2021-04-13   09:22:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

27_S
Gren 27, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
96  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  36.88   
72  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  39.92   
65  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  40.32   
76  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  40.90   
136  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m  41.14   
298  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  41.42   
108  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  42.23   
219  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  50 m  42.57   
98  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  50 m  42.83   
10  249  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  43.93   
11  139  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  45.08   
12  80  Bengtsson Hampus  2005  SK NEPTUN  AC2105  25 m  46.53   
13  159  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  25 m  46.72   
14  195  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  46.72   
15  220  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  46.82   
16  224  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  47.28   
17  371  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  48.06   
18  431  Gustavsson Axel  2005  LIDINGÖ SK  AK8705  25 m  48.20  EFT 
19  45  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  48.25   
20  157  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  25 m  48.47   
21  208  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  49.28   
22  262  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  49.46   
23  192  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  25 m  49.84   
24  46  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  25 m  49.85   
25  111  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  50.49   
26  135  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  25 m  51.31   
27  185  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  51.37   
28  127  Gunnarson Måns  2006  SK NEPTUN  AK8506  25 m  51.39   
29  182  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  51.86   
30  134  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  25 m  51.97   
31  146  Jonsson Hugo  2005  SK NEPTUN  AL5305  25 m  52.74   
32  119  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  25 m  52.75   
33  215  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  53.73   
34  193  Theodosiadis Georgios  2005  SK NEPTUN  AN6105  50 m  54.43   
35  359  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  25 m  54.57   
36  218  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  55.00   
37  173  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  55.93   
38  29  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  56.14   
39  60  Viberg Henrik  2006  LIDINGÖ SK  AF7106  25 m  56.30   
40  283  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  56.82   
41  343  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  57.32   
42  238  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  1:00.49   
43  31  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER  AO8706  25 m  1:03.60   
44  84  Björk Benjamin  2006  SK NEPTUN  AS5306  25 m     
45  116  Fridiland Jonathan  2005  SK NEPTUN  AV6305  25 m     
46  202  Wierup Viggo  2005  SK NEPTUN  AR5505  25 m     
47  236  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m     
48  312  Andersson Otto  2008  TYRESÖ SS  AG5308  25 m     
49  321  Bäckström Gustav  2008  TYRESÖ SS  AG8308  25 m     
50  345  Silebäck Isak  2007  TYRESÖ SS  AL1707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner