2021-04-13   08:47:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

36_S
Gren 36, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  29.35   
313  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  29.73   
53  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  25 m  29.81   
290  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  29.89   
273  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  30.11   
355  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  30.16   
198  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  30.41   
62  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  50 m  30.54   
171  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  30.55   
10  99  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  50 m  30.58   
11  63  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  50 m  30.79   
12  95  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  30.86   
13  110  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  30.87   
14  213  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  50 m  30.90   
15  137  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  31.10   
16  342  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  31.14   
17  59  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  31.19   
18  292  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  31.40   
19  378  Galway Isabella  2003  ÅKERSBERGA  AA3203  25 m  31.49   
20  306  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  31.91   
21  297  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  32.02   
22  427  Wennerstrand Elsa  2004  ÄLVSJÖ SF  BL1604  25 m  32.09   
23  212  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  50 m  32.12   
24  216  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  50 m  32.38   
25  305  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  32.39   
26  252  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  32.41   
27  49  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  25 m  32.47   
28  41  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  32.69   
29  232  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  32.73   
30  353  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  32.94   
31  58  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  25 m  32.97   
32  39  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  33.02   
33  331  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  33.03   
34  376  Flatow Clara  2003  ÅKERSBERGA  BI9603  25 m  33.06   
35  393  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  33.06   
36  179  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  33.31   
37  90  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  33.36   
38  126  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m  33.55   
39  50  Liljeberg Beata  2003  LIDINGÖ SK  BV1803  25 m  33.67   
40  174  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  50 m  33.77   
41  115  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  50 m  33.78   
42  375  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  33.94   
43  47  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  50 m  33.97   
44  160  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  34.07   
45  255  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  25 m  34.19   
46  385  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  34.26   
47  78  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  34.34   
48  377  Frejd Denise  2003  ÅKERSBERGA  BI8603  25 m  34.39   
49  288  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  34.58   
50  93  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  34.59   
51  358  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  50 m  34.66   
52  419  Brinne Roos Stella  2004  ÄLVSJÖ SF  BG0204  25 m  34.71   
53  153  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  50 m  34.75   
54  307  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  34.80   
55  109  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  34.87   
56  396  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  34.91   
57  97  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m  34.99   
58  402  Tormo Lind Marina  2003  ÅKERSBERGA  CB2603  25 m  35.08   
59  33  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m  35.16   
60  102  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  35.34   
61  398  Strömstedt Saga  2004  ÅKERSBERGA  AU5804  25 m  35.34   
62  42  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  35.35   
63  13  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  25 m  35.49   
64  395  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  50 m  35.63   
65  270  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  35.74   
66  43  Fahlén Alice  2003  LIDINGÖ SK  BQ0203  50 m  35.75   
67  144  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  35.98   
68  197  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m  36.07   
69  272  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m  36.08   
70  138  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  36.17   
71  299  Yitbarek Simona  2003  SÖDERTÄLJE  BW3603  25 m  36.42   
72  300  Zoubairi Josefine  2003  SÖDERTÄLJE  BT7203  25 m  37.79   
73  211  Björlin Millie  2003  SKK  CB8203  25 m  39.07   
74  410  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  50 m  39.44   
75  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  50 m  40.02   
76  26  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  41.84   
77  285  St. Clair Maitland Nicola  2003  SÖDERTÄLJE  CB4403  50 m  42.30   
78  73  Aldén Sophia  2003  SK NEPTUN  CC4403  25 m     
79  104  Eneroth Ebba  2003  SK NEPTUN  BW2403  25 m     
80  131  Hammarén Amanda  2003  SK NEPTUN  CC4203  25 m     
81  147  Khimji Ursula  2004  SK NEPTUN  BZ0204  25 m     
82  317  Bergvall Tilde  2004  TYRESÖ SS  BV8804  25 m     
83  424  Jonsson Elsa  2004  ÄLVSJÖ SF  BY3404  25 m     
84  429  Krigsman Milla  2004  TYRESÖ SS  BU8804  25 m    EFT 
85  430  Sandell Linn  2003  TYRESÖ SS  ca0603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner