71 
290  Isabel Teglöf  2003  AZ3203  SÖDERTÄLJE    25m  37.68 
313  Tea Angerfelt  2004  AJ7404  TYRESÖ SS    25m  38.23 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner