2021-04-13   09:10:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 30
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 30, 50m Bröstsim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
82  Alexandra Berggren  2002  BY5402  SK NEPTUN    25m  51.52 
Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    25m  44.55 
61  Emma Bengtsson  2002  AQ1502  MOTALA SS    25m  46.06 
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
407  Matilda Wrenkler  2001  BB1601  ÅKERSBERGA    25m  44.24 
348  Emma Stråhle  2002  AI4802  TYRESÖ SS    25m  42.18 
246  Liv Tibblin Wahnberg  2002  AX5602  SKK    25m  41.95 
207  Klara Alte  2002  AX1602  SKK    25m  41.39 
340  Emma Parsons  2002  BF8802  TYRESÖ SS    50m  41.82 
Jemina Granholm  2002  BB9802  BOTK-RÖNN    25m  42.09 
71  Isadora Rosén  2002  BL9802  MOTALA SS    25m  43.08 
382  Towalie Hedelin  2002  BN8202  ÅKERSBERGA    25m  44.51 
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
250  Hanna Åsbrink  2002  AX4602  SKK    25m  41.04 
237  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  40.26 
319  Sofia Björkman  2002  AL8802  TYRESÖ SS    50m  38.43 
295  Nadia Welin-Berger  2002  AU4402  SÖDERTÄLJE    25m  37.06 
267  Carolina Jonsson  2002  AU5402  SÖDERTÄLJE    50m  37.71 
189  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    50m  38.51 
309  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    25m  40.52 
278  Evelina Porling  2002  BH9202  SÖDERTÄLJE    25m  41.19 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
217  Amanda Eriksson  2001  AH9801  SKK    25m  35.40 
234  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    50m  35.37 
91  Vilma Brolund  2001  AO9801  SK NEPTUN    25m  34.47 
201  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    50m  33.83 
368  Jennifer Bergström  2002  AA9402  ÅKERSBERGA    25m  34.29 
286  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    50m  34.63 
241  Nora Segerström  2002  BM0802  SKK    50m  35.38 
308  Jenny Virtanen  2002  BS0202  SÖDERTÖRN    25m  36.56 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner