2021-04-13   10:09:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 31
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
21  Simon Hallgren  2002  AU7902  GUSTAVSBER    25m  46.29 
194  Stavros Theodosiadis  2002  AY7502  SK NEPTUN    25m  45.08 
409  Ludwig Wård  2002  AD5502  ÅKERSBERGA    25m  46.09 
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
326  Shane Falk  2002  AP8502  TYRESÖ SS    25m  43.61 
383  Sebastian Hosokawa  2002  AT0302  ÅKERSBERGA    25m  40.74 
Erik Agnorelli  2001  AX5101  BOTK-RÖNN    25m  40.32 
177  Alex Rappoccio  2002  AY3502  SK NEPTUN    50m  39.16 
327  Pontus Hedman  2002  BA3102  TYRESÖ SS    50m  39.73 
18  Samuel Ekström  2002  AO2702  GUSTAVSBER    25m  40.72 
280  Casper Runfjäll  2002  AJ7102  SÖDERTÄLJE    25m  42.56 
               
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
406  Hampus Wikner  2002  AD3502  ÅKERSBERGA    25m  38.68 
64  Henrik Eriksson  2002  AJ6902  MOTALA SS    25m  37.04 
248  Carl Wennerholm  2002  AH3902  SKK    25m  35.64 
221  Isak Gustafsson  2001  AA5901  SKK    25m  35.20 
254  Erik Bergstrand  2002  AD3102  SÖDERTÄLJE    25m  35.22 
387  Isak Jederström  2002  AD0502  ÅKERSBERGA    25m  36.49 
229  Fredrik Jacobsson  2001  AK8701  SKK    25m  37.10 
123  Philip Granado Persson  2002  AP1702  SK NEPTUN    25m  39.13 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
251  John Aldrin  2001  AI8101  SÖDERTÄLJE    25m  34.31 
400  Emil Tikkanen  2002  AD2502  ÅKERSBERGA    25m  33.64 
284  Sebastian Soume  2001  AE2901  SÖDERTÄLJE    25m  32.88 
164  Morgan Martinsson  2001  AN1701  SK NEPTUN    25m  30.88 
332  Algot Lindwall  2002  AJ4102  TYRESÖ SS    25m  31.34 
94  Dexter Dalsgaard  2001  AS0501  SK NEPTUN    25m  33.46 
Juan Esbjörnsson  2002  AQ6902  BOTK-RÖNN    25m  33.65 
243  Tor Selander  2002  AH4902  SKK    25m  34.83 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner