2021-04-13   10:29:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
24  Alexander Magnusson  2004    GUSTAVSBER    25m   
329  Anton Kanth  2004  AV8304  TYRESÖ SS    25m   
416  Leo Trolin  2003  AY1103  HELLAS SK    25m  50.93 
14  Victor Taghikhani  2003  AX9303  BOTK-RÖNN    50m  1:00.22 
325  William Edenberg  2003  AZ1103  TYRESÖ SS    25m   
436  Malte Norberg  2003  AI7903  SK NEPTUN    25m   
               
  10               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
335  Love Lundvall  2004  AK8504  TYRESÖ SS    50m  50.88 
183  Jan Salentin  2004  AT2104  SK NEPTUN    25m  49.04 
253  Emil Berg  2003  AK4903  SÖDERTÄLJE    25m  48.54 
27  Calle Samuelsson  2003  AJ4503  GUSTAVSBER    50m  48.25 
105  Oscar Engström  2004  AR4504  SK NEPTUN    25m  48.27 
140  Jonathan Hörberg  2004  AT0304  SK NEPTUN    25m  48.85 
391  Paul Kumlin  2003  AP8503  ÅKERSBERGA    25m  50.36 
264  Spencer Huerta  2004  AV5504  SÖDERTÄLJE    25m  50.90 
  10               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
17  Adrian Ekström  2004  AV6104  GUSTAVSBER    25m  47.23 
366  Johannes Barkarö  2004  AI7904  ÅKERSBERGA    25m  45.66 
30  Oskar Sundqvist  2003  AH3303  GUSTAVSBER    25m  44.74 
25  Arvid Nilsson  2003  AG2703  GUSTAVSBER    25m  44.25 
380  Kalle Glassel  2003  AS5303  ÅKERSBERGA    25m  44.56 
69  Marcus Manninen  2004  AD1104  MOTALA SS    25m  45.65 
389  Elias Kling  2003  AP7503  ÅKERSBERGA    25m  46.59 
397  Jesper Sandström  2003  AM1103  ÅKERSBERGA    25m  47.88 
  10               

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
320  Simon Brunn  2004  AH9704  TYRESÖ SS    25m  43.56 
162  Morris Martin  2004  AH0504  SK NEPTUN    25m  42.09 
405  Isak Widstrand  2004  AA1113  ÅKERSBERGA    25m  40.91 
277  Theo Oerther  2003  AF0503  SÖDERTÄLJE    25m  38.92 
421  Pijus Guvenius  2003  AO0303  ÄLVSJÖ SF    25m  39.89 
169  Isak Monka  2003  AY8903  SK NEPTUN    50m  41.82 
52  Marcus Sandstedt  2003  AK5103  LIDINGÖ SK    25m  43.00 
367  Filip Berardi  2003  AP2503  ÅKERSBERGA    25m  43.88 
  10               

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
130  Morten Haargaard  2003  AP2703  SK NEPTUN    25m  38.12 
233  Otto Lundberg  2003  AM8103  SKK    25m  37.23 
388  David Kjellberg  2003  AA4103  ÅKERSBERGA    25m  36.43 
275  Erik Lööw  2003  AH1303  SÖDERTÄLJE    25m  33.09 
66  Elliot Fielder  2003  AD2303  MOTALA SS    25m  33.31 
148  Troy Kroonder  2003  AG8903  SK NEPTUN    25m  36.96 
200  Isak Wallström-Blomgren  2003  AQ9303  SK NEPTUN    25m  37.37 
170  Hjalmar Mueller  2004  AR8104  SK NEPTUN    25m  38.44 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner