2021-04-13   09:31:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

39_S
Gren 39, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
251  Aldrin John  2001  SÖDERTÄLJE  AI8101  25 m  24.24   
248  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  25.28   
180  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  25.30   
284  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  25.90   
229  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  26.23   
400  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  26.41   
Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN  AL0901  25 m  26.46   
243  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  26.48   
64  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  26.83   
10  74  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  26.93   
11  221  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  27.20   
12  Esbjörnsson Juan  2002  BOTK-RÖNN  AQ6902  25 m  27.24   
13  94  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  27.37   
14  332  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  27.52   
15  168  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  27.57   
16  254  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  27.88   
17  326  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  27.90   
18  Agnorelli Erik  2001  BOTK-RÖNN  AX5101  50 m  28.31   
19  423  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ SF  AU4301  25 m  28.66   
20  123  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  28.69   
21  172  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  25 m  28.77   
22  44  Fällgren Johannes  2002  LIDINGÖ SK  AP1102  25 m  28.83   
23  280  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  29.72   
24  406  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  29.80   
25  387  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  30.33   
26  18  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  30.48   
27  177  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  30.91   
28  194  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  25 m  30.93   
29  21  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m  31.49   
30  323  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m  31.65   
31  383  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  31.68   
32  271  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  31.98   
33  327  Hedman Pontus  2002  TYRESÖ SS  BA3102  50 m  32.13   
34  409  Wård Ludwig  2002  ÅKERSBERGA  AD5502  25 m  32.62   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner