2021-04-13   09:55:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

38_S
Gren 38, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
286  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  26.65   
267  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  27.25   
234  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  27.35   
368  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  27.44   
201  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  28.20   
217  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  28.38   
241  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  28.38   
91  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  28.43   
309  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  28.78   
10  392  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  29.03   
11  207  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  29.36   
12  237  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  29.51   
13  57  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  29.66   
14  85  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  29.81   
15  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  29.94   
16  71  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  30.09   
17  79  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  30.22   
18  132  Hammarén Filippa  2002  SK NEPTUN  BY2602  50 m  30.26   
19  246  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  30.32   
20  186  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  30.43   
21  250  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  30.64   
22  308  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  30.83   
23  348  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  30.91   
24  189  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  30.97   
25  295  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  31.35   
26  274  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  31.44   
27  361  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  50 m  31.55   
28  61  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  31.92   
29  151  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  32.13   
30  256  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  32.24   
31  340  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  50 m  32.48   
32  319  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  32.66   
33  190  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  25 m  32.74   
34  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  32.79   
35  360  Öberg Sandra  2001  TYRESÖ SS  BG0401  50 m  33.29   
36  81  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  25 m  33.61   
37  382  Hedelin Towalie  2002  ÅKERSBERGA  BN8202  25 m  33.77   
38  89  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  33.84   
39  407  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  33.93   
40  150  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  34.06   
41  394  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  34.50   
42  278  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  50 m  35.04   
43  82  Berggren Alexandra  2002  SK NEPTUN  BY5402  50 m  42.96   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner