2021-04-13   09:55:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

Heatlista Gren 41
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  15:13   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 41, 50m Frisim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
120  Mattias Glenesk  1994  BB6994  SK NEPTUN    25m   
374  Simon Elg  2000  AO7500  ÅKERSBERGA    25m  33.02 
413  Petter Nors  1999  AX7999  HELLAS SK    25m  32.26 
354  Elias Törnqvist  1999  AL8999  TYRESÖ SS    50m  29.15 
372  Hussain Bostani  2000  BA7100  ÅKERSBERGA    25m  31.40 
365  Anwar Badaoui  2000  AV8300  ÅKERSBERGA    25m  32.61 
401  Javad Torabi  1999  AY5399  ÅKERSBERGA    25m  35.33 
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
68  Svante Linnér  2000  AK4700  MOTALA SS    25m  27.18 
399  Adam Söderqvist  2000  AF9100  ÅKERSBERGA    25m  27.07 
386  William Jansson  2000  AX1100  ÅKERSBERGA    25m  27.01 
247  Sebastian Tufvesson  2000  AJ5100  SKK    25m  26.39 
266  Guillermo Illanes  2000  AE8100  SÖDERTÄLJE    25m  26.69 
54  Noah Stenström  2000  AX4300  LIDINGÖ SK    25m  27.06 
141  Ali Jafaar  1998  AY4598  SK NEPTUN    25m  27.14 
347  Niklas Steinholtz  2000  AK4100  TYRESÖ SS    25m  28.29 
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
296  Fredric Vernqvist  1998  AH8398  SÖDERTÄLJE    25m  26.16 
167  Marcus Melander  1996  AI2996  SK NEPTUN    25m  25.66 
434  Lukas Peterson  1998  AG8198  SKK    25m  25.50 
11  Alexander Koufakis  2000  AM8100  BOTK-RÖNN    25m  24.68 
408  Victor Wågström  1994  AY0394  ÅKERSBERGA    25m  25.35 
117  Wiggo Frohde  2000  AX3300  SK NEPTUN    25m  25.52 
341  Philip Parsons  1999  AJ8199  TYRESÖ SS    50m  25.81 
114  Walter Forsberg Meinhart  1999  AQ0399  SK NEPTUN    25m  26.30 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
268  Henry Kerman  1997  AI6597  SÖDERTÄLJE    25m  24.57 
310  Christoffer Andersson  1994  AM3594  TYRESÖ SS    25m  23.94 
346  Olle Sköld  1999  AK4599  TYRESÖ SS    25m  22.95 
281  Björn Seeliger  2000  BA7300  SÖDERTÄLJE    25m  21.96 
257  Erik Brandt  1999  AD5999  SÖDERTÄLJE    25m  22.84 
263  Ludwig Hareskog  1998  AH5398  SÖDERTÄLJE    25m  23.94 
196  Kevin Thorvaldsson  1995  AA9595  SK NEPTUN    25m  24.57 
155  William Lulek  1998  AJ6998  SK NEPTUN    25m  24.65 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  15:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner