2021-04-13   08:53:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 40
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 40, 50m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
433  Josefine Busk  1997  BS1897  SÖDERTÄLJE    25m  38.81 
315  Paulina Back  2000  AR4800  TYRESÖ SS    25m  31.96 
415  Lovisa Spångberg  1999  BB9699  HELLAS SK    25m  36.16 
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
316  Sofie Back  1999  AU0699  TYRESÖ SS    50m  31.40 
318  Frida Björkman  1999  AU7499  TYRESÖ SS    50m  29.94 
242  Siri Selander  1999  AU1899  SKK    25m  29.41 
165  Michaela Mattsson  1999  AL4899  SK NEPTUN    25m  29.70 
40  Manjiri Bhat  2000  AI4600  LIDINGÖ SK    25m  30.08 
83  Mikaela Bergh  1999  AK5299  SK NEPTUN    25m  31.63 
               
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
204  Isabelle Wrejde  1999  AV5299  SK NEPTUN    25m  28.86 
129  Linnea Gyllberg  2000  AL4800  SK NEPTUN    25m  28.55 
265  Tina Huslid  2000  AF0600  SÖDERTÄLJE    25m  28.01 
417  Caroline Wallenborg  2000  AL3800  SPIF SF    25m  27.69 
121  Tuva Glimmerud-Gullbjörk  2000  BP6600  SK NEPTUN    25m  27.90 
101  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    25m  28.06 
145  Nora Jomaa  1999  AW7499  SK NEPTUN    25m  28.78 
142  Malin Jansson  1999  AY7299  SK NEPTUN    25m  28.87 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
338  Josefin Ossmyr  1999  AS0299  TYRESÖ SS    25m  27.46 
166  Rebecca Mattsson  1995  AQ0295  SK NEPTUN    25m  27.15 
55  Natasha Sundin  1990  BR3490  LIDINGÖ SK    25m  26.51 
279  Hilma Ramdén  2000  AF4600  SÖDERTÄLJE    25m  26.11 
328  Linda Härmat  1996  AR6296  TYRESÖ SS    25m  26.47 
259  Emilia Christiansen  1999  AL8499  SÖDERTÄLJE    25m  26.95 
337  Sara Olsson  1999  AR6899  TYRESÖ SS    25m  27.40 
51  Ebba Nyberg  1982  AB1282  LIDINGÖ SK    25m  27.67 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner