2021-04-13   09:17:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

35_S
Gren 35, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
65  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  30.19   
96  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  30.96   
72  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  31.41   
108  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  31.53   
220  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  50 m  31.96   
76  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  31.99   
173  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  32.81   
219  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  50 m  32.92   
127  Gunnarson Måns  2006  SK NEPTUN  AK8506  25 m  33.04   
10  80  Bengtsson Hampus  2005  SK NEPTUN  AC2105  25 m  33.09   
11  298  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  33.13   
12  139  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  50 m  33.37   
13  136  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m  33.64   
14  46  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  25 m  34.44   
15  45  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  34.57   
16  249  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  50 m  34.75   
17  431  Gustavsson Axel  2005  LIDINGÖ SK  AK8705  25 m  34.86  EFT 
18  98  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  50 m  35.09   
19  195  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  35.56   
20  224  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  50 m  35.58   
21  185  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  35.85   
22  209  Berggren David  2005  SKK  AH5905  50 m  36.93   
23  182  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  37.46   
24  371  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  37.53   
25  119  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  37.60   
26  159  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  50 m  37.62   
27  192  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  25 m  37.76   
28  262  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  37.83   
29  218  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  38.34   
30  193  Theodosiadis Georgios  2005  SK NEPTUN  AN6105  50 m  38.49   
31  343  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  38.51   
32  157  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  25 m  38.71   
33  236  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  38.85   
34  134  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  25 m  39.54   
35  238  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  39.63   
36  111  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  39.77   
37  215  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  39.79   
38  208  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  50 m  40.34   
39  146  Jonsson Hugo  2005  SK NEPTUN  AL5305  50 m  41.30   
40  283  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  41.30   
41  60  Viberg Henrik  2006  LIDINGÖ SK  AF7106  25 m  41.82   
42  135  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  25 m  42.44   
43  359  Wullt Albin  2005  TYRESÖ SS  AR5705  25 m  42.89   
44  31  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER  AO8706  25 m  48.58   
45  29  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  53.58   
46  84  Björk Benjamin  2006  SK NEPTUN  AS5306  25 m     
47  202  Wierup Viggo  2005  SK NEPTUN  AR5505  25 m     
48  312  Andersson Otto  2008  TYRESÖ SS  AG5308  25 m     
49  321  Bäckström Gustav  2008  TYRESÖ SS  AG8308  25 m     
50  345  Silebäck Isak  2007  TYRESÖ SS  AL1707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner