2021-04-13   10:21:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

37_S
Gren 37, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
148  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  25.70   
275  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  26.77   
66  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  27.83   
233  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  28.39   
200  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  50 m  28.45   
92  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  28.69   
388  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  29.06   
130  Haargaard Morten  2003  SK NEPTUN  AP2703  50 m  29.23   
178  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  25 m  29.24   
10  277  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  50 m  29.82   
11  162  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  30.67   
12  25  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  30.77   
13  421  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ SF  AO0303  25 m  30.92   
14  170  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  31.03   
15  293  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  31.28   
16  52  Sandstedt Marcus  2003  LIDINGÖ SK  AK5103  25 m  31.66   
17  320  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  31.67   
18  366  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  32.04   
19  389  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  50 m  32.53   
20  105  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  32.80   
21  17  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  32.81   
22  183  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  32.87   
23  405  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  33.15   
24  380  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m  33.48   
25  253  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  33.66   
26  20  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  33.83   
27  23  Lundman Vincent  2004  GUSTAVSBER  AV8904  25 m  34.09   
28  397  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  34.14   
29  367  Berardi Filip  2003  ÅKERSBERGA  AP2503  25 m  34.23   
30  191  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  50 m  35.21   
31  169  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  25 m  35.31   
32  269  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  25 m  35.63   
33  14  Taghikhani Victor  2003  BOTK-RÖNN  AX9303  25 m  35.70   
34  69  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  35.82   
35  Khaytan Jakob  2003  BOTK-RÖNN  AX6503  25 m  35.85   
36  27  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  50 m  35.87   
37  30  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  36.37   
38  140  Hörberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  50 m  36.37   
39  260  Edgren Alvin  2003  SÖDERTÄLJE  AQ8703  25 m  37.87   
40  335  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  37.95   
41  264  Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  38.90   
42  391  Kumlin Paul  2003  ÅKERSBERGA  AP8503  25 m  39.00   
43  404  Westerlund Felix  2004  ÅKERSBERGA  AJ2704  25 m  39.99   
44  15  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  41.08   
45  329  Kanth Anton  2004  TYRESÖ SS  AV8304  25 m  42.11   
46  24  Magnusson Alexander  2004  GUSTAVSBER    25 m     
47  416  Trolin Leo  2003  HELLAS SK  AY1103  25 m     
48  436  Norberg Malte  2003  SK NEPTUN  AI7903  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner