2021-04-13   10:19:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 39
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 39, 50m Frisim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
327  Pontus Hedman  2002  BA3102  TYRESÖ SS    50m  32.13 
383  Sebastian Hosokawa  2002  AT0302  ÅKERSBERGA    25m  31.68 
194  Stavros Theodosiadis  2002  AY7502  SK NEPTUN    25m  30.93 
18  Samuel Ekström  2002  AO2702  GUSTAVSBER    25m  30.48 
177  Alex Rappoccio  2002  AY3502  SK NEPTUN    50m  30.91 
21  Simon Hallgren  2002  AU7902  GUSTAVSBER    25m  31.49 
271  Jacob Lange  2002  AR5702  SÖDERTÄLJE    25m  31.98 
409  Ludwig Wård  2002  AD5502  ÅKERSBERGA    25m  32.62 
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
406  Hampus Wikner  2002  AD3502  ÅKERSBERGA    25m  29.80 
44  Johannes Fällgren  2002  AP1102  LIDINGÖ SK    25m  28.83 
123  Philip Granado Persson  2002  AP1702  SK NEPTUN    25m  28.69 
Erik Agnorelli  2001  AX5101  BOTK-RÖNN    50m  28.31 
423  Nicolas Jernberg  2001  AU4301  ÄLVSJÖ SF    25m  28.66 
172  Karl Palmqvist  2002  AZ6102  SK NEPTUN    25m  28.77 
280  Casper Runfjäll  2002  AJ7102  SÖDERTÄLJE    25m  29.72 
387  Isak Jederström  2002  AD0502  ÅKERSBERGA    25m  30.33 
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
254  Erik Bergstrand  2002  AD3102  SÖDERTÄLJE    25m  27.88 
332  Algot Lindwall  2002  AJ4102  TYRESÖ SS    25m  27.52 
Juan Esbjörnsson  2002  AQ6902  BOTK-RÖNN    25m  27.24 
74  Felix Andersson  2002  AC4502  SK NEPTUN    25m  26.93 
221  Isak Gustafsson  2001  AA5901  SKK    25m  27.20 
94  Dexter Dalsgaard  2001  AS0501  SK NEPTUN    25m  27.37 
168  Oscar Mogard Linden  2002  AS8702  SK NEPTUN    50m  27.57 
326  Shane Falk  2002  AP8502  TYRESÖ SS    25m  27.90 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
243  Tor Selander  2002  AH4902  SKK    25m  26.48 
229  Fredrik Jacobsson  2001  AK8701  SKK    25m  26.23 
180  Oliver Rehn  2001  AF5101  SK NEPTUN    25m  25.30 
251  John Aldrin  2001  AI8101  SÖDERTÄLJE    25m  24.24 
248  Carl Wennerholm  2002  AH3902  SKK    25m  25.28 
284  Sebastian Soume  2001  AE2901  SÖDERTÄLJE    25m  25.90 
400  Emil Tikkanen  2002  AD2502  ÅKERSBERGA    25m  26.41 
64  Henrik Eriksson  2002  AJ6902  MOTALA SS    25m  26.83 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner